New Posts New Posts RSS Feed - Dijeta-anoreksija...
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Dijeta-anoreksija...

 Post Reply Post Reply Page  123 7>
Author
avantgard View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 04 Lipanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 57
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avantgard Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Dijeta-anoreksija...
    Posted: 04 Lipanj 2007 at 15:43
Evo zanima me nest. Imam š3god, visok š60cm i tezak 42kg. Sada me zanima, prije 9mj. imao sa š56cm na kilazu od 59kg. Ja sam odlucio izgubit masno tkivo na sebi... Prvo sam poceo da nista ne veceram (nekak sam to uspio), kasije se to prosirilo po 2 obroka na dan. Jeo sam u š0:30h i u š5:00h. Uz to sto se nisam dovoljno hranio svaki dan sam trcao po š0-š5min, radio po š300-š700 trbusnjaka na dan i po 200 sklekova. Izgubio sam svo masno tkivo na sebi ali i misice (meso). Sva koza se objesila po meni, svi mi kazu da sam prije ljepse izgledo. Sada me zanima, ja i dalje imam kao neki strah od hrane, imam osjecaj da cu se opet vratit na staro i da cu opet biti bucko. Sada jedem koliko-toliko dovoljno i odem nekad trcat š5-20min i vjezbat navecer. Bio sam presao i u anoreksiju...

Jel mi mozete sta preporucit, da vratim te misice na sebe, na meni se vide misici, lijepo sam sve to oblikovo, ali ja mislim da mi je potrbno jos proteina. Kasnije cu stavit slike ako je potrebno.
Back to Top
Mr G. View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama


Joined: 29 Studeni 2006
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1072
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mr G. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Lipanj 2007 at 20:31
Jedi minimalno 5 manjih obroka na dan. Nemoj stedit na kvalitetnim ugljikohidratima, povecaj unos bjelancevina.

Uz zdravu prehranu treniraj 3x tjedno i to ti je to.

š700 trusnjaka na dan nemaju smisla. Radi ih 3x tjedno kao i ostale misicne skupine.
Back to Top
Lega View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 06 Prosinac 2006
Location: Philippines
Status: Offline
Points: 1903
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lega Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Lipanj 2007 at 21:22
ajoj prijatelju , ostani na forumu da ti pomognemo nekako...

š700  trbusnjaka dnevno
pa tolko ti ne radi niko na ovom forumu

osim toga , ne vidim sta je lose u tome da se na š56 ima 59kg

trebao bi pod obavezno slozit kvalitetnu prehranu i trening , ja ti bas nisam strucnjak za to , ali vjerujem da bi ti trebali i neki suplementi o kojima je pisano na forumu

btw. ja imam š5 godina , tak da ako sta trebas javi mi na PM




Back to Top
avantgard View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 04 Lipanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 57
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avantgard Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Lipanj 2007 at 21:36
Jedem 5-6 obroka dnevno.

Evo npr. danasnji jelovnik:

7:00- Pojeo 6 velikih zlica zitnih pahuljica sa š80g jogurta (acidofila)
š0:30- jabuka
š4:00- kukuruzni zganci sa mesom
š7:30- š50ml pudinga
š9:00- kukuruzni zganci sa š80g jogusta (acidofila)
20:30- jabuka

Inace nejedem poslije 7 sati, ali danas sam imo zelju za jabukom, unosim po 2-3 vocke na dan.

Od treninga:

š6:40-š7:05 sam trco (neprestano)
Evo idem sada napravit š00 trbusnjaka (na dasci za trbusnjake) i 60 sklekova i normalno razgibavanje.

E sada, gdje da nadjem bjelancevina, pijem po 5dl mlijeka na dan i ribu jedem svaki 2-3 dan. Svaki dan (vecinom) imam meso na jelovniku.
 
Back to Top
avantgard View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 04 Lipanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 57
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avantgard Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Lipanj 2007 at 21:38
@lega: jos nikog od š5god nisam vidio da tolke plocice ima?? 
Back to Top
avantgard View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 04 Lipanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 57
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avantgard Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Lipanj 2007 at 21:39
Originally posted by Mr G. Mr G. wrote:

Jedi minimalno 5 manjih obroka na dan. Nemoj stedit na kvalitetnim ugljikohidratima, povecaj unos bjelancevina.

Uz zdravu prehranu treniraj 3x tjedno i to ti je to.

š700 trusnjaka na dan nemaju smisla. Radi ih 3x tjedno kao i ostale misicne skupine.


Ja sam se naviko da svaki dan imam bar nekakav trening, trcanje ili vjezba na dasci...
Back to Top
Lega View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 06 Prosinac 2006
Location: Philippines
Status: Offline
Points: 1903
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lega Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Lipanj 2007 at 21:44
po ovome mi izgleda da imas kolko-tolko OK prehranu , mozda malo previse sa zgancima

koliko dugo to drzis? tek si sada poceo ili?

vidim da si dobro informiran i imas zelju ,tako da ne bi trebao imati ama bas nikakve prepreke do svog cilja , osim eventualno nekih bolesti

anoreksiju mozes iskljuciti , samim time sto si uzeo stvar u svoje ruke , a i vidim ti po jelu

btw. u vezi moje slike - visok sam nekih š75 , a nemam ni 60kg dovoljno ti je da usporedis sa sobom , pa da vidis kak i nemas nekih pretjeranih problema
Back to Top
avantgard View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 04 Lipanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 57
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avantgard Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Lipanj 2007 at 21:58
Evo sada u roku š0min budem postavio slike. Ja sam prije imao koliko-toliko normalnu kilazu, ali bio sam krivo rasporedjen.

