New Posts New Posts RSS Feed - D-fine multipower - upit
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

D-fine multipower - upit

 Post Reply Post Reply Page  123>
Author
All Shall Peris View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 26 Lipanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 155
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote All Shall Peris Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: D-fine multipower - upit
    Posted: 26 Lipanj 2010 at 20:24
  Ok, mozda je bilo topicsa na tu temu, ali novi sam clan i ne snalazim se jos po forumu . Ugl. ovo ljeto razmisljam o tome da cesce trcim i tako maksimalno skinem salo pogotovo na trbuhu, al ne zelim izgubiti previse na masi (ok, 2-3kg necu niti primjetiti)... E sad, zapeo mi je za oko ovaj preparat od multipowera i razmisljam ga poceti koristiti... Ok, totalno laicki sam shvatio da on pomaze pri oblikovanju, i kako sam naslov kaze, definiciji misicne mase, a uz to pomaze pri razgradnji masnih naslaga!? Hoce li mi on pomoci pri ostvarenju mog cilja te da napokon vidim "crte" na trbusnim misicima  ili je ovo vise "proizvod za sminku" i trebam traziti nesto drugo? pomozite jer ovakve stvari nisu bas jeftine, pa da ne bacam novac uzalud
Back to Top
All Shall Peris View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 26 Lipanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 155
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote All Shall Peris Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Lipanj 2010 at 20:26
  Eh da, umalo zaboravih... Koliko cesto ga treba uzimati, kako i kada? I koliko dugo traje jedno pakiranje?
Back to Top
All Shall Peris View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 26 Lipanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 155
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote All Shall Peris Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Lipanj 2010 at 00:26
  Pomoc? Bar mi savjetujte nesto slicno i plan upotrebe...
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Lipanj 2010 at 00:30

Originally posted by All Shall Peris All Shall Peris wrote:

  Pomoc? Bar mi savjetujte nesto slicno i plan upotrebe...
 

Mani se toga u širokom krugu osim ak ti hobi nije bacanje para

Obican whey koncentrat + dekstroza ili maltoza po potrebi i cao

Back to Top
All Shall Peris View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 26 Lipanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 155
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote All Shall Peris Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Lipanj 2010 at 00:34
  Znaci smatras da je to bacanje para? Jel ima iskustva itko s tim defineom ili nekim multipower proizvodima...? Koji bi mi whey preporucio i koliko cesto ga treba uzimati? Ah pun sam pitanja, jbg, noob u ovom svijetu fitnessa
Back to Top
All Shall Peris View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 26 Lipanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 155
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote All Shall Peris Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Lipanj 2010 at 00:36
  Zasto spominjem multipower, jer do toga mogu doci u svojoj teretani (wellness ima nekakav ugovor s njima ocito jer imaju samo njihove proizvode)... Al ok, nije mi problem prek interneta nesto narucit... U Sibeniku nema nikakav shop sa suplementima
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Lipanj 2010 at 11:41

Originally posted by All Shall Peris All Shall Peris wrote:

  Zasto spominjem multipower, jer do toga mogu doci u svojoj teretani (wellness ima nekakav ugovor s njima ocito jer imaju samo njihove proizvode)... Al ok, nije mi problem prek interneta nesto narucit... U Sibeniku nema nikakav shop sa suplementima
 

Ima ih manje više po svim teretanama..šta misliš zbog cega

Pogledaj na forumu u pdf-u Suplementi, dosta se pisalo o narucivanju wheya i kupovini

Back to Top
Lega View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 06 Prosinac 2006
Location: Philippines
Status: Offline
Points: 1903
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lega Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Lipanj 2010 at 11:41
Originally posted by All Shall Peris All Shall Peris wrote:

  Zasto spominjem multipower, jer do toga mogu doci u svojoj teretani (wellness ima nekakav ugovor s njima ocito jer imaju samo njihove proizvode)... Al ok, nije mi problem prek interneta nesto narucit... U Sibeniku nema nikakav shop sa suplementima


Kupi multipowerov "š00% whey protein" ako nemaš drugog izbora, ja sam 900g platio nešto više od 200kn


...ali okus vanilija, stvarno najfiniji protein koji sam pio
Back to Top
All Shall Peris View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 26 Lipanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 155
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote All Shall Peris Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Lipanj 2010 at 12:14
  Jel ostavlja nekakve rezultate (mislim po tvojim slikama vjerujem da vrijedi) ?
Back to Top
Lega View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 06 Prosinac 2006
Location: Philippines
Status: Offline
Points: 1903
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lega Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Lipanj 2010 at 12:29
  To je samo dodatak prehrani... nece se ništa cudesno dogoditi.

A ja sam u cijelom životu kupio možda 2kg wheya..
Back to Top
All Shall Peris View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 26 Lipanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 155
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote All Shall Peris Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Lipanj 2010 at 12:35
Originally posted by ThornOfFaith ThornOfFaith wrote:

Originally posted by All Shall Peris All Shall Peris wrote:

  Zasto spominjem multipower, jer do toga mogu doci u svojoj teretani (wellness ima nekakav ugovor s njima ocito jer imaju samo njihove proizvode)... Al ok, nije mi problem prek interneta nesto narucit... U Sibeniku nema nikakav shop sa suplementima
 

Ima ih manje više po svim teretanama..šta misliš zbog cega

Pogledaj na forumu u pdf-u Suplementi, dosta se pisalo o narucivanju wheya i kupovini



Malo sam prosvrljao po faq od "dodaci prehrani", ali tamo samo govori kako se whey uzima i opcenito o tome... Meni bi treba proizvod imenom i prezimenom, a i cijenom, a i kolicinom da ne moram svaka 3 tjedna uzimat ponovo ... Ima š00 tema o raznim proizvodima i na kraju sam se totalno izgubio... I dali che mi taj grozdani secer (iz dm-a ) nabaciti jos masnih naslaga (mslm, asocijacija secer-nicht gut)...Jer moj je cilj, bar za slijedeca 3mj:
-smrsavit na 75kg (trenutno imam 80kg)
-izbacit salo sa trbuha i polako formirat u six pack (al ne pivski ), a i ostale djelove dovest u red
-I napravit dobru podlogu za zimsko gainanje kilograma (cilj: 85kg)

(mozda su mi ambicije ipak prevelike...)



