New Posts New Posts RSS Feed - Detoksifikacija
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Detoksifikacija

 Post Reply Post Reply Page  12>
Author
enaa View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 21 Studeni 2007
Status: Offline
Points: 186
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote enaa Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Detoksifikacija
    Posted: 14 Travanj 2008 at 11:34
Provodite li je ikada i, ako da, kako? 
Back to Top
©parogica View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 02 Ožujak 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 96
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ©parogica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Travanj 2008 at 13:24
Pa opcenito je najbolje jedan dan samo pit vodu,i jest jabuke.
Ja je ne provodim namjerno,meni se zalomi tako par dana u mjesecu da nejedem nista osim voca...
Ima puno nacina providjenja detoksifikacije,pomocu uredjaja(detox) i raznih tableta i tih gluposi,ali najbolje je i najpametnije se suspregnut od hrane i vjezbat i naljevat se vode(jer da ne vjezbas taj dan kada nista ne jedes boljeo bi te trbuh uzasno(barem mene))
Stvar je u tome da tijelo kada je aktivno,usporava probavu i obrnuto.
Nije ni piva losa za to-da vidis kako trcis na wc
By:©parogica:)
Back to Top
evica View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Veljaca 2008
Status: Offline
Points: 438
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote evica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Travanj 2008 at 18:02
ja slucajno provodim po 2 dana u mjesecu (uzrok:"mjesecni hormoni/crvena stvar hihihi!) eto bas se danas zalomilo-dosad sam pojela samo š jabuku za dorucak i neko povrce i to upola od uobicajenog! jednostavno nemam apetita! i cca 2-3L H2O !
 

Edited by evica
Back to Top
Theia View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1648
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Theia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Travanj 2008 at 10:46

 Da se ja opet dotaknem onih najnovijih eksperimenata.....

Napravili su dvije grupe po š5 zena.... Prva grupa je bila tjedan dana na detoksifikacijskoj prehrani, pile su razno razne (bljak bljak) napitke, zelene, smrdljive i grozne, ali zdrave . Druga ekipa je imala normalnu, uravnotezenu prehranu....

Rezultat: NEMA PROMJENE KOD PRVE GRUPE!

E sad, stvar je u tome da detoksifikacija NEMA UCINAK na kratke staze. Trebalo bi je provoditi puuuuno duze od tjedan dana, a kamol i š dan!!!!!

I zato - ako se ne zelite terorizirati raznim bljakastim napicima, okrenite se radije normalnoj, zdravoj i uravnotezenoj prehrani, na duze staze!!!!!

Back to Top
Signorina View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 23 Prosinac 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 318
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Signorina Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Travanj 2008 at 11:10
Joj ja ne bih mogla izdrzati cijeli dan na vodi i soku/vocu. Kad sam gladna sam u komi totalnoj. Pijem puno vode koja isto tjera otrove van, popijem poneki biljni caj, hranim se zdravo, znojim i mislim da mi je to dovoljno.
Back to Top
Theia View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1648
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Theia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Travanj 2008 at 10:30

Originally posted by Signorina Signorina wrote:

Joj ja ne bih mogla izdrzati cijeli dan na vodi i soku/vocu. Kad sam gladna sam u komi totalnoj. Pijem puno vode koja isto tjera otrove van, popijem poneki biljni caj, hranim se zdravo, znojim i mislim da mi je to dovoljno.
 

Back to Top
evica View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Veljaca 2008
Status: Offline
Points: 438
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote evica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Travanj 2008 at 15:52
ej,mene jos uvijek drzi taj slabi apett!!ujutro uopce nemogu jesti,a i popodne jako slabo! jel bi mi mogao,nedaj boze,biti usporen metabolizam??a tolko sam se trudila da ga ubrzam (radim i kardio nataste tak da mi je sumnjivo jer sam prije uvijek bila jako gladna...) ili se mozda zeludac stisnuo?kaj vi mislite?ja sam u panici vec 2 dana!
Back to Top
jedna_mala View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 16 Ožujak 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 517
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jedna_mala Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Travanj 2008 at 20:56
 jel jedes mozda kasno navecer.. evo npr ja ako jedem kasno navecer ujutro nema sanse da ista stavim u usta jer se osijecam napuhnuto i tesko mi je u zelucu - uopce nemogu jest... inace nema dana da ne jedem ujutro uzasno sam gladna ujutro..
Back to Top
Theia View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1648
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Theia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Travanj 2008 at 14:43

Originally posted by evica evica wrote:

ej,mene jos uvijek drzi taj slabi apett!!ujutro uopce nemogu jesti,a i popodne jako slabo! jel bi mi mogao,nedaj boze,biti usporen metabolizam??a tolko sam se trudila da ga ubrzam (radim i kardio nataste tak da mi je sumnjivo jer sam prije uvijek bila jako gladna...) ili se mozda zeludac stisnuo?kaj vi mislite?ja sam u panici vec 2 dana!
 

Ako ti se ne jede, definitivno ti se usporio metabolizam. E sad tvoje tijelo papa misice , mrvicu masti (i to nikako one koje imas godinama) i sve, ali bas sve SPREMA U ZALIHE!

Ja ne veceram, pa mi se ujutro ne jede jer pregladnem tokom noci. Ali nesto mi definitivno izmami sline - zdjelica voca (ananas, jabuka, visnje, banana, kruska) s nemasnim vocnim jogurtom. MLJAC!

Back to Top
Theia View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1648
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Theia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Travanj 2008 at 14:44

Originally posted by jedna_mala jedna_mala wrote:

 jel jedes mozda kasno navecer.. evo npr ja ako jedem kasno navecer ujutro nema sanse da ista stavim u usta jer se osijecam napuhnuto i tesko mi je u zelucu - uopce nemogu jest... 
 

Vidis, kod mene je drugacije... Ako jedem navecer, ujutro bih vola pojela!!!!

Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Travanj 2008 at 15:28
I kod mene Theia.... ;) 
Back to Top
©parogica View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 02 Ožujak 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 96
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ©parogica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Travanj 2008 at 15:47
ja sam uvijek gladna,hehe
vola bi pojela i ujutro i navecer(samo sto nejeden meso-pa u tome slucaju bi popasla njivu!)
By:©parogica:)
Back to Top
enaa View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 21 Studeni 2007
Status: Offline
Points: 186
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote enaa Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Travanj 2008 at 09:24
Originally posted by Theia Theia wrote:

Vidis, kod mene je drugacije... Ako jedem navecer, ujutro bih vola pojela!!!!



U mom slucaju, takodjer. Ujutro imam najveci apetit i, obzirom da rano ustajem, dam si oduska
Back to Top
Theia View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1648
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Theia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Travanj 2008 at 12:30

Originally posted by ©parogica ©parogica wrote:

ja sam uvijek gladna,hehe
vola bi pojela i ujutro i navecer(samo sto nejeden meso-pa u tome slucaju bi popasla njivu!)
 

A kako to da ne jedes meso? A treniras?

Back to Top
©parogica View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 02 Ožujak 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 96
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ©parogica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Travanj 2008 at 16:30
Pa ni prva ni zadnja koja je vegetarijanka,koliko je vegetarijanaca vrhunskih sportasa! masu!  
By:©parogica:)
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Travanj 2008 at 01:31
Pa ne znam bas...moras definitivno onda uzimati dosta zamjena za to... ako su ti intenzivni treninzi..... 
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  12>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.