New Posts New Posts RSS Feed - Depresija
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Depresija

 Post Reply Post Reply Page  123 7>
Author
SMAJLICA View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Rujan 2010
Status: Offline
Points: 291
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote SMAJLICA Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Depresija
    Posted: 17 Listopad 2010 at 19:38
Sve mi je sada po satu...Hrana proporcionalno vagana, voce isto zna se kad sta jedem...Al me spuca takvaa nervooozaaaaa ljudiiii...Neka mi muka, place mi se i umori me ponekad ovo sve...
Lakše mi je bilo dok sam jela voce i povrce koliko sam htjela dnevno, nego na ovom "programu" kad i koliko...Onako nikad nisam bila nervozna..Sad ne pretjerujem s vocem i povrcem jer ovamo unesem normalan obrok...Ali navecer me nervoza spuca haos... :( :( HATE THIS!!!

Edited by SMAJLICA
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Listopad 2010 at 20:28
  A zakaj uopce važeš hranu? jedi normalno za pocetak u 4-5 obroka i bok, nemoj niš vagat i opterecivat se, tebi je bitno stec naviku jedenja, a ne vagat sad hranu jer i onako vjerovatno neznaš kaj važeš i kolko bi trebala jest, tak da neznam cime se vodiš kod vaganja?
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Listopad 2010 at 20:44
  Mislim da sam krivo shvatio, da si zapravo mislila da vazes koje namirnice s cim ceš jest a ne doslovno da važeš
Jedi 4-5 obroka, da budeš sita, a ne se prejest kako bi mogla jest cešce, kombiniraj proteine s ugljikohidratima ili proteine i masti u obroku i ne opterecuje se previše nicim oko prehrane, to nije program, to je jednostavno normalna prehrana
Back to Top
SMAJLICA View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Rujan 2010
Status: Offline
Points: 291
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote SMAJLICA Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Listopad 2010 at 23:25
Ma da! Jela sam za rucak pileci filet (velicina dlana) + šnita raženog kruha + šolja jogurta 0,š+ 3 komada brokule i ajmeeee što sam zagladnila nakon 3 sata...da poludišššš!!! To je bilo oko pola 4, a ja vec u 6 gladna :( :(

Edited by SMAJLICA
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Listopad 2010 at 23:53
Po kojem to programu radiš smajlice? 3 brokule?

something is wrong....

trening, ima li ga?

Pa dobro, nakon 3-3,5 h pojedeš opet nešto..ne smiješ bit gladna..a to da si ponekad nervozna i dođe ti da pošalješ sve u klinac, nije cudno, pogotvo ako ti je sve to novo Možda si malo prenaglo krenula..prvo treba riješit loše navike..krenut malo pomalo do savršenstva (ma što god to znacilo .. )

Edited by Gym_girl
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
SMAJLICA View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Rujan 2010
Status: Offline
Points: 291
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote SMAJLICA Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Listopad 2010 at 23:59
hahaha ma nije nikakav program...a trudim se stvarno sada, to "3 komada brokule" je samo navedeno jer sam toliko pojela, ne zbog mjere :D TRUDIMMM SEEE, ali mi je iza pretesko kad ogladnim i cini mi se to kao previse manjih obroka...a valjda cu se naviknut! Krecem se koliko mogu...trening jos nemam...Plan prehrane mi trema za sada za low activity :), znaci samo se navikavam na pravilnu prehranu sad...KASNIJE CU I TO! Eh sad, je li velik ili taman ovaj kao jedan od 4??

