New Posts New Posts RSS Feed - Depresija
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Depresija

 Post Reply Post Reply Page  <12345 7>
Author
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Listopad 2010 at 20:27
Dok se mrzimo, necemo ništa postic...a zašto se mrzit? Jer ne izgledamo kao cure sa naslovnica ili slika po netu? fak it, ni one ne izgledaju tako

Lijepo je težit poboljšanju na svim poljima života ali samo tako da budemo bolji od sebe, a ne nekog drugog...ali da to postižemo na zdravi nacin, da se vidi da se brinemo o tom tijelu, a ne da ga mucimo i izgladnjujemo...isto tako i o svome umu kojeg još više mucimo i izgladnjujemo. Badava tebi da ti ništa ne visi kad si nesretna je li tako? :)

Tijelu možemo nanostiti zlo jelom..ali još više mislima i emocijama. Možemo mi bit na svježem kupusu cijeli dan i imat struk 60 cm al kog ce nam to vraga kad smo ko hodajuci zombi, ubijamo se mislima o tome što se smije a što ne smije..osoba može bit sretna tek kad uskladi ta 2 dijela..u jedno..onda sve ide lakše..

..prihvati se takvom kakva jesi sada i stremi onom najboljem što možeš od sebe izvuci
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
SMAJLICA View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Rujan 2010
Status: Offline
Points: 291
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote SMAJLICA Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Listopad 2010 at 20:49
Ma super sam sad, da mi je ovak ostat, ih! Ne znam...cudno je to sve...Mislim da stvarno jesam imala jedan ozbiljan psihicki poremecaj stvarno! Možda ga svi imamo pomalo, samo se neki plaše priznat to...
Uvijek ce taj strah biti prisutan u meni, kao i djelimicno samokontrola, jer ja sam takva! Realna sam i ne podnosim kad sama sebi, kako ja kazem: "pravim sebi s hranom posla za buduce dane" :D

Opet se ja s tim svim izborim, kao i vi sve!

Opet je bolje biti ovakav, nego imat stomacinu i govorit:JEST ME BRIGA, DA SE NEBI PATILA, IH! A vjeruj takva je vecina mojih prijateljica...Zato ti ja naspram njih djelujem kao neka Britney :D, TJ. CELEBRITY KOJI PAZI NA SVAKI ZALOGAJ šTO UNESE... i ONE TO ZNAJU ODUVIJEK DA SAM JA TAKVA i vremenom su me takvu i prihvatile... Sreca, nisu to prave prijateljice. Ova vrsta "prijateljica" je ljubomorna na sve moje.

Mislim, da ne skrecem s teme :), treba se drzati savjeta moje mame. Uvijek je bila i ostala zgodna žena :), ali jela je SVE. Kad sam sazrela u djevojku, poštovala je i moj izbor, mada se bojala za mene. Btw jedina je kojoj sam na kraju, kad sam zaglibila morala sve priznat, pa mi sad kuha fine juhice i meso da se djevojka oporavi od svoje gluposti :D Eh, mama mi je rekla jednu dobru poruku za nas sve: "BUDI U SVEMU I UVIJEK DAMA, PA I U JELU! TO JE JEDINI RECEPT!" :D
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Listopad 2010 at 21:44
Originally posted by SMAJLICA SMAJLICA wrote:

"BUDI U SVEMU I UVIJEK DAMA, PA I U JELU! TO JE JEDINI RECEPT!" :D


Nebi se složio nikako , u krevetu nikako ne bit dama! (da ne kažem ono prostije)

Sorry morao sam, ovo je pristojna verzija te prave poslovice
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Listopad 2010 at 21:52
Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:

Originally posted by The Phoenix The Phoenix wrote:


Npr. jedem zobene i recimo š00g racunam ko 55g uh tj
220kalorija da sam pojeo,racunam ih iskljucivo ko izvor
Uh i uopce nisam racunao š2,5g proteina (jer ih ne
podrazumjevam proteinima nit ih racunam u dnevni unos P)
i 7g masti isto ne racunam, a to je extra šš0 kalorija
koje nisam racunao u tom obroku i tak ak
uzmem 6 obroka di ne uracunam "otpatke" valjda ne
uracunam 500-600 kalorija vjerovatno,za sad nemam
problema radi tih kalorija ,o tom cu vodit racuna kad
zapnem i pocnem picajzlit


Nemaš pojma kako si me nasmijao s ovim, skoro sam se u cokoladi udavila (da,da, ode kontrola u klinac, testiram se ove zime koliko cesto mogu silazit s putanje, a da mi ne naškodi )

Al prejako si ti to shvatio, P i M se ne racunaju jer su zobene primarni izvor uh-a pa ih necemo ni ubrajat u kalorije Bome, dobro ti onda prekoraciš ako tako gledaš

 