Back to Top
Lega View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 06 Prosinac 2006
Location: Philippines
Status: Offline
Points: 1903
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lega Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Lipanj 2010 at 12:49
Originally posted by All Shall Peris All Shall Peris wrote:



Malo sam prosvrljao po faq od "dodaci prehrani", ali tamo samo govori kako se whey uzima i opcenito o tome... Meni bi treba proizvod imenom i prezimenom, a i cijenom, a i kolicinom da ne moram svaka 3 tjedna uzimat ponovo ... Ima š00 tema o raznim proizvodima i na kraju sam se totalno izgubio...

Bitno je da kupiš whey.
Bježi od gainera, mega extra massera, ultra difajnova i slicnog.. i to je to.
A koji ceš brand kupiti ti je skoro pa svejedno, razlika u kvaliteti možda i postoji, ali teško da ceš ju ti primijetiti... eventualno u okusu i topljivosti praha.
Ne znam ja koliko ti imaš para, kupi ono što ti je najjeftinije..  najisplativije ti je narucivati grupno s interneta, a ako si nestrpljiv kao ja onda kupi ovaj multipowerov š00%. Meni je dobar, samo ne baš jeftin.
Originally posted by All Shall Peris All Shall Peris wrote:

I dali che mi taj grozdani secer (iz dm-a ) nabaciti jos masnih naslaga (mslm, asocijacija secer-nicht gut)...

Neka ti asocijacija bude glukoza, pa malo googlaj o njoj.


Originally posted by All Shall Peris All Shall Peris wrote:


Jer moj je cilj, bar za slijedeca 3mj:
-smrsavit na 75kg (trenutno imam 80kg)
-izbacit salo sa trbuha i polako formirat u six pack (al ne pivski ), a i ostale djelove dovest u red
-I napravit dobru podlogu za zimsko gainanje kilograma (cilj: 85kg)

(mozda su mi ambicije ipak prevelike...)



Zašto prevelike, pogledaj šta su Avatar i Zmaj napravili u 3 mjeseca
Back to Top
soner_9393 View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote soner_9393 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Lipanj 2010 at 12:49
Nece te glukoza udebljat. Cilj glukoze u PWM-u je da popuni glikogen koji se isprazni tokom treninga i glukoza diže inzulin koji šalje aminokiseline tj. whey u mišice.


Rijeąeno na PM.
Back to Top
All Shall Peris View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 26 Lipanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 155
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote All Shall Peris Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Lipanj 2010 at 12:59
  aha... Dakle moram pomjesati i whey i glukozu u shaker? Hmmm,al jos uvijek me muchi ime nekog ekonomicnog al ucinkovitog whey-a dostupnog preko interneta... Link do toga? Ista? Ajme, dosadan sam sam sebi, al nemrem se odluciti... Ne mora to biti multipower ovaj, samo nesto sto mi je preko interneta dostupno i da ne dode vise od 400kn (kuna gore dole)...
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Lipanj 2010 at 13:02

Originally posted by All Shall Peris All Shall Peris wrote:

  aha... Dakle moram pomjesati i whey i glukozu u shaker? Hmmm,al jos uvijek me muchi ime nekog ekonomicnog al ucinkovitog whey-a dostupnog preko interneta... Link do toga? Ista? Ajme, dosadan sam sam sebi, al nemrem se odluciti... Ne mora to biti multipower ovaj, samo nesto sto mi je preko interneta dostupno i da ne dode vise od 400kn (kuna gore dole)...
 

Imaš temu Jeftin whey, daj si malo truda, ima vremena, nece pobjec whey

Back to Top
soner_9393 View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote soner_9393 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Lipanj 2010 at 13:04
Originally posted by All Shall Peris All Shall Peris wrote:

  aha... Dakle moram pomjesati i whey i glukozu u shaker? Hmmm,al jos uvijek me muchi ime nekog ekonomicnog al ucinkovitog whey-a dostupnog preko interneta... Link do toga? Ista? Ajme, dosadan sam sam sebi, al nemrem se odluciti... Ne mora to biti multipower ovaj, samo nesto sto mi je preko interneta dostupno i da ne dode vise od 400kn (kuna gore dole)...


Ma ne moraš cak nit narucivat whey, može ti u tu svrhu poslužit i litra mlijeka (0.9%), 4-5 bjelanjaka (kuhanih) i uz to neki izvor brzih UGH (bijeli kruh, cornflakes, glukoza)

Myprotein od mopsa ti je najjeftini izbor, možeš se preko facebooka dogovorit s njim (profil TERETANA PROTEINI) ili na ovaj broj

099/734-0320
 

Edited by soner_9393
Rijeąeno na PM.
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  123>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.