Edited by SMAJLICA
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Listopad 2010 at 00:05
a kako ostali obroci izgledaju?

eh nemoj mene pitat jel velik ili taman il mali..jer je meni zadnje vrijeme sve premalo

napiši kako to izgleda cijeli dan pa cemo dobit malo širu sliku..
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
SMAJLICA View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Rujan 2010
Status: Offline
Points: 291
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote SMAJLICA Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Listopad 2010 at 00:13
dorucak 7h: snita razenog+ abc sir ili mladi sir+šolja ab kulture

š0h: nešto sladjeg voca + jogurt ili malo razenog

š4 h: gore navedeno (neka snicla ili filet npr. ili neka juhica od povrca i mesa) + snita razenog

š6h: ponovim ovo od š0 h ili malo fileta ili malo juhice

š8 h vecinom jabuka i jogurt

Pijem dvije caše ab kulture dnevno, je li to ok?

navecer slabo šta jedem, kada jedem to su proteini tipa bjelance, sir ili bademi-šakica

je li ovo puno bez treninga za jesti? i koliko smanjiti, ako jeste?
Back to Top
dianna View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 19 Veljaca 2009
Status: Offline
Points: 734
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dianna Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Listopad 2010 at 09:25
ovo nikako nije puno, premalo je , cak i da ništa ne radiš da samo ležiš , podebljaj to, umjesto voca u š6h stavi meso,ribu, jaja,sir + povrce
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Listopad 2010 at 10:03
Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:

a kako ostali obroci izgledaju?

eh nemoj mene pitat jel velik ili taman il mali..jer je
meni zadnje vrijeme sve premalo
.



hehehehe,meni se isto cini da stalno govorim malo je, malo
je, cak možda i sam malo jedem, a mozda sam si i umislio da
je malo . Postat cu fckng Greg Valentino u glavi [8-
}]
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Listopad 2010 at 10:09
Da ne špotamo stalno,Smajlica ovo je jako dobar pocetak s
obzirom na prošlost Nastavi tak

A sad........ne jedeš previše, posebno probaj taj kasniji
obrok sir + orašasti ili žlica-dve maslinovog ulja pojest
i to uvedi kao pravilo, ne povremeno. Barem to za
pocetak.....

Onaj obrok u š0h , ne jedi kruh i voce, pojedi voce i
mazni si jogurt neki low fat, mazni ga i pol litre.
Kad si gladna nakon 2,5-3h to nije bad nakon ovakvog
obroka, slobodno jedi opet, ubaci i povrca i malo
složenih Uh , zobene, krumpir, riža, tijesto ( u
kombinaciji sa proteinima)
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Listopad 2010 at 10:32
Phoenix, samo nemoj postat G.V. u rukama Pa i meni se cini da stalno govorim da je premalo pa ono ne znam...možda ja jedem previše

Smajlice..nije ovo baš nešto znaš..previše jogurta, premalo povrca. Povrce ti je prva greška, ovdje te nema šta zasitit. Slobodno si malo i taj kruh digni u dorucku, tu si slobodno možeš malo više ugljikohidrata dozvolit, s obzirom da ne treniraš neka ti to bude dio dana kad ceš se malo pocastit njima. Ja recimo nikad ne pojedem manje od š00 g kruha tada..bliže š50 g...(nije da važem svako jutro, vec znam otprilike )

Dalje..od rucka nadalje u svaki obrok ubaci neko povrce..lisnato..bilo to špinat, brokule, prokulice, blitva, kelj, kupus sve vrste..kupus ti je pogotovo praktican, narežeš ga i raspodijeliš po obrocima. Trebaju ti vlakna, nešto te mora zasitit. Ne opterecuj se kolicinom, jedi dok se ne zasitiš.

Ubaci još malo izvora proteina (umjesto jogurta u popodnevne i vecernje obroke jer jogurt nije baš neki izvor p, više je ugljikohidrata)..ribice, jaja...navecer možeš pojest i cijela jaja uz neko povrce pa dobiješ odlican i zasitan p+m obrok! Ili povrce zalij s malo maslinovog uz neko meso, tunu, oslica, bjelanjke. Ili si uzmi malo masniju ribu pa opet imaš p+m obrok...kužiš? ovo je stvarno premalo, nije ni cudo da si gladna..ja bi na jogurtu i vocu vec odavno otegnula papkice

