New Posts New Posts RSS Feed - Definicija, motivacija i  rasprave...
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Definicija, motivacija i rasprave...

 Post Reply Post Reply Page  <12345 96>
Author
tortica View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Listopad 2012
Status: Offline
Points: 264
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote tortica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Sijecanj 2013 at 18:21
Originally posted by davor23 davor23 wrote:

Vec nervoza zbog smanjenog unosa Uh.. aaa... A nis, nagradit se na kraju tetovazom :)



jel imaš još mjesta
I najduži put pocinje prvim korakom
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Sijecanj 2013 at 22:56
Originally posted by tortica tortica wrote:

Originally posted by avangarde avangarde wrote:

Originally posted by davor23 davor23 wrote:

Uff.. i ja krenuo... do ljeta nekih 15 kg kontam dolje... bit ce muke :)) ali nema odustajanja!!! zajedno cemo svi plakat ovdje..



15 kg ? ja cu bit skromna pa si zaželiti samo 5 kg masti..pretty please


ja cak i manje - 2 kg masti


e pa kad sam morala isprobavat s povecanjem pa se usvinjila 2kg
Back to Top
LolitaInChains View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 25 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1290
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote LolitaInChains Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Sijecanj 2013 at 23:03
Ajd polako, bumo vidjeli. Zurbom se nis lijepo ne da napraviti

Al za fat loss s trbuha mislim da je najbolje kratko i striktno! Hehe
Um je poput padobrana - funkcionira jedino ako je otvoren.
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Sijecanj 2013 at 23:13
Originally posted by tortica tortica wrote:

Originally posted by davor23 davor23 wrote:

Vec nervoza zbog smanjenog unosa Uh.. aaa... A nis, nagradit se na kraju tetovazom :)



jel imaš još mjesta


Daaa.. Cijela ledja, rebra, trbuh, ramena, biceps, triceps :))
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Sijecanj 2013 at 23:20
Originally posted by avangarde avangarde wrote:

Originally posted by tortica tortica wrote:

Originally posted by avangarde avangarde wrote:

Originally posted by davor23 davor23 wrote:

Uff.. i ja krenuo... do ljeta nekih 15 kg kontam dolje... bit ce muke :)) ali nema odustajanja!!! zajedno cemo svi plakat ovdje..



15 kg ? ja cu bit skromna pa si zaželiti samo 5 kg masti..pretty please


ja cak i manje - 2 kg masti


e pa kad sam morala isprobavat s povecanjem pa se usvinjila 2kg


AL nisi vjerujem povecavala sa kolacima i junkom, tak da uz adekvatan trening uz to te 2 kile nebi trebale bit problem, niti previse masti unutar tih 2 kg, a i kolko sam shvatio to je samo 200 kalorija vise neg inace bilo, tak da bi trebalo vremna za natuc te kg i da jos to bude masno tkivo samo, a ti nisi dugo bas bila na tih 200 + jel?


Edited by The Phoenix - 15 Sijecanj 2013 at 23:25
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Sijecanj 2013 at 23:25
nope, cistu hranu dodala u okviru tih 400 kcal vise..nije problem, znam da ce otici za neka 3 tj, al me nervira jer sam 2 kg masti dole se mucila mjesec i pol pa sam ljuta
i da, 400 vise-- 1600 je bilo pa se vratila na kao "odrzavanje" koje je inace 2000kcal

Edited by avangarde - 15 Sijecanj 2013 at 23:27
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Sijecanj 2013 at 23:31
Aha, mislio sam sa 1600 na 1800, pa reko nije to neko povecanje bas
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Sijecanj 2013 at 23:36
ma malo sam isprobavala vracanje na to kao moje odrzavanje..pa sam zato pitala je li moguce da mi je sad odrzavanje nize nego prije tj je li moguce da mi je tijelo sad naviknulo na taj br. kcal kao odrzavanje?
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Sijecanj 2013 at 14:15
Ne. Može bit samo više ako si povecala LBM, a cim si niže sa bodyfatom to bi trebala ici manje u deficit
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Sijecanj 2013 at 14:33
ok, thnx, onda krecem s 1800kcal pa cemo vidjet kako ide..
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Sijecanj 2013 at 14:52
Mislim da nista sad od low carb dijete... poceo sam na boks ici, i potrebna energija :S
trenutno 101 kg... nadam se da ce bit do ljeta oko 86...
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
LolitaInChains View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 25 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1290
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote LolitaInChains Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Sijecanj 2013 at 14:54
A koliko si visok?
Um je poput padobrana - funkcionira jedino ako je otvoren.
Back to Top
mr-triple-double View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Svibanj 2012
Location: zg
Status: Offline
Points: 462
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mr-triple-double Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Sijecanj 2013 at 16:15
E ljudi kolko vi tu iznosite brojeva, matematika teska.

