New Posts New Posts RSS Feed - dijeta bez povrca?
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

dijeta bez povrca?

 Post Reply Post Reply Page  <123
Author
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Kolovoz 2011 at 16:04
Originally posted by Furai Furai wrote:

Originally posted by dell206 dell206 wrote:

Ako ne jedes povrce najbolje je da koristis mesnu dijetu za mrsavljenje,izuzetno je efikasna samo sto je malo skupa! pogledaj ovo Mesna dijeta  .Ova dijeta je za one koji zele izgubiti mnogo kilograma ...jedan moj prijatelj je sa njom smanjio tezinu za cak 30 kg ali........sada je isti ko i prije dijete


Daj nek me netko ubode prstom u oko da ne citam ovo, hhh.

ha ha ha ha ha ha ha ha.....
Back to Top
Anek976 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 29 Kolovoz 2011
Status: Offline
Points: 2
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Anek976 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Rujan 2011 at 10:54

Sto ovdje nije uredu?Ako ti se ne cita trazi drugu temu...

Back to Top
Pitbull View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Srpanj 2010
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1572
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Pitbull Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Rujan 2011 at 11:14
Originally posted by Anek976 Anek976 wrote:

Sto ovdje nije uredu?Ako ti se ne cita trazi drugu temu...


???
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Rujan 2011 at 15:17

Anek, citaj malo bolje Wink Ili i ti propagiraš mesnu dijetu? T&#šš1;ngue

"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Claric View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 24 Lipanj 2011
Status: Offline
Points: 89
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Claric Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Rujan 2011 at 15:57
Ne valja ti povrce? Radije bi jela voce umjesto toga? Piletina i lubenica je meni osobno najjaca kombinacija:)
Back to Top
lana88 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 14 Studeni 2012
Status: Offline
Points: 2
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote lana88 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Studeni 2012 at 22:54
Vlakna, biljni proteini, vitamini i minerali ne mogu se nadomestiti ni sa cim do povrcem...naravno, postoje suplementi ishrani, ali prirodno je prirodno...
Back to Top
Gabrijel7 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 25 Veljaca 2011
Location: Karlovac
Status: Offline
Points: 262
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gabrijel7 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Studeni 2012 at 15:48
ja mislim da i nije neki problem to sta ne jedes povrce (ukoliko mislis na recimo, rajcicu, papriku, krastavce, salata i sl., kupus,...)

lana88 je spomenula vlakna, biljne proteine vit. i minerale..

ja moram reci da najvise vlakna ima u zitaricama ->zob - zobene pahuljice, grah, heljda, raž, jecam, pšenicne posije, chia i slicna hrana) i nekom vocu (npr. jabuke), biljnih proteina ima u mahunarkama daleko vise nego u povrcu (iako bi na neki nacin odredene mahunarke mogli svrstati u povrce) ->soja, grah, slanutak, vitamina i minerala naravno ima u vocu, al takoder i zitaricama i mahunarkama...nisam spomenuo ni krumpir koji jei sto jako nutritivno bogat i td. ...znaci ima toga

naravno, i povrce treba jesti, al hocu reci da nije neki problem ak i nisi neki ljubitelj...

na kraju krajeva, mirko filipovic je rekao da ne jede povrce, te da se na taj nacin ne pridrzava bas pravilne prehrane... a vidimo svi kako izgleda i sumnjam da ce netko reci da mu nesto fali :)
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <123
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.