Hehehehe, dobar ti neki test imaš . Kad buš znala dal je taj silazak s putanje zapravo svakodnevnica? 
Ko narkoman kad veli, evo vidiš, svaki dan uzimam žuto i još nisam ovisan
šala mala, moram malo gluposti pricat

Ma naš kaj, ostalo mi sad od low carba i keta kad sam uzimao samo p+m, zobene gotovo da nisam jeo ,a proteini i masti nisu imali "otpadaka" sastrane, sad mi se neda sve ubrajat, svjestan sam da ne racunam to jer me ne zanimaju ti otpadci, a i uvijek si mislim da bi još malo trebal jest više, pogotovo cesto fulam 7. obrok, pa si onda velim Ok, imaš tu zalihu ovog kaj ne brojiš,  i pazim na vagi š u 2 tjedna kolko dobivam tak da bu ok to nadam se hehehehe......a i treba nakon dijete iskoristit povecanu sposobnost tijela da "nabuja" i nabacit malo miški
 

Edited by The Phoenix
Back to Top
SMAJLICA View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Rujan 2010
Status: Offline
Points: 291
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote SMAJLICA Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Listopad 2010 at 21:56
Originally posted by The Phoenix The Phoenix wrote:


Originally posted by SMAJLICA SMAJLICA wrote:

"BUDI U SVEMU I UVIJEK DAMA, PA I U JELU! TO JE JEDINI RECEPT!" :D
Nebi se složio nikako , u krevetu nikako ne bit dama! (da ne kažem ono prostije)Sorry morao sam, ovo je pristojna verzija te prave poslovice


Hahahahaha you re the Man :D :D :D Evo upravo sam sebi napravila zeleni caj :D Ajmeee sta sam sve dobro za njeg nasla, nadam se da je tacno...heheheh :D
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Listopad 2010 at 22:26
Originally posted by The Phoenix The Phoenix wrote:



Kad buš znala dal je taj silazak s putanje zapravo svakodnevnica? 


Kad pocnem pucat po šavovima..i to ne psihicki ovaj put Ma ne, ne..sve je to i dalje pic mic za mnoge, samo je meni u odnosu na prije prilicno opuštanje s obzirom da sam bila prilicno freakasta oko te prehrane ne tako davno :) Ali i dalje se trudim da sav taj junk sadrži neke proteine...ono..pizza sa tunom, piroška sa sirom Zabavljam se malo...što ako mogu jest sve te fine stvarcice a da mi se niš ne vidi? A ja uvjerena da sam nesretni endo kojeg zrak deblja...možda sam ustvari ektic Yeah..5 kg sam dobila vec

Ma nema straha, znam ja kako srezat neželjeno...valjda..

Smajlice, briga te za druge..mnogima se neda mrdnut guzicom pa se izvlace da su sretni takvi kakvi jesu..a da im se ponudi dal da izgledaju fit bez ikakvog truda, preko noci, ili da ostanu takvi, svi bi izabrali ovo prvo

Edited by Gym_girl
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
SMAJLICA View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Rujan 2010
Status: Offline
Points: 291
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote SMAJLICA Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Listopad 2010 at 22:34
Heheheh naravnooo, svjesna sam ja toga! Ama i briga me, nekak mi je i cool bit "drugacija" i furat svoj fazon! Njahh...zivim u malom gradu i tak dok sam prosle godine trenirala svaki dan i trcala ionak sam za sve bila freak... Aliii mene briga boli, nastavila sam trcat svaki dan 5 km :D

Ehhh kako sam tad bila jaka covjece...Doduse, imala sam š0 kg vise

Tad sam htjela istopit misice i dobila belaj

Prokleta moda ili tzv moda i mrsavice!
Back to Top
AnastasiaB View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 01 Lipanj 2010
Status: Offline
Points: 1209
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote AnastasiaB Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Listopad 2010 at 22:34
gym, potpuno te razumijem za guzu, meni je iz istog razloga najdraža za radit meni su još bokovi slaba tocka, to zapravo malo funny izgleda, imam neke naznake defke, štoviše uocljive, ravan trbuh, i onda sa strane skinny fat, uf te nazovimo ih lošije faze,they come with the teritory, toga sam svjesna pa ih stoga i ne doživljavam tako ozbiljno, znam da sam na putu "do tamo". samo imaš se potrebu požalit ponekad a glede viđenja sebe kako želiš izgledat, mislim da su i one silne debele cure u kratkim uskim haljinama to prigrlile šalim se, shvacam point
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Listopad 2010 at 22:39
  Hehehehe ti si pomalo zaglibila ko ja , ove stvari su mi poznate hehehehe, evo neki dan radim pizzu, žicam brata da napravi integralno tijeto i donesem škg purece šunke i š kg pilecih prsa, da kao skombiniram š% masti i 5% ovu purecu socnu šunkicu (nije otišlo sve 2 kg na pizzu dont worry :) ), pa da dobim zdravu pizzu :) Jedino nisam mogel i ne stavit sira hahahahaha....
Ali da sam frikast jesam, pogotovo kad sam na rezanju, sad si i ja popustim tu i tam,al fala bogu pa nemam slabost na slatko.
5kg u kolko dana?
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Listopad 2010 at 22:41
Originally posted by AnastasiaBeaverhausen AnastasiaBeaverhausen wrote:

