New Posts New Posts RSS Feed - Definicija ili masa?
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Definicija ili masa?

 Post Reply Post Reply
Author
ladypop View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 03 Ožujak 2011
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 13
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ladypop Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Definicija ili masa?
    Posted: 03 Ožujak 2011 at 09:54
  Pozdrav, evo imam jedno pitanje pa bi mi super dosli prijedlozi. Na treningu sam od P90X, odnosno tek sam krenuo, danas mi je day 4. Moj cilj je dobiti definiciju i zanima me dali da radim kako program nalaže i jedem normalno jer imam 63kg na š76, odnosno mrsav sam bio sve do neki dan ali doslovno, i sad sam koliko toliko normalan. Znaci cilj mi je kojih 67-68kg do kraja 5 mjeseca uz definiciju, jeli to moguce?
Decide. Commit. Succeed.
Back to Top
Pitbull View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Srpanj 2010
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1572
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Pitbull Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Ožujak 2011 at 10:35
Ne razumijem te baš najbolje, ako ti je cilj udebljat se, onda ideš na masu, a ako ti je cilj smršavit, onda ideš na definiciju.... Koliko sada imaš kilograma?
Back to Top
ladypop View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 03 Ožujak 2011
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 13
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ladypop Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Ožujak 2011 at 10:40
  cilj mi je izdefinirat se posto sam mrsav, sad imam 63 kg na š76cm, ali bi ujedno htio dobiti i jos par kg da se dignem na kojih 67-68 na š76cm, znaci da ostanem na toj kilazi izdefiniran..
Decide. Commit. Succeed.
Back to Top
Wooz View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 29 Prosinac 2010
Status: Offline
Points: 120
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Wooz Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Ožujak 2011 at 10:41
A ti bi lean gain a ? :D
Back to Top
Pitbull View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Srpanj 2010
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1572
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Pitbull Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Ožujak 2011 at 10:41
  Gle, ako si mršav, najbolje bi ti bilo da prvo odeš na masu (da se malo udebljaš), i onda kad dobiješ nekoliko kilograma, odeš na defku i središ se
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Ožujak 2011 at 10:43
pa nemas ti kaj izdefinirat ak si mrsav.tebi
treba masa.jedi clean i puno i vjezbaj,nema
druge
Back to Top
ladypop View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 03 Ožujak 2011
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 13
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ladypop Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Ožujak 2011 at 10:57
uglavnom, cilj mi je dobiti jos 3-4 kg uz cistu definiciju, i to sad krecem s tim, znaci mjenjam prehranu, uvodim više proteina i smanjujem masti.. i da, koliko je recimo meni potreban cardio ako nemam previse BF, zapravo ni neznam koliki mi je jer nisam mjerio..
Decide. Commit. Succeed.
Back to Top
Pitbull View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Srpanj 2010
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1572
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Pitbull Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Ožujak 2011 at 11:16
Odaberi jedno, neceš valjda ici na masu i raditi cardio kako bi smanjivao bf. Prvo se malo udebljaj, pa onda odi na definiciju
Back to Top
ladypop View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 03 Ožujak 2011
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 13
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ladypop Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Ožujak 2011 at 11:30
  hehehe, evo napravio sam temu, tamo sam dao neke dimenzije i slike pa pogledaj i preporuci mi nesto ;)
https://www.fitness.com.hr/forum/forum_posts.asp?TID=4286& ;PN=š
Decide. Commit. Succeed.
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Ožujak 2011 at 15:36
Originally posted by ladypop ladypop wrote:

  Pozdrav, evo imam jedno pitanje pa bi mi super dosli prijedlozi. Na treningu sam od P90X, odnosno tek sam krenuo, danas mi je day 4. Moj cilj je dobiti definiciju i zanima me dali da radim kako program nalaže i jedem normalno jer imam 63kg na š76, odnosno mrsav sam bio sve do neki dan ali doslovno, i sad sam koliko toliko normalan. Znaci cilj mi je kojih 67-68kg do kraja 5 mjeseca uz definiciju, jeli to moguce?

sa 63kg na š76 nemaš šta razmišljat o defki.

ono što bi mogao odraditi je "masa". S p90x cisto sumnjam da ceš išta postici po tom pitanju.
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.