New Posts New Posts RSS Feed - DICTUM FACTUM
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

DICTUM FACTUM

 Post Reply Post Reply
Author
ambiciozna View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Travanj 2012
Status: Offline
Points: 153
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ambiciozna Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: DICTUM FACTUM
    Posted: 17 Svibanj 2012 at 22:58
Moja prica:

Od kada znam za sebe bila sam "bucmasta". Nikada pretila, no uvijek punašna. Doma su me stalno hranili slatkišima, mesom, kruhom... zapravo, jela sam toliko da neznam uopce kako sam ostala koliko -toliko normalne težine, kako nisam daavno prije "okusila" pretilost. Nisam bila dijete za fizicke aktivnosti (da, uvijek sam samo ja bila ta koja je imala tjelesni 4 u osnovnoj ), moja jedina aktivnost bila je hod (a ni to nisam baš rado preferirala).

Inace volim eksperimentirati na sebi, raditi nešto novo, boriti se za postignuce, imati ciljeve... uživam u promjenama, mrzim dosadnu rutinu. Obožavam ispitivati svoje mogucnosti i sposobnosti. No mene izgled nije zamarao, bila sam si skroz ok..... sve do prije godinu, god. i pol dana.

Jedan obican razgovor s prijateljicom, koja je ocito znala tada izabrati rijeci, mi je "otvorio oci". Prije godinu dana sam odlucila krenuti u teretanu. Nakon 4mj. bila sam nova JA. Uživala sam u svom novom isklesanom tijelu svaki dan... to je bila promjena, pozitivna promjena. Neki su me iskreno hvalili, a neki (tj. vecina) lažno. Govorili su mi kao "odlicna si, ali prekini s tim svim, postati ceš anoreksicna" (SA SVOJIH 55KG NA 167CM! da, baš).
I tako sam ja pocela papati smece, vratila se na pizze, tople i kile se poolako vracale od 6.mj 2011.

Do prije nekoliko dana nisam mislila da imam neki ogroman problem, mislila sam da je potrebno nekoliko tj. i da je problem riješen. A ONDA SAM STALA NA VAGU.


Vaga je pokazala 65 kg na mojih 167cm!!!!!

Toliki me šok strefio da sam otišla...jesti! Ah ta hrana, moj jedini porok....
To je stvarno bila kap koja je prelila cašu. Kažu, na vlastitim greškama se najbolje uci.


Vec neko vrijeme vas pratim, družim se tu s vama, marljivo "upijam" informacije o prehrani i treningu i osjecam da sam napokon spremna prihvatiti izazov.
Puno su mi pomogli vaši savjeti i svima se od srca zahvaljujem!

Posebno trebam istaknuti Gym-ku koja se stvarno trudila da mi objasni sve što me zanima! I Ziku... koja izgleda, po meni, savršeno, koja mi je takodjer puno pomogla savjetima

Dakle, cilj je izgubiti 10kg i ucvrstiti se (primarna zona: trbuh i guza).

Nadam se uspjehu.
Poželite mi srecu!

Kada ostvarim svoju misiju, stavljam slike
Back to Top
Bleach_Noririn View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 01 Studeni 2011
Location: Zagreb/Zadar
Status: Offline
Points: 111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Bleach_Noririn Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Svibanj 2012 at 23:23
uspjet ceš. ipak si ambiciozna Wink
a druge se definitivno ne smije slušat (pogotovo bake i didove) i prijatelje koji imaju 3 kile dok nose curu. i nude kebab LOL sama znaš najbolje što i koliko trebaš i želiš. sretno sa tih 10 kg, zdravo ih skiniSmile
oni puše ekstazu.
Back to Top
ambiciozna View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Travanj 2012
Status: Offline
Points: 153
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ambiciozna Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Svibanj 2012 at 23:34
hvala ti si me prosvijetlio savjetom o caju
Back to Top
Sun Chi View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 24 Travanj 2012
Status: Offline
Points: 333
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sun Chi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Svibanj 2012 at 23:35
Jako zanimljiv post ambiciozna, bas sam se nasmijala na neke dijelove. Imam i ja takve "postat ces anoreksicna, pojedi nesto"... da ne spominjem da su mi ti isti znali iskomentirat "noge ti vise nisu tak debele ko prije" (u najdebljoj fazi sam imala "cak" 67kg na svojih 170cm, znaci 4-5 vise nego sad). Ah, svatko se nosi sa svojim kompleksima najbolje kako zna.

Ides u teretanu ili?

Edited by Sun Chi - 17 Svibanj 2012 at 23:36
You don't drown by falling in the water. You drown by staying there.
Back to Top
ambiciozna View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Travanj 2012
Status: Offline
Points: 153
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ambiciozna Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Svibanj 2012 at 23:41
A tocno tako Sun Chi. Ljudi nekad znaju biti užasno pokvareni. Samo što se sve u životu vrati, ali baš svaki cin dodje na naplatu. Dokazano nebrojeno puta :)))

U teretani sam ima par mj. Sad namjeravam prestati ici. Lijepo vrijeme pa na kardio van, a ostalo doma... najbitnija je volja u svakom slucaju
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.