New Posts New Posts RSS Feed - Dijeta uz trening
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Dijeta uz trening

 Post Reply Post Reply Page  <1 234
Author
Pepita90 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 30 Sijecanj 2014
Status: Offline
Points: 30
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Pepita90 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Veljaca 2014 at 21:39
P.s nisam pojela samo to kroz citav dan, da se razumijemo
Back to Top
Pepita90 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 30 Sijecanj 2014
Status: Offline
Points: 30
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Pepita90 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Veljaca 2014 at 21:44
Al sutra je novi dan.. Pa javim jelovnik :D ovaj danas necu jer isto nije imao reda posto sam cjeli dan na putu, al ajd, nije tak strasno , ipak je tu i trening pa i on spasi stvar :)
Back to Top
Wednesday View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Listopad 2013
Status: Offline
Points: 304
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Wednesday Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Veljaca 2014 at 08:16
Originally posted by Pepita90 Pepita90 wrote:

Thor! Moj menu ti nema reda? A kvragu... Onda mi ti pomogni oko jelovnika. Jer ja sam luda, nikad nije dobro, previše proteina, ili premalo povrca ili ovo ili ono, pa netko kaze ugljikohidrati ne navecer, netko kaze da, netko kaze p+m i sad ... Tko c'è vise sve to pratit.

E, Pepita, a da si prvo sama pomogneš? Da jednostavno odeš na podforum Nutricionizam, pročitaš jelovnike i sama nešto zaključiš? Da uzmeš neki članak o stvari koja te zanima i pročitaš ga? Pa onda opet ovu temu, tako da povežeš sve što je dosad pročitano. Je li to baš toliko teško? 


Edited by Wednesday - 14 Veljaca 2014 at 08:16
Tko želi, naci ce nacin; tko ne želi, naci ce ispriku.
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Veljaca 2014 at 08:58
Originally posted by Pepita90 Pepita90 wrote:

Al sutra je novi dan.. Pa javim jelovnik :D ovaj danas necu jer isto nije imao reda posto sam cjeli dan na putu, al ajd, nije tak strasno , ipak je tu i trening pa i on spasi stvar :)


Pepita, Pepita pa kad neces slusat, normalno da nema reda ni zakona rekoh ti odi na myfitnesspall, registriraj se i odredi su u ciljevima koliko kcal mislis uzimat, onda upisuj hranu u aplikaciju i on ce ti izbaciti jesi lii pojela dovoljno ili malo proteina, uh, masti..ovako napamet niakave koristi, nitko ne moze racunati mjesto tebe, jedino ti moze dati neke smjernice tipa kakav raspored napravit ali i to nist ne mora znaciti jer te mi ne poznamo tj ne poznamo tvoje navike. Sto npr. ako cijeli dan nisi jela UH i dosla si kuci navece poslije treninga, sta ces onda napravit? preskocit ces UH jer je netko tako savjetovao? svi savjeti koji se daju o preharni trebaju se poklapati s navikama osobe. Zato kazem, odi tamo, par dana unosi sto si jela, popisi koiko je to kcal i koliko je p, m i uh aplikacija izbacila, onda to prepisi ovdje pa ce sve bit jasnije. Nemoj bit lijena, ovo što je rekla Wednesday- čitaj članke o prehrani, gledaj koje namirnice ljudi jedu i probaj te iste namirnice ti jesti kad ti pase
cookies are for pussies
Back to Top
Pepita90 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 30 Sijecanj 2014
Status: Offline
Points: 30
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Pepita90 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Veljaca 2014 at 09:08
E da vi znate od kad ja vas citam i pratim i citam clanke.. Bom, budem nes uredila. Do tad pozdrav i hvala vam :)
Back to Top
Wednesday View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Listopad 2013
Status: Offline
Points: 304
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Wednesday Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Veljaca 2014 at 20:55
Bit će da onda čitaš krive teme ili u to nije uključeno razumijevanje. Rečenice koje se nalaze na ovoj temi postoje na sto različitih mjesta na ovom forumu i svaki put se svakome ponavlja jedno te isto. Dakle, imala si prilike mali milijun puta pročitati ovo što ti je rečeno, no postoji buka u kanalu, očito. Ovo nisu komplicirane stvari, u biti, vrlo je jednostavno, čemu pridonosi činjenica da se ne radi o cijepanju atoma helija, već o tvom tijelu, odnosno tebi. 

