New Posts New Posts RSS Feed - Dipsevi
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Dipsevi

 Post Reply Post Reply Page  <12
Author
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Sijecanj 2013 at 15:18
Originally posted by LolitaInChains LolitaInChains wrote:

Ok, nisam to znala! Vidjela puno slika fitness modela koji to rade, iako to nije neki orijentir ni garancija za vježbu te treneri u mom gymu ovu vježbu predlože svojim klienticama koje treniraju, samo u varijanti s nogama na podu.

 
Dakle, trebala bih klasicne dipseve raditi? Što ako mogu samo jedan? Haaha Kickbacks su mi premalo. Radim sa 7kg.

A cuj, treba i sa dipsevima bit oprezan i znat ih radit,posto i tamo rame prilicno trpi, no ipak je u povoljnijem polozaju nego ovo s klupicom.
Kickbacksi sa 7 kg su ti premalo? Si sigurna da radis kickbackse kak treba jer nekak nisam siguran da ih mozes raditi uopce s tom tezinom.
Kaj se tricepsa tice ne vidim potrebu ga ic izolirat uopce, ali ak ga ides ciljano radit onda najbolje i najsigurnije varijante su skullcrusheri,triceps rope pulldown,  uski bench, te meni najbolja da u racku postavim sipku tako da stoji malo iznad cela dok t sjedis na kosoj klupici i podizes samo taj gornji dio. Kao da radis kosi BP, ali samo zavrsnu fazu gdje je aktiviran samo triceps. Tu ga mozes opteretiti prilicno. Ako radis kickbackse meni osobno je najbolje na sajli.
Back to Top
rioso View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Sijecanj 2013
Location: Osijek od 1982.
Status: Offline
Points: 386
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote rioso Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Sijecanj 2013 at 15:40
Originally posted by LolitaInChains LolitaInChains wrote:

Može, budem. A i kickbacks cu se truditi. Big smile Morala bih uspjeti ako toliko ovih riskantnih napravim


Nemoj ganjati kilaže.
Ja bih osobno radije napravio vježbu s upola manje kg ali ju izveo uz gotovo potpunu koncentraciju na izvodjenje i na ciljani mišic nego na vecu kg ali uz tehniku dostojnu kaskadera.
Voli svoje zglobove i tetive, i one vole tebe! Wink
Kada radim tzv ?kickback? radim sa desetak kg , ne radim cijeli pokret tj put prema naprjed je nešto kraci ali pri ekstenziji blago rotiram uteg i time dobijam vecu zategnutost tj kontrakciju i cjelokupan ? osjecaj? napumpanosti i boli.



Edited by rioso - 22 Sijecanj 2013 at 15:54
Back to Top
LolitaInChains View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 25 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1290
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote LolitaInChains Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Sijecanj 2013 at 17:19
Originally posted by The Phoenix The Phoenix wrote:


Originally posted by LolitaInChains LolitaInChains wrote:

Ok, nisam to znala! Vidjela puno slika fitness modela koji to rade, iako to nije neki orijentir ni garancija za vježbu te treneri u mom gymu ovu vježbu predlože svojim klienticama koje treniraju, samo u varijanti s nogama na podu.


 

Dakle, trebala bih klasicne dipseve raditi? Što ako mogu samo jedan? Haaha Kickbacks su mi premalo. Radim sa 7kg.

A cuj, treba i sa dipsevima bit oprezan i znat ih radit,posto i tamo rame prilicno trpi, no ipak je u povoljnijem polozaju nego ovo s klupicom.
Kickbacksi sa 7 kg su ti premalo? Si sigurna da radis kickbackse kak treba jer nekak nisam siguran da ih mozes raditi uopce s tom tezinom.
Kaj se tricepsa tice ne vidim potrebu ga ic izolirat uopce, ali ak ga ides ciljano radit onda najbolje i najsigurnije varijante su skullcrusheri,triceps rope pulldown,  uski bench, te meni najbolja da u racku postavim sipku tako da stoji malo iznad cela dok t sjedis na kosoj klupici i podizes samo taj gornji dio. Kao da radis kosi BP, ali samo zavrsnu fazu gdje je aktiviran samo triceps. Tu ga mozes opteretiti prilicno. Ako radis kickbackse meni osobno je najbolje na sajli.



Ne, nisi me dobro skuzio - kickbacksi su mi premalo, dakle zelim jos neke vjezbe. A radim sa 7kg, mucim se, al osjetim tricepse! Lijepo mi se iscrtaju kad se npr. podignem ispruzenim rukama u zrak (malo majmunarija), no zelim bolje.
Sajlu sam zaboravila, ali radim je. Uvela sam to nedavno

I da, ovaj kosi BP mi se svidja!

Edited by LolitaInChains - 22 Sijecanj 2013 at 17:20
Um je poput padobrana - funkcionira jedino ako je otvoren.
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.