Moje skromno misljenje, kg su samo broj, svi smo razliciti, a sta mi znaci savrsen broj ako se ne osjecam dobro i ne izgledam si dobro i obrnuto. Ovo brojanje kalorija i slicno. Zar vi mislite tako cijeli zivot? Po meni je to za vrhunske sportase a i tada u kratkim periodima, tolko toga se moze napravit prije brojenja kalorija da se dode u formu, po meni treba prvo sve to napravit. Isto i sa suplementima, ok su, pogotovo whey, ali dajte bar prvo prehranu sredite a ne prosjecna prehrana ali dodaci odma tu, pa to su samo dodaci, znaci za detalje samo. I ako se krece u 1mj na definiciju, a definicija je za ljeto, znaci 5,6mj, trebalo se i cijelu zimu biti na definiciji

Bezobzira kako ovo zvuci zelim svima da postignu bas ono sto zele
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Sijecanj 2013 at 17:17
Originally posted by mr-triple-double mr-triple-double wrote:

E ljudi kolko vi tu iznosite brojeva, matematika teska.

Moje skromno misljenje, kg su samo broj, svi smo razliciti, a sta mi znaci savrsen broj ako se ne osjecam dobro i ne izgledam si dobro i obrnuto. Ovo brojanje kalorija i slicno. Zar vi mislite tako cijeli zivot? Po meni je to za vrhunske sportase a i tada u kratkim periodima, tolko toga se moze napravit prije brojenja kalorija da se dode u formu, po meni treba prvo sve to napravit. Isto i sa suplementima, ok su, pogotovo whey, ali dajte bar prvo prehranu sredite a ne prosjecna prehrana ali dodaci odma tu, pa to su samo dodaci, znaci za detalje samo. I ako se krece u 1mj na definiciju, a definicija je za ljeto, znaci 5,6mj, trebalo se i cijelu zimu biti na definiciji

Bezobzira kako ovo zvuci zelim svima da postignu bas ono sto zele


upravo zato što važem mi i je sredjena prehrana Whey uzimam jer mi je praktican i bila sam cijelu zimu na 1600, znaci deficit cijelo vrijeme, pa 4 tj na "održavanju" kao :P sad sve ispocetka, samo malo pametnije i dobit cu ono što želim..uvijek dobijem
Back to Top
LolitaInChains View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 25 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1290
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote LolitaInChains Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Sijecanj 2013 at 17:50
Originally posted by mr-triple-double mr-triple-double wrote:

E ljudi kolko vi tu iznosite brojeva, matematika teska.

Moje skromno misljenje, kg su samo broj, svi smo razliciti, a sta mi znaci savrsen broj ako se ne osjecam dobro i ne izgledam si dobro i obrnuto. Ovo brojanje kalorija i slicno. Zar vi mislite tako cijeli zivot? Po meni je to za vrhunske sportase a i tada u kratkim periodima, tolko toga se moze napravit prije brojenja kalorija da se dode u formu, po meni treba prvo sve to napravit. Isto i sa suplementima, ok su, pogotovo whey, ali dajte bar prvo prehranu sredite a ne prosjecna prehrana ali dodaci odma tu, pa to su samo dodaci, znaci za detalje samo. I ako se krece u 1mj na definiciju, a definicija je za ljeto, znaci 5,6mj, trebalo se i cijelu zimu biti na definiciji

Bezobzira kako ovo zvuci zelim svima da postignu bas ono sto zele


Ne ne, pravo pitanje je - zar ti i svi mislite cijeli zivot zivjeti samo na posnom siru, bjelanjcima i puretini? Integralna riza i ostali nisko-glikemijski ugljikohidrati? Ljudsko je u nekoj mjeri dopustiti si neke delicije, bilo slane ili slatke. A ako zelis ostati unutar idealnog kalorijskog unosa, tu je brojanje kalorija. I ne, ne broji se cijeli zivot, nego prvo vrijeme mozda 2,3 tjedna ili manje dok se ne stekne UVID u dnevni unos jer ne deblja se samo od masnog ili slatkog, vec o pretjeranog unosa bilo ceg pa i zdravog. I sad dok jos nisam ni pocela vagati, tko zna, mozda pogadjam idealni deficit, a mozda ne te mi se usporava metabolizam ako je prevelik. I mozemo do sutra debatirati sto je ispravno, ali drek na sibici jer ipak postoji egzaktan nacin i precizan za drzanje deficita, a to je ovaj, ujedno i potkrijepljen znanstveno - clancima. Dakle, treba citati.
Um je poput padobrana - funkcionira jedino ako je otvoren.
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Sijecanj 2013 at 18:13
Originally posted by LolitaInChains LolitaInChains wrote:

A koliko si visok?


180...
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12345 96>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.