New Posts New Posts RSS Feed - dijeta 9 kg
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

dijeta 9 kg

 Post Reply Post Reply Page  12>
Author
dijeta View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Veljaca 2008
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dijeta Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: dijeta 9 kg
    Posted: 07 Veljaca 2008 at 23:31
bravi svi oni koji dijetu izdrze vjerujte mi ja se godinama borim sa kilama,to je gore nego biti bolestan.poslijen trudnoce dobila sam trideset kila i to je da covijek crkne.što da radim evo danas mi je prvik dan ove sulude ijete 9 kg u š4 dana.Prijetelji muke kao sto imam ja pomozite.
Savijetujte mi
 
Back to Top
sanjalica View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 27 Sijecanj 2008
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 61
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote sanjalica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Veljaca 2008 at 11:55

 ej!!!!samo se drzi,makar ako u š4 dana izgubis 9 kg,to ti bass i nije zdravo!!!!al se drzi!!!!ja sam bila na un dijeti i pomaze,al je se trebas drzati,ali sam vodeni dan izbacila!!!!a sad,kak hoces!!!

samo naprijed!

Back to Top
pasha View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Sijecanj 2008
Status: Offline
Points: 31
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote pasha Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Veljaca 2008 at 12:58

 

Quote  ove sulude ijete 9 kg u š4 dana

 

 

Suludo , nezdravo .....

Radi to polako i sistematski . ako budes gladovala , poslije ces biti jos deblja.

Napravi plan . Sve sto ti treba imas na ovom forumu.

Sa tom idejom koju imas neces nidokle!

Ne mogu to podrzati.

 

Edited by pasha
Back to Top
sanjalica View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 27 Sijecanj 2008
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 61
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote sanjalica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Veljaca 2008 at 14:01

 Nemoj mene krivo razumjeti,ja te podrzavam u dijeti,ali dugotrajnijoj,tj.promjeni potpune prehrane,vise voca i povrca,a manje ugljikohidrata!!!!!

ova ti je dijeta ipak malo predrasticna,a i sumnjam da bi ti otislo toliko kg.....

pasha ima pravo!!

Back to Top
Theia View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1648
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Theia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Veljaca 2008 at 17:45

 Kratkorocne dijete su bez veze!

Odrices se nekih namirnica i cim ti zavrsi dijeta - bacas se upravo na te namirnice! I naravno da nastupa jo-jo efekt.

Dugorocni plan, vise strpljenja!

Back to Top
crystal planet View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 04 Veljaca 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 170
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote crystal planet Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Veljaca 2008 at 13:14
Originally posted by dijeta dijeta wrote:

... ove sulude dijete 9 kg u š4 dana.Prijetelji muke kao sto imam ja pomozite.
Savijetujte mi
 


jednostavno receno: NE!!
Uspjeh je rezultat stalne brige o cilju.
Back to Top
Mr G. View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama


Joined: 29 Studeni 2006
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1072
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mr G. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Veljaca 2008 at 17:32
Najjednostavnije receno - ostavi se te dijete jer je i vise nego ne zdrava a i vise ces kg dobit nego izgubit.   

Edited by Mr G.
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Veljaca 2008 at 22:30
 Potvrdjujem receno.....
Back to Top
Nepobedivi View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 117
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Nepobedivi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Veljaca 2008 at 23:14
dalila sta ti sve znas 
GO HARD OR GO HOME!
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Veljaca 2008 at 15:25
 hahahahaaa....si vidio....
Back to Top
evica View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Veljaca 2008
Status: Offline
Points: 438
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote evica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Veljaca 2008 at 21:03
hej ljudi,ja sam nova ovdje!ovako,imam 64 kg na š,65 i muci ,me visak sala na ledjima,rukama,izmedju nogu (ono kad se noge dodiruju) a pogotovo na trbuhu!naime ima struk od 86 cm.radim puno trbusnjak asvaki dan,prije sam se bavila odbojkom ali sam slomila nogu pa nemogu vise nazalost...trbusni misici su mi cvrsti a salo koje se natalozilo nemogu nikako skinut!!!u prilog tome ide i to sto se nemogu nikako disciplinirati u vezi cokolade i kolaca (ono standardno NE je odavno isprobano i ne funkcionira!) imate kakve savjete kako da se rijesim toga do ljeta,stvarno nikad nisam imala neko odlicno sexy tijel opreko ljeta a sad bi zaista htjela imat!!!!!i da,pokusavam trcati,ali uz probleme sa grlom tesko,a ostale aktivnosti (npr sobni bike) slabo ,gotovo nikak ne djeluju. trcim zasad 2 puta po š5 minuta u krug po nekog igralistu a pozadina je dosta monotona pa neznam ocu moc izdrzat šh...drugdje nemogu nigdje trcati jer ce me poznati vidjeti svu zapuhanu,crvenu,znojnu...PLEASE ODG
Back to Top
Zver View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Veljaca 2008
Location: Zimbabwe
Status: Offline
Points: 16
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zver Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Veljaca 2008 at 10:39
pa i ja bi hteo da imam š30kg cistih misica,mozete li mi pomoci u tome? 
Ako ljudi ne vide dobrotu u tvom srcu,VIDECE GA NEBO!(nemoj da budes veliki,budu ogroman)
Back to Top
sanjalica View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 27 Sijecanj 2008
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 61
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote sanjalica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Veljaca 2008 at 17:10
 evica otvori si svoju poruku pa ti mozda ko i odgovori!!!!!!radi crobne vjezbe i sve ide dole......
Back to Top
puppa View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2008
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 2
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote puppa Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Svibanj 2008 at 00:08
upomoc moram smršaviti š5 kg  do 30.06
upomoc.savjeti
Back to Top
jedna_mala View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 16 Ožujak 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 517
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jedna_mala Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Svibanj 2008 at 01:27
 u mj dana?? NEMOGUcA MISIJA
Back to Top
Hammerstrength View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 03 Veljaca 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 629
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Hammerstrength Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Svibanj 2008 at 19:40
Originally posted by puppa puppa wrote:

upomoc moram smršaviti š5 kg  do 30.06
upomoc.savjeti

Povecati tjelesne aktivnosti.
Smanjiti unos nepoželjne hrane.
Povecati unos poželjne hrane.
You can have it all, if you want it badly enough!
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  12>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.