New Posts New Posts RSS Feed - D-fine multipower - upit
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

D-fine multipower - upit

 Post Reply Post Reply Page  <123>
Author
Lega View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 06 Prosinac 2006
Location: Philippines
Status: Offline
Points: 1903
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lega Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Lipanj 2010 at 13:10
Originally posted by soner_9393 soner_9393 wrote:


Ma ne moraš cak nit narucivat whey, može ti u tu svrhu poslužit i litra mlijeka (0.9%), 4-5 bjelanjaka (kuhanih) i uz to neki izvor brzih UGH (bijeli kruh, cornflakes, glukoza)


 


Sad si mu objasnio zašto ustvari postoji whey
Back to Top
All Shall Peris View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 26 Lipanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 155
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote All Shall Peris Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Lipanj 2010 at 13:18
Originally posted by soner_9393 soner_9393 wrote:

Originally posted by All Shall Peris All Shall Peris wrote:

  aha... Dakle moram pomjesati i whey i glukozu u shaker? Hmmm,al jos uvijek me muchi ime nekog ekonomicnog al ucinkovitog whey-a dostupnog preko interneta... Link do toga? Ista? Ajme, dosadan sam sam sebi, al nemrem se odluciti... Ne mora to biti multipower ovaj, samo nesto sto mi je preko interneta dostupno i da ne dode vise od 400kn (kuna gore dole)...


Ma ne moraš cak nit narucivat whey, može ti u tu svrhu poslužit i litra mlijeka (0.9%), 4-5 bjelanjaka (kuhanih) i uz to neki izvor brzih UGH (bijeli kruh, cornflakes, glukoza)

Myprotein od mopsa ti je najjeftini izbor, možeš se preko facebooka dogovorit s njim (profil TERETANA PROTEINI) ili na ovaj broj

099/734-0320
 


E fala na savjetu, ovaj myprotein mi se cini stvarno ekonomican, a vidim da svi narucuju, dakle nece mi tip uvalit stogod (brasno )... Koliko bi mi trajalo pakiranje od 5kg? E unflavoured, to nema okusa? Mslm, ne mogu to bas zamislit... Jel gadno?
 Jer treba mi stvarno nesto u velikoj kolicini i da traje...


Edited by All Shall Peris
Back to Top
soner_9393 View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote soner_9393 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Lipanj 2010 at 13:29
@ Lega
Ma whey je precjenjen, pijem ga jednino zato što mi je najekonomicniji
A dal ceš popit litru malomasnog mlijeka ili 30g wheya s vodom je malte ne svejedno

@ Perish

Koliko sam citao po forumima taj unflavoured ima okus kao mlijeko u prahu, kad dodaš još nekih 50g glukoze bit ce ti taman

Koliko ce ti trajat, ako ceš ga pit samo za PWM onda ce ti bit dosta za š66 treninga (5000/30)...ccc koji sam ja matematicar
Rijeąeno na PM.
Back to Top
All Shall Peris View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 26 Lipanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 155
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote All Shall Peris Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Lipanj 2010 at 13:33
  Uh, to mi je onda za godinu dana xD !!! Nego sto znaci PWM ? Vidam to cesto po forumu (noob)...A mnogi kazu da je dobro piti svako jutro i poslije treninga? Jel to ok?
Back to Top
soner_9393 View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote soner_9393 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Lipanj 2010 at 13:34
Originally posted by All Shall Peris All Shall Peris wrote:

  Uh, to mi je onda za godinu dana xD !!! Nego sto znaci PWM ? Vidam to cesto po forumu (noob)...A mnogi kazu da je dobro piti svako jutro i poslije treninga? Jel to ok?


