New Posts New Posts RSS Feed - Detoksifikacija
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Detoksifikacija

 Post Reply Post Reply Page  <12
Author
tare View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 28 Prosinac 2006
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 703
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote tare Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Travanj 2008 at 17:17
postujem svacija uvjerenja sto se tice svega,ali je vegetarijanstvo necu reci nezdrav,ali ne bas optimalan nacin zivota! (meso je jedan od najvaznijih izvora proteina,masti,faktora za sintezu enzima,hormona i vitamina...)Naravno u svemu umjereno je zlatno pravilo,ali nejedenje mesa 
Back to Top
jedna_mala View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 16 Ožujak 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 517
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jedna_mala Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Travanj 2008 at 17:25

 joj, koliko su puta i na televiziji doktori pricali kako u mesu ima toliko stvari potrebnih za organizam za sto se nemoze naci zamjena u drugoj hrani...

ja znam jednu makrobioticarku.. ta zenska izgleda tako ispijeno i bljedo

ti ne volis meso ili bas zelis biti vegeterijanka?

Back to Top
©parogica View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 02 Ožujak 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 96
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ©parogica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Travanj 2008 at 15:46
Pa ja sam prestala jest meso jer mi se zgadilo...nisam imala namjeru postat vegy,ali kada sam pocela primjecivat da se puno bolje osjecam,rekla sam si - K vragu i meso ako ja mogu bez njega!
Postujem tudja misljenja i zelim da se postuje moje!
 
By:©parogica:)
Back to Top
©parogica View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 02 Ožujak 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 96
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ©parogica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Travanj 2008 at 19:03
Lewis, Carl Olympic gold medalist in track and field source: Sports Illustrated July š996 (Olympic preview edition)
Dr. Barbara Moore - extreme fitness vegetarian lady
Lee, Bruce, Martial Artist/actor
Donna Mcmahon, USA, marathon runner
Holmes, Keith Boxer

i masa drugih sportasa...
za musku populaciju:
Pamala Anderson
Nemojte me krivo shvatit,nezelim se svadjat ni prepirati ali samo zelim ukazati da ne smijete biti tako uskoga i staromodnoga razmisljanja i netolerancije!

By:©parogica:)
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.