New Posts New Posts RSS Feed - Dijeta-anoreksija...
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Dijeta-anoreksija...

 Post Reply Post Reply Page  <1 567
Author
Lega View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 06 Prosinac 2006
Location: Philippines
Status: Offline
Points: 1903
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lega Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Rujan 2007 at 18:21

ali zaista!

cisto usporedbe radi



Vidim i neke inicijale na lijevoj ruci , da nisu cure uopet u djiru?
Back to Top
crystal planet View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 04 Veljaca 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 170
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote crystal planet Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Rujan 2007 at 22:41
vidi se napredak  
Uspjeh je rezultat stalne brige o cilju.
Back to Top
Theia View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1648
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Theia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Rujan 2007 at 09:43
  i ja se pridruzujem! samo tako nastavi!
Back to Top
avantgard View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 04 Lipanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 57
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avantgard Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Rujan 2007 at 22:12
danke na podrsci... ma nista ja budala isla probat malo radit oziljke (frend radio)...

ajd pozzz
Back to Top
avantgard View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 04 Lipanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 57
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avantgard Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Kolovoz 2010 at 17:07
Isuse kada pogledam ove idiotarije dodje mi da si pucam u glavu.

Anoreksija je opasna bolest, psihicka ovisnost š0x gora od cigareta. Ovi moji prijasnji postovi, boze sacuvaj, cista anoreksija kada danas pogledam, ali tada sam imao i š3 godina.

I prije 2 mjeseca sam pricao i bodrio jednu anoreksicarku da nema potrebe za tom bolesti i na isti je nacin pisala kao ja, smatro sam ja idiotom kako razgovara o cistim sitnicama. Zamisli, uspio sam se udebljat š200 grama...

Inace ta cura je sa 45 kila valjda u bolnici i sa jos manjom visinom, a moja krajnja granica je bila 39, zbog imuniteta vjerojatno, ali bez ikakve bolnice.


Dok ste anoreksicar vi ste najveci lazljivac, veci i od Sanadera (usporedbe radi), kad mi je psihologica bila rekla da sam ja natprosjecno inteligentna osoba i da ja nemam nikakvih problema sa anorkesijom i da cu ja to izlijecit, svjestan svega... Tako je bilo i sa roditeljima, ali kada su shvatili iz iskustva tko je uopce anoreksicar bilo je vec "kasno" (navodnici su zato jer nikad nije kasno, a i nisam jos bio na samrti).

Pazis na sve, meni je obrok bio DVA VELIKA CIPSA kada sam pricao staroj, ali meni su bila DVA VELIKA CIPSA dva komadica koja imaju 2 grama zajedno.

Kada pogledam ove slike muci mi se, ali znam da vise nemam veze sa tim, i kada sazrijes tek vidis na koji si nacin razmisljao i koja si bio budala.


Naravno da sa tom curom pricam, ali da sam ja na njenom mjestu bio naravno da bih odbio mentalnog ludjaka. Jos iza ormara imam kalendar iz 2006 godine, zaokruzen 27. studeni i pise 49kg a ispod njega "Rocky i Mace" (nadimci).



Bolest, jedna velika bolest, i ako imate takvih problema u obitelji izjasnite se tu, ako sam ja idiot mogao pomoci onoj idiotkinji, mogu i drugima ;)


Molim procitajte citavu temu da znate da se sa time nije za zajebavat. Oprostite na osvjezavanju stare teme, ali ova tema zasluzuje da se vidi!



Danas imam š6 god, š74cm, 80kg, sportom se bavim i razmisljam ;) Normalan teeneager.

Hvala svima na podrsci prije, ali procitajte sve ovo.
Back to Top
illusions View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 18 Srpanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 51
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote illusions Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Kolovoz 2010 at 17:39
 Super da si se izvukao iz toga...recimo da sam prošla u jednom ranijem razdoblju nešto slicno (ne baš anoreksiju..samo nagli gubitak dosta kg...uz 4 normalna obroka dnevno...i ne ne mislim tu na to da se meni samo cini ko da su to bili normalni obroci...fakat su bili-jedan je onaj primjer iz dnevni/tjedni jelovnik ko je procital)...no uglavnom to je prošlost...sretno dalje
'You create your own universe as you go along'
Winston Churchill
Back to Top
Kate View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Lipanj 2009
Status: Offline
Points: 1580
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kate Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Kolovoz 2010 at 10:28
Svaka cast Avantgard

Ovaj zadnji, najnoviji post najbolje potvrđuje da si iz svoje grozne borbe s ovom opakom bolesti izišao kao pobjednik.
Klik u glavi je taj koji oznacava prekretnicu jer ta bolest je prava pošast i najviše mi je žao što mnogi ljudi one koje je bolest zahvatila posprdno etiketiraju ili žigosaju kao škart, kao luđake, osuđuju ih optužujuci ih kako su si sami krivi za to što im se događa.
To je bolest kao i svaka druga i tako ju treba i tretirati, ne kužim zašto mnogi prave razlike od jedne bolesti do druge. bolest je bolest ma u kakvom obliku ona došla.

Drago mi je da si se izvukao, život je pred tobom i na vrijeme si se postavio na noge. Isto kažem-sretno dalje

Back to Top
avantgard View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 04 Lipanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 57
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avantgard Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Kolovoz 2010 at 19:23
Hvala Vam. Uglavnom, htjeo sam da ujedno i pokazem sada da se nije zezati s tom bolesti, ali ako si savjestan i ako zelis iz nje izaci, uspjet ces... Ali ima jako puno slucajeva u kojima se umire od otkazanja organa.
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 567
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.