a glede viđenja sebe kako želiš izgledat, mislim da su i one silne debele cure u kratkim uskim haljinama to prigrlile šalim se, shvacam point


dobra ok cure, nisam na to mislila

ma svi mi variramo s tim raspoloženjima i pogledima na sebe i svoje tijelo...kod mene to stvarno zna bit iscrpljujuce ponekad, doslovno mi se cini da sam u jedan dan dobila š0 kg kako znam izgledat samoj sebi Al ono..krivim pms, pun mjesec, prokulice, kupusic, previše soli, premalo vode, intezivan trening nogu itd..pa sam mirna
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
SMAJLICA View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Rujan 2010
Status: Offline
Points: 291
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote SMAJLICA Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Listopad 2010 at 22:43
Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:

svi mi variramo s tim raspoloženjima i pogledima na sebe i svoje tijelo...kod mene to stvarno zna bit iscrpljujuce ponekad, doslovno mi se cini da sam u jedan dan dobila š0 kg kako znam izgledat samoj sebi Al ono..krivim pms, pun mjesec, prokulice, kupusic, previše soli, premalo vode, intezivan trening nogu itd..pa sam mirna


ISTA SAM
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Listopad 2010 at 22:46
Originally posted by The Phoenix The Phoenix wrote:

 
Hehehehe ti si pomalo zaglibila ko ja , ove stvari su mi poznate hehehehe, evo neki dan radim pizzu, žicam brata da napravi integralno tijeto i donesem škg purece šunke i š kg pilecih prsa, da kao skombiniram š% masti i 5% ovu purecu socnu šunkicu (nije otišlo sve 2 kg na pizzu dont worry :) ), pa da dobim zdravu pizzu :) Jedino nisam mogel i ne stavit sira hahahahaha....Ali da sam frikast jesam, pogotovo kad sam na rezanju, sad si i ja popustim tu i tam,al fala bogu pa nemam slabost na slatko.5kg u kolko dana?


pa nego što, od junka treba znat napravit approved junk stavi posni umjesto sira

u kolko dana? ma od 6. mj.! eee ipak sam ja gym girl al dobro je, još uvijek stanem u trapke i trenerke, sreca, nemam love za okretanje ormara naopacke :)

"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Listopad 2010 at 22:51
Originally posted by SMAJLICA SMAJLICA wrote:

Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:

svi mi variramo s tim raspoloženjima i pogledima na sebe i svoje tijelo...kod mene to stvarno zna bit iscrpljujuce ponekad, doslovno mi se cini da sam u jedan dan dobila š0 kg kako znam izgledat samoj sebi Al ono..krivim pms, pun mjesec, prokulice, kupusic, previše soli, premalo vode, intezivan trening nogu itd..pa sam mirna


ISTA SAM


al stvarno..evo prošli tjedan jedan dan..ono dignem se, sve super, trbuh ravan, plocke su tu, noge taman...cijeli dan sve 5, osjecam se ko pticica - vec dragi i ja planiramo na pizzu, on napokon sretan šta ne histeriziram i što popuštam malo..kad ono drugi dan depresija teška..ja debela i gotovo, šta se ja trudim uopce, necu pizzu daj posni

al ajde...estrogen.. to je to, navikli smo se vec
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
SMAJLICA View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Rujan 2010
Status: Offline
Points: 291
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote SMAJLICA Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Listopad 2010 at 22:53
Hahaha, fakat se to i meni desava! Pojedem jedan dan nesto sto mi ne stima, iduci dan se osjecam ko balon....Stomak odmah napuhan i tuzna sam, depresivna...ccc...

Dobra strana su ljudi oko mene koji ne vide razliku :D

Jos zamisli da ti neko kaze: UBUCILA SI MI SE MALO SJEDI I PLAcI ODMAH
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Listopad 2010 at 23:05
Dođe meni šef neki dan na treningu i zove me onako na stranu..kaže...udebljala si se..koliko, 3? Aj bila sam sretna, podcijenio me za 2

Damn, moram se naviknut malo na to sad

"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Listopad 2010 at 10:44
Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:

Dođe meni šef neki dan na treningu i zove me onako na stranu..kaže...udebljala si se..koliko, 3? Aj bila sam sretna, podcijenio me za 2

Damn, moram se naviknut malo na to sad



Prase
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12345 7>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.