New Posts New Posts RSS Feed - Definirati se, a ostati na istoj kilazi?
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Definirati se, a ostati na istoj kilazi?

 Post Reply Post Reply Page  <123>
Author
darkdust17 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 30 Prosinac 2012
Status: Offline
Points: 25
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote darkdust17 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Prosinac 2012 at 15:11
ujutro 7:00 zitarice i mlijeko 
dorucak u skoli 10 :30  - piletina 
13:50 - banana i sezam plocice  
15:20  whey 
  16:30 - rucak , zdrav rucak , nema przenog , nista slicno 
oko 20 h je vecera  nesto laganije ,ili feta kruha vecinom crni i filet od ribe , ili 4,5 kuhana jaja itd.. 
21:30 /22h šacica badema  / oraha i jos koja vocka 
 evo to bi bio moj standardni dan kad sam u skoli jer poslje skole idem u teretanu pon. sri. i petkom, a  uto. cet. i sub.  ista stvar samo whey poslje kardio vjezbe i jos sam poceo sad uzimat magnezij :)  to bi bilo to 
Back to Top
Jekyll doesn't Hyde View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 14 Listopad 2011
Status: Offline
Points: 1234
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Jekyll doesn't Hyde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Prosinac 2012 at 15:21
Trebati ce ti nešto malo iskorigirati prehranu.. radiš  male greške no sve se to da ispraviti...

Koliki ti je dnevni unos proteina?  (u gramima naravno)

Timeless like a broken watch
Back to Top
darkdust17 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 30 Prosinac 2012
Status: Offline
Points: 25
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote darkdust17 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Prosinac 2012 at 15:28
a svako radi neke greske :P .. iskrene nez  tocno znam da bi mi trebao biti oko 160 g  na dan smatram da mi i je negdje priblizno .. znaci koji je tvoj zakljucak  na sve ovo ,? ja imam u glavi i znam da se mogu izdefinirati do ljeta znam da je tezak put do toga ,al u 3 mjeseca sam naprevio vec dobar posao .. znaci samo trening trening i no excuses i ako idem jos 3,4 5 kg dole ce bit ok , al opet kazem u naporan trening da se to topi , ne uz gledanje telke i da uzimas 700kal na dan ,.. kuzis sta hocu rec
Back to Top
diinnoo View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 02 Srpanj 2012
Status: Offline
Points: 143
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote diinnoo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Prosinac 2012 at 15:40
Gle ti si tzv skinny fat, u odjeci izgledas mrsavo, a kas se skines imas masnog tkiva. Uglavnom najnezahvalnija pozicija. Da bi dosao do onoga sto ti zelis jednoznamenkasti bf, a vece kilaza moras odrediti cilj. Prvo zaboraviti na salo i nabijati kilažu i tek kasnije se definirati. Drugo sad se izdefinises i onda krenuti na nabijanje mase. Za koji god pristup da se odlucis jedno vrijeme ces izgledati mrsav(debeo) ali to je sve prolazno a ti idi prema svom cilju.
Onoga trena kada pocneš razmišljati što ceš uraditi ako izgubiš, vec si izgubio.
Back to Top
darkdust17 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 30 Prosinac 2012
Status: Offline
Points: 25
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote darkdust17 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Prosinac 2012 at 15:46
 nisam skuzio ovo jednoznamenkasti  bf? 
 al da slazem se s tobom dino jer kako god bilo mi je u glavi ici iducu zimu 2013 u 9 mj. na  povecanje misicne mase .. a ovo sta zelim sada jest to da se zelim izdefinirati jer od kad znam za sebe nikad nisam pretjerano bio  debel , al uvijek onako kako si reko skinny fat.. i sad mi je cilj da se  za ljeto izdefiniram  da pokazem sebi i ostalima da mogu.. a onda na zimu sam imao u planu te kile vratiti ali u pozitivnom u misicnu masu ?! 
Back to Top
Jekyll doesn't Hyde View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 14 Listopad 2011
Status: Offline
Points: 1234
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Jekyll doesn't Hyde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Prosinac 2012 at 16:05
Jednoznamenkasti Bf je body fat ispod 10%, znaci od 9>8>7 itd.
Timeless like a broken watch
Back to Top
darkdust17 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 30 Prosinac 2012
Status: Offline
Points: 25
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote darkdust17 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Prosinac 2012 at 16:06
aha dada tnx:)

Back to Top
Jekyll doesn't Hyde View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 14 Listopad 2011
Status: Offline
Points: 1234
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Jekyll doesn't Hyde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Prosinac 2012 at 16:10
Ako se misliš idefinirati bez obzira na Dinin koristan savjet, savjetujem ti da povecaš unos proteina i smanjiš unos Uha.

Znaci UH unosiš ujutro i prije treninga, poslije samo cisto, proteini iz mesa, jaja i shakea. 

Povecaj kilažu koliko možeš i poslije utega svakako odradi kardio. 