Nije poanta da malo jedeš i da budeš gladna i nervozna nego da si osiguraš dovoljno dnevnih kalorija ali iz što cišcih izvora, odnosno da si ne provociraš taj inzulin tokom cijelog dana...ako ga uspiješ održat stabilnim kroz dan osjecat ceš se bolje i rezultati ce brže doc

Edited by Gym_girl
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Listopad 2010 at 11:30
Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:

Phoenix, samo nemoj postat G.V. u
rukama Pa i meni se cini da stalno govorim da je
premalo pa ono ne znam...možda ja jedem previše
]


hehehehe nebum tak u rukama postal nadam se
, za sad me ne zanima niš osim papice, a nit
nebu valjda
Prestao sam brojat kalorije sad kad sam kao na masi jer
mi mozak treba odmora od toga, iako sam i dalje prilicno
clean sa hranom, gotovo bez junka, i moguce da pojedem
više neg si ja u glavi mislim da je zaista....skužio sam
da uopce ne brojim dodatne kalorije, možda ih nitko i ne
broji od vas?
Npr. jedem zobene i recimo š00g racunam ko 55g uh tj
220kalorija da sam pojeo,racunam ih iskljucivo ko izvor
Uh i uopce nisam racunao š2,5g proteina (jer ih ne
podrazumjevam proteinima nit ih racunam u dnevni unos P)
i 7g masti isto ne racunam, a to je extra šš0 kalorija
koje nisam racunao u tom obroku i tak ak
uzmem 6 obroka di ne uracunam "otpatke" valjda ne
uracunam 500-600 kalorija vjerovatno,za sad nemam
problema radi tih kalorija ,o tom cu vodit racuna kad
zapnem i pocnem picajzlit


Edited by The Phoenix
Back to Top
mesek View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 04 Svibanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1229
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mesek Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Listopad 2010 at 11:45
ja ne jedem kad sam depresivan

spavam i ne družim se s nikim

smršavim po 3 kile u turi
will smoke your weed for food!
Back to Top
SMAJLICA View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Rujan 2010
Status: Offline
Points: 291
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote SMAJLICA Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Listopad 2010 at 13:03
Waoo koliko ideja, baš vam hvala! TRudim se fakat, samo mi je trebalo ohrabrenje.-..Ne znam zašto, ali kako sam prešla na ovaj režim jesam i jaca i raspoloženija (manje se svađam s ljudima heheeh), samo imam problem da što god pojedem sijecem sebi u glavi DOSTA JEEEE, i onda stanem. Bar što se tice hljeba, takva sam. Ono najcešce jedem taj raženi kruh sa udjelom pšenicnog brašna, ali onog tšš000 (TVRDO KO KAMEN :D) Ali nema frke, ukusan je i sviđa mi se...Paše mi!
Danas mi tata nije našao taj kruh :( :( :( Donio je neki fol CRNI, a sad ne znam bil to jela...????? Ne vjerujem u te crne kruhove, jer kontam da je to sve isto kao i bijeli, i da ga ne prave kako spada...
što se tice sira, koristim mladi sir, onaj u sirutki, jer sam cula da je najzdraviji...tj. najmanje obrade je u njemu...šta mislite o tome?
Za sve savjete i kombinacije vam od srca hvala...Toliko ste me toga naucili...I još me ucite :D NADAM se da cu se izvuc iz vrtloga u koji sam ušla sa svojim problemom i da cu izaci iz ovog problema NEdebela :D

Edited by SMAJLICA
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Listopad 2010 at 13:40
Nebuš izašla debela, ali kak sam ti rekao ne opterecuj se
time trenutno, vazno ti je jesti i uvesti disciplinu
prehrane.
Ovim nacinom prehrane kad ju posložiš se nemaš od ceg
debljat, još kad pocneš vježbat možes samo lijepo oblikovat
tijelo........

Kad bi se i zdebljala malo nije to nikakva tragedija,
tragedija bi se desila da si nastavila onak jest, a i znaš
kak vele bake, cura mora bit okrugla i rumena u licu da se
vidi da je zdrava
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  123 7>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.