New Posts New Posts RSS Feed - Definirati se, a ostati na istoj kilazi?
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Definirati se, a ostati na istoj kilazi?

 Post Reply Post Reply Page  123>
Author
darkdust17 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 30 Prosinac 2012
Status: Offline
Points: 25
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote darkdust17 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Definirati se, a ostati na istoj kilazi?
    Posted: 30 Prosinac 2012 at 11:42
pozdrav.. valjda sam pogodio dobro naslov., ovo mi je prvi put da sam na forumu pa ako nesto krivo posaljem ili tako nesto nemojte zamjerit.. uglavnom imam 17 ipo godina u teretanu sam krenuo u 9 mj. ove godine , imao sam 86 kg. na 185 cm  odlucio sam to ic izdefinirati , znao sam da je tezak put predamnom al se nesam predao .. ugl. za manje od 2 mj. sam skinuo 4 kg. i naravno u redoviti najmanje 3 xtjedno kardio i 3x teretana  .. Sad smo skoro 1.mj 2013 ja imam 81 kg (koji gram vise manje) .. redovito radim kardio trcanje ,dal sprinteve ,dal lagani joging ,al neki zid je predamnom jer nebi zelio ic ispod 80 kg a zelio bi izdefinirat stomak  ? koliko je to moguce jer ja jesam mrsav al kad skinem majicu imam sala koji mi prekriva misice sta je ruzno za vidit  i to zelim maknut ...  Nadam se da sam barem nekako uspio objasnit moj problem s kojim se mucim vec danima , pa bi zamolio da mi strucno odgovorite ko zna ! :) hvala unaprijed .
Back to Top
baba44 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 1118
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote baba44 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Prosinac 2012 at 12:15
kakva ti je prehrana?
to je važnije od vježbanja
citaj,ovdje ima puno savjeta strucnih ljudi
Back to Top
darkdust17 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 30 Prosinac 2012
Status: Offline
Points: 25
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote darkdust17 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Prosinac 2012 at 12:18
da, zaboravio sam spomenuti prehrana je ovakva kakva treba biti za sportasa , pijem whey poslje treninga , ujutro zitarice i mlijeko , navecer ili riba ili tako nesto uglavnom prehrana mi je ana nivou .. meni samo treba odgovor na moj problem :// hvala sta ste se ukljucili u razgovor :)
Back to Top
Zvonimir Brle View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Svibanj 2011
Location: Sunja
Status: Offline
Points: 1018
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zvonimir Brle Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Prosinac 2012 at 12:28
pa napiši šta jedeš, koliko kalorija da vidimo tu prehranu 
i masa i definicija krecu od kuhinje
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Prosinac 2012 at 12:30
Odma cu ti rec da izdefinirat se a ostat na istoj kilazi nije moguce jer gubitkon masti gubis i težinu
Back to Top
darkdust17 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 30 Prosinac 2012
Status: Offline
Points: 25
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote darkdust17 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Prosinac 2012 at 12:40
zmaj-- e to me zanima sta govoris jer sam o tome i citao http://body.ba/fitness/mrsanje/izgubiti-salo-ili-dobiti-misice-bez-promjene-u-tezini/510 evo clanak znaci ja imam sad 185 cm visine 81.5kg  i to bi znacilo da jos nekih 5 kg trebam ic dole , ako sam u pravu , da svu tu mast skinem s trbuha ?  

Back to Top
darkdust17 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 30 Prosinac 2012
Status: Offline
Points: 25
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote darkdust17 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Prosinac 2012 at 12:41
ali naravno 5 kg, ne samo skinut uz deficit s kalorijama i gledat telku doma nego naporan kardio , , teretana .. itd? sam upravu?

Back to Top
Jekyll doesn't Hyde View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 14 Listopad 2011
Status: Offline
Points: 1234
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Jekyll doesn't Hyde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Prosinac 2012 at 13:05
Originally posted by zmaj zmaj wrote:

Odma cu ti rec da izdefinirat se a ostat na istoj kilazi nije moguce jer gubitkon masti gubis i težinu

Upravo to, za takvo što bi morao biti na kemiji i prehrani koju si svako ne može priuštiti. 

...osim ako nisi geneticar, ali i oni su rijetkost.
Timeless like a broken watch
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Prosinac 2012 at 13:14
Ma i bilderi koji su na kemiji na definiciji gube na kilazi a di necemo mi naturalci, probaj cikliranje uh uz treninge sa utezima i HIIT cardion, nema gledanja tv
Back to Top
Jekyll doesn't Hyde View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 14 Listopad 2011
Status: Offline
Points: 1234
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Jekyll doesn't Hyde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Prosinac 2012 at 13:16
I to isto što veliš...

Dark jednostavno se pomiri da ako želiš pravu definiciju budeš bio 5-7 kg ispod svoje visine. 

Ja sam ljetos bio na 80kg na 185cm...
Timeless like a broken watch
Back to Top
darkdust17 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 30 Prosinac 2012
Status: Offline
Points: 25
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote darkdust17 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Prosinac 2012 at 13:26
hvala decki na pomoci mislim da sam si slozio neke kockice u glavi u vezi toga.. znaci sad imam 81 ipo kg  u intezivan kardio trening da jos spustim 5 kg mislim da bi doso do zeljenog cilja da si stopim salo na trbuhu  da mi budu vidljivi trbusni misici :) , se slazete sa mojom konstatacijom ? 
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Prosinac 2012 at 14:03
Ukoliko je prehrana i trening ok trebalo bi bit tako
Back to Top
darkdust17 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 30 Prosinac 2012
Status: Offline
Points: 25
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote darkdust17 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Prosinac 2012 at 14:19
hvala  na pomoci ;))

Back to Top
Jekyll doesn't Hyde View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 14 Listopad 2011
Status: Offline
Points: 1234
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Jekyll doesn't Hyde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Prosinac 2012 at 14:37
Originally posted by zmaj zmaj wrote:

Ukoliko je prehrana i trening ok trebalo bi bit tako

Zmaj ti dobro govori. 

Bez pravilne prehrane, možeš ti raditi kardio koliko hoceš bez nekog rezultata...

Ako nemaš pravilnu prehranu, savjetujem ti da ili nadješ odgovarajucu temu na forumu.
Timeless like a broken watch
Back to Top
darkdust17 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 30 Prosinac 2012
Status: Offline
Points: 25
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote darkdust17 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Prosinac 2012 at 14:49
smatram da mi je prehrana dobra  ,, bojim se da ako padnem do ljeta jos 5 kg da ako budem 10 kg ispod svoje visine da cu bit previse žgoljav .. a u drugu ruku me muci kako da se izdefiniram na 80 kg.. :///  bas  nisam pametan , dali ste mi prije dobre odgovore ali me i dalje nesto muci ://
Back to Top
Jekyll doesn't Hyde View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 14 Listopad 2011
Status: Offline
Points: 1234
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Jekyll doesn't Hyde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Prosinac 2012 at 14:59
Daj budi dobar pa opiši svoju prehranu. 
Timeless like a broken watch
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  123>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.