No nije problem ponovit, kao što si se uvjerila, ali postaje problem kad je to ponavljanje jedini izvor informacija koji koliko-toliko dopire do tebe. 

NHF, nemoj ovo shvatiti kao napad jer to definitivno nije. Ali aktiviraj malo Google te ine tražilice, barem to nije problem. Svaki odgovor je par klikova dalje od tebe. Malo volje. ;) 

Sretno.


Edited by Wednesday - 14 Veljaca 2014 at 20:57
Tko želi, naci ce nacin; tko ne želi, naci ce ispriku.
Back to Top
Yode View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 20 Veljaca 2014
Status: Offline
Points: 4
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Yode Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Veljaca 2014 at 19:18
jel ima tko namirnice na hrvatskom jel kolko sam skužio mogu se u aplikaciji dijeliti prijateljima.
Malo je komplicirano s engleskim nazivima jela osim namirnica s barkodom koji su im u bazi.
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Veljaca 2014 at 20:04
koju bazu koristis? u myfitnesspall imas 80% namirnica na hrvatskom
cookies are for pussies
Back to Top
Yode View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 20 Veljaca 2014
Status: Offline
Points: 4
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Yode Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Veljaca 2014 at 22:50
probao sam preko weba i preko iPhone aplikacije...ima dosta toga ali teško je nešto pronaći kad neznaš super engleski a pogotovom što oni imaju neke drugačije nazive i još k tome ne kužim dobro one njihove mjere (coup itd).
Npr danas sam trebao ubaciti u program goveđu juhu i najbliže što sam našao je beef and vegetable soup.
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Veljaca 2014 at 11:36
u myfitnesspalu imas govedu juhu od podravke..kazem, instaliraj si to na iphone, besplatno je
pozz

Edited by avangarde - 21 Veljaca 2014 at 11:37
cookies are for pussies
Back to Top
Katerpilar View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 24 Sijecanj 2014
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Katerpilar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Veljaca 2014 at 12:14
Dobra stvar kod MyFitnessPal mobilne aplikacije je što se namirnice mogu skenirati po bar kodu. Većinu toga nađe.
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Veljaca 2014 at 15:11
je da, s tim da ja uopće ne koristim myfitnesspall nego mynetdiary..prije 4 god kad sam počela koristit app skinila tu i sama izgradila bazu unoseci vrijednosti s namirnice pa mi sad bilo žao preći na myfitnesspal, a unijela preko 500 namirnica znači Yode, ako neke namirnice nema u tvojoj bazi, svaka app ima za dodati tvoju hranu pod new food i onda tamo možeš unijet sto god te volja, samo prepises s etikete vrijednosti i eto
cookies are for pussies
Back to Top
Yode View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 20 Veljaca 2014
Status: Offline
Points: 4
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Yode Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Veljaca 2014 at 16:11
Znam sve je to super i može se dodati a sta sad npr. Trebam ubaciti da sam pojeo tanjur graha pa kako to dodati? Našao sam neki "bean with bacon" pa sam njega izabrao ali nisam 100% siguran da su dobri postoci. Sto se tice govede juhe mislim da ova podravkina iz vrecice nema veze s kuhanom s pol kile mesa.
Inače jutros probao s nekim novim artiklima i iznenađen...dukatov jogurt nemasni, dukatov posni sir pa neke sportske mješane pahuljice sve su u bazi preko barkoda i to je super stvar.
Danas je treci dan kako to koristim i cini mi se ok app.
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Veljaca 2014 at 16:12
Zato pravi sam obroke ako planiraš brojati :)
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
Yode View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 20 Veljaca 2014
Status: Offline
Points: 4
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Yode Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Veljaca 2014 at 20:37
Ne kužim kako dodati novi artikl kad se skenira bar kod a nema ga u bazi...jel to netko uspio?
Kad upisujem podatke za novi artikl ne nudi nigdje da se ubaci barkod.
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 234
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.