Važi se jednom tjednom, ako budeš vidio da tjednom gubiš do kilu, uredu je, ako budeš gubio više od kilu, onda si korigiraj, ubaci si još malo UHa, (riža, integralna tjestenina ili pecivo.)
Timeless like a broken watch
Back to Top
darkdust17 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 30 Prosinac 2012
Status: Offline
Points: 25
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote darkdust17 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Prosinac 2012 at 16:29
mislim da cu nastaviti kao sta sam radio do ad jer vidim ozbiljne promjene od 10 mj. od kad sam poceo , samo sta sam uveo prehranu kao sta sam spomenuo i 4 x tj. kardio i  gym 3x tjedno i tjt to bi trebalo zadovoljit uvjete do ljeta

Back to Top
Jekyll doesn't Hyde View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 14 Listopad 2011
Status: Offline
Points: 1234
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Jekyll doesn't Hyde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Prosinac 2012 at 16:41
Ti radi po svome, ali kad bi poslušao , rezultati bi ti bili puno bolji i prije bi došao do cilja..

No dobro, ti po svome...

Sretno!
Timeless like a broken watch
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Prosinac 2012 at 17:56
Ja isto na svojih 178 iman sad oko 77 kg i neman plocice, i sad radin masu dok ne doden baren na 85 kg i onda cu napravit 2 miseca definiciju i tu se nadan da bi tribalo bit i da cu se u iducih godinu dana priblizit i cak bit bolji nego na ovoj slici od prije 3 godine, ali me salo toliko neopterecuje trenutno na masi san i baš sad doša iz grada di san poija 2 pizzete, sve triba poslozit u glavi a nije uvik jednostavni, ja bi ti savjetiva da jad si vec na definiciji odradis još max 2 miseca definicije pa na masu
Back to Top
diinnoo View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 02 Srpanj 2012
Status: Offline
Points: 143
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote diinnoo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Prosinac 2012 at 18:27
Originally posted by Jekyll doesn't Hyde Jekyll doesn't Hyde wrote:

DIV]Znaci UH unosiš ujutro i prije treninga, poslije samo cisto, proteini iz mesa, jaja i shakea. 


Ujutro i poslije treninga, mozes unositi brze, ostatak dana "spore". Low carb dijeta je mocno oružje u rukama nekog iskusnijeg, a on bi se mogao pogubiti i izgubiti i ovo malo misica sto ima. Zato se drzi one "klasike" 40:40:20 koja nikoga nije "izdala". Od 0.5 do max 1 kg sala sedmicno, i samo lagano.
Onoga trena kada pocneš razmišljati što ceš uraditi ako izgubiš, vec si izgubio.
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Prosinac 2012 at 18:44
Ja cu vjerojatno pocetkon 3 miseca na low carb ali dobro uako je to prvi put da cu ic na to ipak vec znan dosta solidno kako šta poslozit, a i lyle je to u detalje sve opisa od prehrane pa do treninga
Back to Top
darkdust17 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 30 Prosinac 2012
Status: Offline
Points: 25
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote darkdust17 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Prosinac 2012 at 19:46
dino mi je sad najbolje reko , al hvala i vama ... jedno vrijeme cu izgledati debelo ,ili cu izgledati mrsavo ,sad ovisi na koju se varijantu okrenes ... ja sam se okrenuo definiciji .. evo npr. ovaj tj. sam napr. 3 treninga u teretani i otprilike 4 kardio treninga trcanje i od toga je 1 sprinterski bio i tako stalno kombiniram .. npr. proslu nedelju sam bio sa prijateljem vozit biciklu oko 3 ipo sata tocnije cca 80tak km .. mislim da takvim radom i takvom disciplinom mogu nesto napravit od sebe do ljeta :) 
prije nekih 1h sam doso s kardio treninga i popio whey sta da si pojedem sad za veceru , malo sam u nedoumici ?
Back to Top
Jekyll doesn't Hyde View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 14 Listopad 2011
Status: Offline
Points: 1234
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Jekyll doesn't Hyde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Prosinac 2012 at 20:51
Izbor je jednostavan, ako nemaš nekog mesa, posni sir ti je najbolji izbor... Ako nema sira, kuhana jaja...

Napominjem ti, bez pravilne prehrane koja ce ti pomoci da ocuvaš mišic i da ti snage da postigneš ciljeve, do ljeta bez obzira na disciplinu malo toga ceš napraviti.
Timeless like a broken watch
Back to Top
diinnoo View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 02 Srpanj 2012
Status: Offline
Points: 143
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote diinnoo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Prosinac 2012 at 23:22
Gle to za nekih par mjeseci ne mozes napraviti cudo, ali se možes fino izdefinirati, i imati onaj look na fazon bekama, i to cure vole. A kasnije se posveti masi. Sad ne znam o koliko se masti radi, kad bi neku sliku stavi tacno bi znali sta se moze uraditi do famoznog ljeta.
Onoga trena kada pocneš razmišljati što ceš uraditi ako izgubiš, vec si izgubio.
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <123>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.