Ja sam poceo u 9mj. prosle godine, neznam kako sam to uopce uspio, ali niti vecerat, a  vjezbat dok si gladan.  Danas malo  jesam sa zgancima, ali jbg, š su u mjesecu, zazelio sam se ih.

Neznam, moram pricekat, mozda se netko jos kuzi u to pa da sastavi jelovnik.


Back to Top
Lega View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 06 Prosinac 2006
Location: Philippines
Status: Offline
Points: 1903
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lega Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Lipanj 2007 at 22:07
neki univerzalni jelovnik ne postoji
najvazniji su ti ugljikohidrati

sada sve ovisi o tebi , ali nece ti bas nitko sloziti sta da jedes i jel dinstano ili kuhano
Back to Top
Lega View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 06 Prosinac 2006
Location: Philippines
Status: Offline
Points: 1903
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lega Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Lipanj 2007 at 22:08
ajde stavi sliku da vidimo 
Back to Top
avantgard View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 04 Lipanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 57
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avantgard Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Lipanj 2007 at 22:15


Edited by avantgard
Back to Top
Lega View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 06 Prosinac 2006
Location: Philippines
Status: Offline
Points: 1903
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lega Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Lipanj 2007 at 22:17
hmm... ne znam , mrsav jesi stvarno , ali opet po mome nema govora o nekoj anoreksiji

neka drugi prosude , ali mogo bi nesto napravit ako nabijes neku dobru misicnu masu
Back to Top
avantgard View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 04 Lipanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 57
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avantgard Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Lipanj 2007 at 22:18
@lega, koliko ti vjezbas tjedno?? i sta otprilike pojedes?? 
Back to Top
Lega View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 06 Prosinac 2006
Location: Philippines
Status: Offline
Points: 1903
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lega Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Lipanj 2007 at 22:25
ja dok nemam ispite u skoli (kao sada) tjedno vjezbam 3 puta , po nekih š.5 do 2 sata, i nekada mi ni to nije dovoljno zbog toga sto se preko dana ne  izivim dovoljno

prehrana mi je katastrofa , tako da se na mene nemoj  ugledati

evo npr.

Dorucak - whey i musli
Uzina u skoli - neki sendvic bude , ili slicno
Rucak - To mi je svaki dan razlicito , posto je stari u mirovini pa kuha ko lud + MultiVit kapsula
Ono nesto poslije rucka - Banane , nekad uzmem Jadro napolitanke , neke slatkise mozda
----Trening (oko nekih š9h)----
Poslije treninga - Whey
Vecera - Kombinacije salame , parmezana , paprike , slanine , onda slavonski specijaliteti tipa kulen , kulenova seka itd.
Back to Top
Lega View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 06 Prosinac 2006
Location: Philippines
Status: Offline
Points: 1903
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lega Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Lipanj 2007 at 22:27
I da , ne radim ni trbusnjake ni sklekove , eventulano se nekih 3 serije po 20 puta dignem na vratilu , ali to samo kad cekam curu da me nazove ili slicno

š700 trbusnjaka ne bih mogo ni za milju eura
Back to Top
Mr G. View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama


Joined: 29 Studeni 2006
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1072
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mr G. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Lipanj 2007 at 22:28
Originally posted by avantgard avantgard wrote:

Jedem 5-6 obroka dnevno.

Evo npr. danasnji jelovnik:

7:00- Pojeo 6 velikih zlica zitnih pahuljica sa š80g jogurta (acidofila)
š0:30- jabuka
š4:00- kukuruzni zganci sa mesom
š7:30- š50ml pudinga
š9:00- kukuruzni zganci sa š80g jogusta (acidofila)
20:30- jabuka

Inace nejedem poslije 7 sati, ali danas sam imo zelju za jabukom, unosim po 2-3 vocke na dan.

Od treninga:

š6:40-š7:05 sam trco (neprestano)
Evo idem sada napravit š00 trbusnjaka (na dasci za trbusnjake) i 60 sklekova i normalno razgibavanje.

E sada, gdje da nadjem bjelancevina, pijem po 5dl mlijeka na dan i ribu jedem svaki 2-3 dan. Svaki dan (vecinom) imam meso na jelovniku.
 


u š9h umjesto zganaca sa jogurtom ubaci tunu (š85g) i jogurt.

Nemoj se bojat jesti poslije 9 sati. Moj zadnji obrok je š-2 sata prije spavanja, a idem spavati uvijek poslije 0š:00.

Zadnji obrok neka ti bude cca 250g posnog sira.

Tijelo i tijekom spavanja treba hranu, misici rastu dok spavas i najgore je izbjegavat vecernje obroke. Treba napraviti pravi odabir (max bjelancevina a min ugljikohidrata) i to je najvaznije.

Nemoj se bojati jesti, na svojih š60cm najbolja kilaza bi ti bila oko 55kg - ovisno kakvog si metabolizma i genetike.

I smanji malo te treninge - sto vise treninga a sto manje hrane -> dobijes obrnuti rezultat -> svoje treninge moras nadopunjavat kvalitetnom prehranom.




  

Edited by Mr G.
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  123 7>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.