PWM-post workout meal
Možeš ga pit u jutro sa zobenim, milijun puta napisano
Rijeąeno na PM.
Back to Top
mesek View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 04 Svibanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1229
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mesek Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Lipanj 2010 at 13:35
sa 3 treninga na tjedan,

š66/3 = 55,3

Znaci 55 tjedana i jedan trening u 56-om tjednu, što je skoro pa š3 mjeseci, + cca mjesec dana sveukupne pauze u godini, dođemo na š4 mjeseci, a?
Back to Top
All Shall Peris View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 26 Lipanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 155
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote All Shall Peris Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Lipanj 2010 at 13:37
  aj sad izracunaj ako cu ga piti svako jutro plus 3 puta trening tjedno :P !
Back to Top
mesek View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 04 Svibanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1229
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mesek Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Lipanj 2010 at 13:39
to ti je š0 doza tjedno, a u pakungu ti je š66 doza, pa ti je to š66/š0 = š6,6

znaci 4 mjeseca i 6 dana

ne baš, ali.. tu negdje

Edited by mesek
Back to Top
mesek View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 04 Svibanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1229
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mesek Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Lipanj 2010 at 13:40
igrajmo se matematike

dosadno je na poslu danas
Back to Top
All Shall Peris View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 26 Lipanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 155
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote All Shall Peris Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Lipanj 2010 at 13:41
  Oho, ide te matematika :D ... E pa 500kn svakih 4mj i nije tako previse... Svidaju mi se ove brojke :D
Back to Top
mesek View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 04 Svibanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1229
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mesek Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Lipanj 2010 at 13:43
ne znam, ja pijem whey samo kao PWM, ostalo jedem

al pijem dosta pive, ako se to racuna
Back to Top
All Shall Peris View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 26 Lipanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 155
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote All Shall Peris Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Lipanj 2010 at 13:47
  A cek kad kazu uz dorucak da se pije whey, jel misle da bas direktno u tanjur s pahuljicama da se pomjesa sa mlijekom ili posebno u shakeru? xD A jbg,  neam koga pitat, pa moram vas pilati ...
Back to Top
mesek View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 04 Svibanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1229
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mesek Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Lipanj 2010 at 13:50
a prije kad sam pio whey sa zobenima to je otprilke izgledalo ovako: u shaker š00g zobenih, pola litre toplog 0,9 mlijeka i pola mjerice wheya... odstoji koju minutu, unutra gurneš štapni mixer, smixaš, poklopiš, shaker u torbu(ak je prevruce mlijeko, onda ceš putem cuti "puf" i zajeb) i na poslu bi to pijuckao uz jutarnje igranje mafije na fejsu i tako
Back to Top
soner_9393 View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote soner_9393 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Lipanj 2010 at 14:03
Originally posted by mesek mesek wrote:

a prije kad sam pio whey sa zobenima to je otprilke izgledalo ovako: u shaker š00g zobenih, pola litre toplog 0,9 mlijeka i pola mjerice wheya... odstoji koju minutu, unutra gurneš štapni mixer, smixaš, poklopiš, shaker u torbu(ak je prevruce mlijeko, onda ceš putem cuti "puf" i zajeb) i na poslu bi to pijuckao uz jutarnje igranje mafije na fejsu i tako



Rijeąeno na PM.
Back to Top
mesek View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 04 Svibanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1229
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mesek Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Lipanj 2010 at 14:15
Originally posted by soner_9393 soner_9393 wrote:


Originally posted by mesek mesek wrote:

a prije kad sam pio whey sa zobenima to je otprilke izgledalo ovako: u shaker š00g zobenih, pola litre toplog 0,9 mlijeka i pola mjerice wheya... odstoji koju minutu, unutra gurneš štapni mixer, smixaš, poklopiš, shaker u torbu(<span style="font-weight: bold;">ak je prevruce mlijeko, onda ceš putem cuti "puf" i zajeb</span>) i na poslu bi to pijuckao uz jutarnje igranje mafije na fejsu i tako


jednom sam htio samo malo promuckati prije nego popijem, tuna poslu... nad laptopom... užas.. a kad se whey i mlijeko usmrde
Back to Top
soner_9393 View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote soner_9393 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Lipanj 2010 at 14:31
Probajte whey promuckat s coca colom.

Upozorenje: zaštitne naocale i rukavice su obavezna oprema.
Rijeąeno na PM.
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <123>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.