New Posts New Posts RSS Feed - Definicija, motivacija i  rasprave...
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Definicija, motivacija i rasprave...

 Post Reply Post Reply Page  <1 93949596>
Author
baba44 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 1118
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote baba44 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Travanj 2013 at 14:35
mettasttaza , Gym je u pravu,stani,odmori,nece se ništa desiti od tjedan ili dva pauze!
mislim,da cu ju i ja napraviti!
ugl. meni, cim se na koži pocnu pojavljivati,takve slicne tegobe,(gljivice,akne,cirevi,osip),znam da je imunitet na nuli,i krenem u spašavanje!
you know that you're on the right track,when you become uninterested in looking back
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Travanj 2013 at 15:01
upravu ste...obje :( teško mi to pada :( ali eto popustit cu dat cu si malo odmora...umjesto da koristim znanje svoje..ja idem kontra njega! :( cekati cemo...dotle cu pratiti videa od shaun t-a kako vice push-push a ja cu sjedit i crtati :( haha...jao sada ne mogu docekati da prodje brrrr :D ipak hvala vam eto bar ste me urazumili malo teško je mene :D ali zajedno ste jaci! :D haha
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Travanj 2013 at 15:49
LOL

eto, napravile smo dobro djelo, a možda i sprijecile nešto Wink

Znam kako je, imala sam i ja takve epizode i trenirala u svakakvim stanjima ko idiot. Mislim da smo svi prošli i prolazimo te faze, moramo kad smo malo freakasti Big smile

I bez brige, imam ti ja iskustva u urazumljavanju, imam jednog takvog kraj sebe svaki dan, a što je najbolje još i crta LOL
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Travanj 2013 at 16:07
haha e baš mi je drago!! to me opušta jedino :)crtanje..sada bebibno lice crtam uf mucim se xD :D....uglavnom..jeste sigurno ste napravili dobro djelo ! ova stranica je stvarno opuštajuca bar nema sekiracije..ne msijem iz sobe izaci mama vice moraš se odmarati...a kada pokkušam se prikrast mal na svježi zrak onda baba ko radar prati pa me izda ..i onda moram u kucu se opet zavuci :S
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Svibanj 2013 at 17:42
OK....vidim prestalo natjecanje i svi i u ovoj temi utihnuli...kako napredujete ekipica?
Back to Top
baba44 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 1118
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote baba44 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Svibanj 2013 at 19:39
je,baš smo utihnuli, a i ja :-(
ugl. danas bez treninga,toliko me muci pms ,boli me trbuh,križa,bože, ko da me netko prebio.
sutra bu bolje,valjda,nadam se.
you know that you're on the right track,when you become uninterested in looking back
Back to Top
bebolina View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 11 Listopad 2011
Status: Offline
Points: 607
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bebolina Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Svibanj 2013 at 19:41

Pozzzz....jako sam slabo na forumu zadnje vrijeme, a zadnjih tjedan dana prehrana koma (najbaže receno). Bila sam na putu, 5 dana hotelske hrane dorucak, rucak i vecera....a tek medjuobroci.... katastrofa, bez vježbanja slabo kretanje, došla u petak ali sub i danas sam nastavila junkati.....uf Dead



Šta sad....ovo je zastrašujuce da je sijecanj, a kamo li sredina svibnja...planirala sam detoksikaciju...samo voce i povrce...eventualno whey??

Treba mi nešto "jako"....ne da nastavljam kako sam i do sada jer u tjedan dana sam unjela s.anja koliko nisam u mjesec danaWacko


Savjeti Embarrassed



Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Svibanj 2013 at 19:52
neces se valjda sad bedirat zbog tjedan dana? ajde..svi smo to dozivjeli , bar ja jesam pa ako hoces ostro napravi si neki lowcarb ili cikliranje..
cookies are for pussies
Back to Top
bebolina View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 11 Listopad 2011
Status: Offline
Points: 607
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bebolina Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Svibanj 2013 at 20:48

Originally posted by avangarde avangarde wrote:

neces se valjda sad bedirat zbog tjedan dana? ajde..svi smo to dozivjeli , bar ja jesam pa ako hoces ostro napravi si neki lowcarb ili cikliranje..


Šta samo jedan dan??

Ja sam mislila cijeli tjedan oštro Tongue

Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Svibanj 2013 at 22:21
Bebolina šta se sekiraš...ja sam imao rezanje ispod trtice uraslu dlaku...pa nisam mogao vježbati tjedan dana neke vježbe i 2 tjedna je prošlo još neke ne mogu...pa se živi ne sekiraj se....to je bilo uživanje..moraš si to nekaada priuštiti da ne pukneš s vremenom...:) samo naprjed! ako nisi dosada posustala ...i hranila se zdravo ...oprašta ti tijelo tih tjedan dana...ne sekiraj se !
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Svibanj 2013 at 19:00
Originally posted by bebolina bebolina wrote:

Originally posted by avangarde avangarde wrote:

neces se valjda sad bedirat zbog tjedan dana? ajde..svi smo to dozivjeli , bar ja jesam pa ako hoces ostro napravi si neki lowcarb ili cikliranje..


