New Posts New Posts RSS Feed - Dijeta-anoreksija...
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Dijeta-anoreksija...

 Post Reply Post Reply Page  <1234 7>
Author
avantgard View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 04 Lipanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 57
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avantgard Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Lipanj 2007 at 22:28
Bas se i nekuzim, ali sta je taj "Whey" ??
Back to Top
Lega View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 06 Prosinac 2006
Location: Philippines
Status: Offline
Points: 1903
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lega Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Lipanj 2007 at 22:29
Sirutkin protein , procitaj o tome u "dodaci prehrani" , ima stvarno i previse tekstova 
Back to Top
Mr G. View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama


Joined: 29 Studeni 2006
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1072
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mr G. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Lipanj 2007 at 22:30
Originally posted by avantgard avantgard wrote:

Bas se i nekuzim, ali sta je taj "Whey" ??


Citaj sve redom:

https://www.fitness.com.hr
  

Edited by Mr G.
Back to Top
avantgard View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 04 Lipanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 57
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avantgard Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Lipanj 2007 at 22:31
@Mr.G.- Znaci navecer sto vise bjelancevina, a sto manje ugljikohidrata. Znam da treba jesti raznoliku hranu, pa neznam jel ce mi sta skodit, ako budem vecinom za veceru jeo posni sir?? 
Back to Top
Mr G. View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama


Joined: 29 Studeni 2006
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1072
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mr G. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Lipanj 2007 at 22:33
Ovisno koliko ti treba hrane navecer, da li si jako gladan ili.. kombiniraj posni sir, tunu, moze i druga vrsta mesa tipa teletina itd. 
Back to Top
Lega View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 06 Prosinac 2006
Location: Philippines
Status: Offline
Points: 1903
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lega Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Lipanj 2007 at 22:34
e mr.g , de da te odma vamo pitam

kak jedes tunu , jel iscijedis ono neko ulje

ispovracah se skoro neku vece...
Back to Top
avantgard View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 04 Lipanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 57
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avantgard Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Lipanj 2007 at 22:40
A taj Whey, jel je to neki proizvod koji sadrzi samo bjelancevine ili sta?? NEmogu pronaci nista o tom wheyu, pocetnik sam pa i neznam nista o njemu, da li je to prah ili?? 
Back to Top
Lega View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 06 Prosinac 2006
Location: Philippines
Status: Offline
Points: 1903
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lega Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Lipanj 2007 at 22:46
da , to ti je prah koji se mijesa sa vodom ili mlijekom kao shake

ma imas puno , puno , puno o tome...

odi na www.pronutrition.hr
Back to Top
avantgard View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 04 Lipanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 57
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avantgard Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Lipanj 2007 at 22:51
Pise : "cuvajte od dohvata dijece". Da li ja to smijem upotrebljavat, cito sam malo o tome, pise da nema koristi to onome koji se nebavi treninzima i sportom, da ce se samo pretvorit u mast. Neznam, smijem li ja to koristit, a bavim se dnevno svaki dan treningom kod kuce ili trcanjem?? 
Back to Top
Lega View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 06 Prosinac 2006
Location: Philippines
Status: Offline
Points: 1903
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lega Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Lipanj 2007 at 22:53
to o dohvatu djece se misli vjerojatno da bebe ne bi uronile

sorry , malo mi je prekasno sada (po satu mislim) da ti objasnjavam

pregledaj malo moje teme u "Dodaci prehrani" gdje su mi ljudi odgovarali

uz š700 trbusnjaka dnevno vjerojatno se ne bi pretvorilo u masti

a jel razmisljas o teretani?
 
Back to Top
avantgard View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 04 Lipanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 57
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avantgard Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Lipanj 2007 at 22:57
Nemem bas ni prijevoz do teretane, a kad bih to reko starcima, ili burazu, odma bi bilo: ti balavac, bas nekog trebaju poput tebe... Mogo bi jedino sa burazom nekad do nje, ali neznam, jel mogu mladji od š4 u teretanu...

Dobro, sada bas neradim tolko, normalno da to nije zdravo, ali sada se svaki dan bavim sportom...

Htjeo bih da popunim (vidio si na slikama, kako se vide kosti) sa misicima, da na nesto izgledam.
Back to Top
fitnessHr View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 21 Ožujak 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 238
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote fitnessHr Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Lipanj 2007 at 22:58
 Ti whey protein smijes upotrebljavati i tebi kao š3-godisnjaku treba povecan unos proteina. Sto se tice masti stvarno nemas razloga za paniku mast je nutrijent bez kojeg tijelo ne moze.
Back to Top
Lega View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 06 Prosinac 2006
Location: Philippines
Status: Offline
Points: 1903
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lega Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Lipanj 2007 at 23:08
Originally posted by avantgard avantgard wrote:

Nemem bas ni prijevoz do teretane, a kad bih to reko starcima, ili burazu, odma bi bilo: ti balavac, bas nekog trebaju poput tebe... Mogo bi jedino sa burazom nekad do nje, ali neznam, jel mogu mladji od š4 u teretanu...

Dobro, sada bas neradim tolko, normalno da to nije zdravo, ali sada se svaki dan bavim sportom...

Htjeo bih da popunim (vidio si na slikama, kako se vide kosti) sa misicima, da na nesto izgledam.



u teretani di ja idem , sretao sam decke od nekih š3 godina bez problema
Back to Top
avantgard View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 04 Lipanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 57
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avantgard Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Lipanj 2007 at 23:21
Sada sam proucavo namirnice, i budem se posvetio najvise proteinima (bjelancevinama), razmisljo sam ovak:

Jutro: Kombinacija bjelancevina i UH
Rucak: isto ko i kod dorucka
Vecera: Samo bjelancevine.

Uz to svaki dan budem imo treninge, svaki 2 dan...
Back to Top
Ive_ri View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 04 Veljaca 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 807
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ive_ri Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Lipanj 2007 at 23:26
Pa ne bih rekao po ovim slikama da je to anoreksija, mrsav jesi ali sad bas anoreksija nebih rekao 
Back to Top
Mr G. View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama


Joined: 29 Studeni 2006
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1072
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mr G. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Lipanj 2007 at 00:08
Originally posted by Lega Lega wrote:

e mr.g , de da te odma vamo pitam

kak jedes tunu , jel iscijedis ono neko ulje

ispovracah se skoro neku vece...


Imas tunu u ulju ali postoji i tuna u vodi.

Tuna u ulju -> iscjedi se ulje naravno.
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1234 7>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.