New Posts New Posts RSS Feed - dijeta bez povrca?
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

dijeta bez povrca?

 Post Reply Post Reply Page  123>
Author
nikolina123 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 06 Srpanj 2011
Status: Offline
Points: 4
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote nikolina123 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: dijeta bez povrca?
    Posted: 06 Srpanj 2011 at 20:10
trebam savjet... visoka sam š70cm i imam 62kg, voljela bih smršaviti nekoliko kg ali znam da je potrebna pravilna prehrana (naravno uz vježbanje). no problem je što ne jedem povrce (ništa od povrca!) pa me interesira cime bih mogla zamijenit povrce... jer sve se dijete temelje na povrcu... koja bi bila pravilna prehrana/dijeta za mene kako bih mogla smršavit...
hvala unaprijed!!!
Back to Top
Brunhilda View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Kolovoz 2010
Location: Hrvatska/Zagreb
Status: Offline
Points: 322
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Brunhilda Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Srpanj 2011 at 20:23
zašto ne jedeš nikakvo povrce? zaboga nemogu ni zamisliti šta onda jedeš....
Back to Top
nikolina123 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 06 Srpanj 2011
Status: Offline
Points: 4
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote nikolina123 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Srpanj 2011 at 20:25
:) a šta mogu kad mi ne valja... :(
Back to Top
Brunhilda View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Kolovoz 2010
Location: Hrvatska/Zagreb
Status: Offline
Points: 322
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Brunhilda Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Srpanj 2011 at 20:30
neznam da postoji dijeta ili ikakav režim zdrave prehrane u koji nije ukljuceno nikakvo povrce. i zbilja mi je nejasno da ti ama baš ništa ne valja
Back to Top
nikolina123 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 06 Srpanj 2011
Status: Offline
Points: 4
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote nikolina123 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Srpanj 2011 at 20:34
probala, ali mi ne odgovara... ali obožavam voce!
Back to Top
zia View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 04 Srpanj 2010
Status: Offline
Points: 77
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Srpanj 2011 at 20:36
Ono što ti mogu preporuciti je da ne jedeš ništa jedno 5 - 6 dana, samo pij vodu. 

Onda reci mami neka ti napravi nešto od povrca. 
People like to call us debunkers, wich is a negative term, but let's face it, there is a lot bunk out there. -Michael Shermer
Back to Top
spicy View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 29 Svibanj 2011
Status: Offline
Points: 78
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote spicy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Srpanj 2011 at 21:00
hihi,da ja jedem samo ono što mi valja imala bi š50 kgSmile

šalim se,mada mi ja ne raumijem kako to da ne možeš baš ništa od povrca jesti,ni na koji nacin kad postoji milijun nacina pripreme i recepata.
Back to Top
SMAJLICA View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Rujan 2010
Status: Offline
Points: 291
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote SMAJLICA Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Srpanj 2011 at 21:04
Originally posted by zia zia wrote:

Ono što ti mogu preporuciti je da ne jedeš ništa jedno 5 - 6 dana, samo pij vodu. 
Onda reci mami neka ti napravi nešto od povrca. 


Back to Top
nikolina123 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 06 Srpanj 2011
Status: Offline
Points: 4
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote nikolina123 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Srpanj 2011 at 21:08
a neda mi se isprobavati brojne recepte, student sam pa si uvijek nešto samo na brzinu spremim...dorucak sendvic ili musli, rucak ispecem meso i neki prilog i to je to... nisam baš neki masterchef :p
zato me i interesira s obzirom na ogranicen raspon mojih preferencija, da li bi se tu moglo nešto sastaviti...

Back to Top
Brunhilda View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Kolovoz 2010
Location: Hrvatska/Zagreb
Status: Offline
Points: 322
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Brunhilda Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Srpanj 2011 at 22:13
dok ne odluciš zdravo se hraniti i poceti jesti povrce bolje bi bilo da se pomiriš sa tim da imaš viška kila i budeš mirna. lakše je.
bez povrca nema zdrave prehrane i tocka.
Back to Top
spicy View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 29 Svibanj 2011
Status: Offline
Points: 78
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote spicy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Srpanj 2011 at 22:39
kakav ti je ovaj prilog koji jedeš uz meso?

ni meni nije svo povrce fino..al sam naucila samu sebe da mi bude fino..naravno da je puno lakše pojesti sendvic ili pizzu..ako stvarno želiš smršaviti onda ceš se i žrtvovati T&#ššš;ngue
Back to Top
Pitbull View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Srpanj 2010
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1572
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Pitbull Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Srpanj 2011 at 22:44
Opcenito izbjegavaj dijete Wink
što se tice povrca, jedna od najglupljih stvari koju možeš napraviti je izbaciti povrce iz prehrane... Ne voliš svježe povrce? C&#ššš;nfused
Back to Top
SMAJLICA View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Rujan 2010
Status: Offline
Points: 291
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote SMAJLICA Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Srpanj 2011 at 23:02
Mora postojati nesto sto volis, od tooolikoo izbora...Potrudi se malo...A ima nas još studenata koji žive u frci i uzurbanim tempom zivota... Bitna je samo volja... Ako ti nemas volje, mi ti je ne mozemo stvorit... Zato, ako zaista zelis, potrudi se...Sve je do tebe...Ja ti zelim srecu
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Srpanj 2011 at 07:55
Originally posted by zia zia wrote:

Ono što ti mogu preporuciti je da ne jedeš ništa jedno 5 - 6 dana, samo pij vodu. 

Onda reci mami neka ti napravi nešto od povrca. 


Ma bravo Clap

ufffff.........Unhappy


Originally posted by nikolinaš23 nikolinaš23 wrote:


zato me i interesira s obzirom na ogranicen raspon mojih preferencija, da li bi se tu moglo nešto sastaviti...



Nemaš ti toliko ogranicen raspon preferencija koliko ogranicen raspon volje i želje T&#šš1;ngueWink
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
newcarriebradshaw View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 04 Lipanj 2011
Status: Offline
Points: 29
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote newcarriebradshaw Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Srpanj 2011 at 12:42
Ako sam dobro shvatila visoka si š70 i imas 62 kg a gdje je tu visak onda ne razumijem,to bi trebala biti idealna kilaza valjda. jedi povrce sirovo kao salatu ako nemas vremena za spramanje,a nemoguce je da bas nista od povrca ne volisShocked
Back to Top
soner_9393 View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote soner_9393 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Srpanj 2011 at 13:37
Originally posted by nikolinaš23 nikolinaš23 wrote:

a neda mi se isprobavati brojne recepte, student sam pa si uvijek nešto samo na brzinu spremim...dorucak sendvic ili musli, rucak ispecem meso i neki prilog i to je to... nisam baš neki masterchef :p
zato me i interesira s obzirom na ogranicen raspon mojih preferencija, da li bi se tu moglo nešto sastaviti...



Teško ti je isjeci krastavac na 4 djela i pojest ga, il narezat rajcicu. Imaš krastavce u teglici, zelenu salatu samo baciš pod vodu i protrljaš malo i trgaš si listice i jedeš uz meso npr. Zar je to tako teško i šta stvarno nemaš 3 minute vremena? Dijeta bez povrca -> trbuh boli svaki dan, stolica nerijetka, i kad ceš imat stolicu bit ce tvrda ko kamen, oštetit ceš si školjku. Nemoj izbacivat povrce.
Rijeąeno na PM.
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  123>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.