New Posts New Posts RSS Feed - Definitivni pocetak - trening i prehrana
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Definitivni pocetak - trening i prehrana

 Post Reply Post Reply
Author
napolitanka View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 27 Ožujak 2011
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote napolitanka Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Definitivni pocetak - trening i prehrana
    Posted: 07 Travanj 2011 at 22:21
Pozdrav svima!

Znam da ovih tema vec ima mali milijun na forumu, ali ne nalazim baš ono što meni treba.

Ovako, nakon nekoliko bezuspješnih pokušaja skidanja kilaže (š86cm/š26kg) konacno sam se odlucio uclaniti u teretanu.

Kako mi je to prvi put u životu da sam u teretani, covjek koji tamo radi mi je objasnio zapravo da se trebam za skidanje kila držati više fitness dijela, pa tako imam ovakav trening:
- 20 minuta kombinacije hodanja/trcanja na pokretnoj traci
- š5 minuta bicikla
- 20 minuta orbitreka
- š5-ak minuta (koliko izdržim ;)) na necemu što kao simulira penjanje? Ne znam kak se zove sprava

Prije ovih vježbi još odradim 3xš0 serije na leptir mašini (jer mi odgovara iz drugih razloga) i isto toliko na onoj spravi gdje sjedim i nogama dižem utege :)

E sad, koliko je program dobar ili ne, ne znam, ali fino me izmori i iznoji i zadovoljan sam.

Sad dolazi pitanje prehrane. Bijeli kruh sam zamijenio kukuruznim (ne vjerujem da mogu izbaciti kruh iz prehrane, jednostavno mi je potreban nekako :/ ), junk food i slicno.
I tu me sad najviše bune stvari - što i kako i kada jesti? Ako što znaci, treniram 3x tjedno, u dopodnevnom terminu (oko šš, š2h)

Za dorucak jedem zobene (one zelene iz konzuma) s jogurtom i narezanom bananom ili jabukom. BTW, jel se one tak jedu? kako ih se s mlijekom sprema? Treba zagrijati mlijeko, ostaviti ih ili? Ovak s jogurtom su mi super :)

A ostatak dana? Prije treninga? što neposredno nakon treninga, a što u ostatku dana?
Ajmo, idemo me zajednickim snagama dovesti na 0 u sredini težine :D
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.