Šta samo jedan dan??

Ja sam mislila cijeli tjedan oštro Tongue



mislila sam cijeli tjedan low carb, jedan dan za punjenje ili cikliranje s niskim/srednjim/visokim UH
cookies are for pussies
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Svibanj 2013 at 19:09
Evo malo da dignemo ovu temu iz zaborava.. Moj danasnji trening:
Prsa
razvlacenje (8kg svaka ruka)- 4sec/4sec*10, 1/1*15
bench sa slobodnim (8kg svaka ruka, spojeno s razvlacenjem) 4/4*5 1/1*10
butterfly (25kg) - do otkaza
široki sklek - do otkaza
min. odmor izmedju svake vježbe cca 10sec
Ramena
prednje letenje s 5kg 4/4*10, 1/1*12 (otkaz)
srednje rame s 5kg 4/4*8, 1/1*15
zadnje rame u pretklonu 4/4*10, 1/1* 10 (zadnja 4 uz asistenciju)
povezane vjezbe za prednju, srednju i zadnju glavu
rameni potisak (7,5kg svaka ruka) 4/4*8, 1/1*10 na jedvite jade
Triceps
popadanja na razboju 20 komada
triceps na latu 4/4*10, 1/1* 20, zadnjih 7 forsanih uz asistenciju



Edited by avangarde - 13 Svibanj 2013 at 19:11
cookies are for pussies
Back to Top
Scarpetta View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 02 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 1819
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scarpetta Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Svibanj 2013 at 00:02
[QUOTE=avangarde] Evo malo da dignemo ovu temu iz zaborava.. Moj danasnji trening:
Prsa
razvlacenje (8kg svaka ruka)- 4sec/4sec*10, 1/1*15
bench sa slobodnim (8kg svaka ruka, spojeno s razvlacenjem) 4/4*5 1/1*10
butterfly (25kg) - do otkaza
široki sklek - do otkaza
min. odmor izmedju svake vježbe cca 10sec
Ramena
prednje letenje s 5kg 4/4*10, 1/1*12 (otkaz)
srednje rame s 5kg 4/4*8, 1/1*15
zadnje rame u pretklonu 4/4*10, 1/1* 10 (zadnja 4 uz asistenciju)
povezane vjezbe za prednju, srednju i zadnju glavu
rameni potisak (7,5kg svaka ruka) 4/4*8, 1/1*10 na jedvite jade
Triceps
popadanja na razboju 20 komada
triceps na latu 4/4*10, 1/1* 20, zadnjih 7 forsanih uz asistenciju


[/QUOTE ]
Bravo, to ti jako dobro izgleda, ja jucer odradila ponovno extremov program 5kg masti manje u 5 tjedana i sad cu 2 tjedna malo smanjit odraditi 3x tjedno neke njegove rutine i malo LI kardia na orbitreku, a onda krecem s onim novim programom od 12 tjedana
Treninge sam odradila super, al mi prehrana zadnja 2, 2i pol tjedna koma . Nisam skinula ni grama, ali se barem držim na istom i ne idem gore.
Back to Top
bebolina View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 11 Listopad 2011
Status: Offline
Points: 607
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bebolina Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Svibanj 2013 at 13:59

Scarpeta taj program sam i ja radila cca 4 tjedna (prošle godine)....sad sam na njegovom programu 12 weeks dream body....intenzitet je nemjarljiv s ovim prvim treningom...ubijam se...ali je zakon Big smile


Još da si sredim prehranu možda bih i došla blizu tog "dream body" Tongue

Back to Top
Scarpetta View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 02 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 1819
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scarpetta Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Svibanj 2013 at 20:26
Originally posted by bebolina bebolina wrote:

Scarpeta taj program sam i ja radila cca 4 tjedna (prošle godine)....sad sam na njegovom programu 12 weeks dream body....intenzitet je nemjarljiv s ovim prvim treningom...ubijam se...ali je zakon Big smile


Još da si sredim prehranu možda bih i došla blizu tog "dream body" Tongue



E super ja krecem s tim za dva tjedna, jedva cekam
Joooj nemoj mi pricat o prehrani je zadnjih nekoliko tjedana same gluposti radim, tamanim sve pred sobom bez kontrole....
Katastrofa, ali se veselim tom trening programu jako
Javim se sa dojmovima kad krenem.
Hej bebolina imaš li ti one trake?
Ja cu morati malo improvizirati bez traka, bucica umjesto girje....
Back to Top
bebolina View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 11 Listopad 2011
Status: Offline
Points: 607
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bebolina Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Svibanj 2013 at 11:21

Imam trake, kupila sam ove: 

https://www.fitness.com.hr/shop/oprema/fitness-oprema/XPR-trake.aspx


Super zadovoljna!

Ne znam kako ceš improvizirat...pogledaj malo vježbe s trakama.....


Girja nemam to radim s bucicama, namjestim kilažu i to je to....

Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 93949596>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.