New Posts New Posts RSS Feed - Dijeta bez ugljikohidrata
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Dijeta bez ugljikohidrata

 Post Reply Post Reply Page  <123
Author
PersonalTrainer View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Ožujak 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 24
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote PersonalTrainer Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Ožujak 2007 at 21:58

Originally posted by Slysterš2 Slysterš2 wrote:

Procitajte knjigu od Dipascalla "Anabolic diet"
Inace svi ljudi su uvijek na nekoj dijeti jer dijeta = nacin prehrane.
Sto se tice ove dijete sa niskim unosom ugljikohidrata i fazom punjenja obavio sam je proslo ljeto kao rezim za definiciju i moram priznati da sam izgubio 5 kila masti i dobio 2 kile misica sto je izvanredan rezultat.
Uglavnom moja preporuka.
 

 

da i ja je osobno koristim sa dosta dobrim rezultatima, moras unijet neke UH nakon par dana jer misici previse trpe...cak mislim da je ucinkovitija i to puno od standardne atkinsove...

 

sam ne kuzim kak si izmjerio misice a kak izgubljene masti

Back to Top
©ime View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 23 Studeni 2006
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 285
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ©ime Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Ožujak 2007 at 23:38
Originally posted by Theia Theia wrote:

 Ugljikohidrate nemoj izbaciti, ali trebas biti oprezna s njima. Ja mrzim  ugljikohidrate, i stvarno se moram boriti sama sa sobom i uvjeravati se da su ok. Ja ih, npr, nisam izbacila, ali sam ih skroz smanjila tako da jedem samo 30 do 50 g uh na dan. A onda kad previse smrsavim jedem ih malo vise, ali iskljucivo dobre uh, znaci SVE integralno: tjestenina, riza, musli.... Nisu oni losi.

I jos nesto- oni su ti pogotovo za zene jako bitni zbog kiselosti samog organizma, tako da mozes dobiti razne zenske probleme (gin) i bubuljice.





a sta ne jedes voce?
Back to Top
PersonalTrainer View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Ožujak 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 24
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote PersonalTrainer Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Ožujak 2007 at 20:20
Originally posted by ©ime ©ime wrote:

Originally posted by Theia Theia wrote:

 Ugljikohidrate nemoj izbaciti, ali trebas biti oprezna s njima. Ja mrzim  ugljikohidrate, i stvarno se moram boriti sama sa sobom i uvjeravati se da su ok. Ja ih, npr, nisam izbacila, ali sam ih skroz smanjila tako da jedem samo 30 do 50 g uh na dan. A onda kad previse smrsavim jedem ih malo vise, ali iskljucivo dobre uh, znaci SVE integralno: tjestenina, riza, musli.... Nisu oni losi.

I jos nesto- oni su ti pogotovo za zene jako bitni zbog kiselosti samog organizma, tako da mozes dobiti razne zenske probleme (gin) i bubuljice.

voce inace bas i nije dobro za dijetu...eventualno jabuke priznajem a i to ograniceno...



a sta ne jedes voce?

 

Back to Top
Theia View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1648
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Theia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Ožujak 2007 at 12:18
 Da, jedem jabuke i to 30-ak min prije obroka zbog vlakana, ali isto tako znam da je voce puno secera tako da kad skroz pazim na prehranu ne jedem bas voce.
Back to Top
petra View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 08 Prosinac 2006
Status: Offline
Points: 118
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote petra Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Ožujak 2007 at 13:03
 Sve bi mogla, ali bez voca...nikako.
Back to Top
Ive_ri View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 04 Veljaca 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 807
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ive_ri Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Ožujak 2007 at 00:02
Ja bi sve mogao, ali bez kruha i mesa nikako 
Back to Top
emilio View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 12 Prosinac 2006
Location: Sweden
Status: Offline
Points: 662
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote emilio Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Ožujak 2007 at 07:44

sta kazete za onu vocku -SARON-Ili kako se zove.............ukusno djeluje

Back to Top
Ive_ri View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 04 Veljaca 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 807
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ive_ri Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Ožujak 2007 at 18:34
Nikad cuo za to 
Back to Top
Tanja View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Prosinac 2006
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 64
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tanja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Ožujak 2007 at 18:37
Kaki? Malo narancasto. Meni i nije bas nekaj.
Back to Top
Ive_ri View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 04 Veljaca 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 807
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ive_ri Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Ožujak 2007 at 18:38
A to je kaki?? Nisam zna da se to tako zove, prvi put cujem za taj naziv saron, meni je kak ok al nis posebno 
Back to Top
Theia View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1648
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Theia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Ožujak 2007 at 23:59

Originally posted by petra petra wrote:

 Sve bi mogla, ali bez voca...nikako.
 

Bez voca, kao i bez kruha, ulja.... Na sve se naviknes.

Doduse, nisam rekla da sam voce potpuno izbacila, ali ne pretjerujem s njim.

Back to Top
emilio View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 12 Prosinac 2006
Location: Sweden
Status: Offline
Points: 662
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote emilio Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Ožujak 2007 at 08:16

Originally posted by Tanja Tanja wrote:

Kaki? Malo narancasto. Meni i nije bas nekaj.
 

da li mislimo na isto,,,,onako crvenkasto kao paradajz ,meni nije lose.......---kaki-jeli to naziv toga na hrvatskom---ja znam za onoga nogometasa iz brazila--KAKA--prevod te rijeci sa italijanskog i spanskog je isti...-

Back to Top
Ive_ri View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 04 Veljaca 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 807
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ive_ri Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Ožujak 2007 at 13:51
Ja mislim da mislimo na isto 
Back to Top
Tanja View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Prosinac 2006
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 64
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tanja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Ožujak 2007 at 14:46
Bila sam na jednom seminaru u Porecu i neki decko je to jeo, ali izdaleka nisam skuzila kaj jede. Bio je onak nekek crn pa sam mislila da je mozda Arap pa ne zna za agrume i sl. Mislila sam si, gle seljak ne zna da se mandarine gule. A ono..kaki..bas smjesan naziv.
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <123
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.