New Posts New Posts RSS Feed - Definicija i prehrana
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Definicija i prehrana

 Post Reply Post Reply
Author
blavor View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 27 Ožujak 2008
Status: Offline
Points: 3
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote blavor Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Definicija i prehrana
    Posted: 27 Ožujak 2008 at 12:52

 Pozdrav svima

slucajno sam naisao na ovu stranicu a i letimicno sam bacio pogled po temama kao i savjetima ali nisam naisao na onaj koji me zanima...nedugo vremena se bavim bb tako da sam krenuo sa definicijom pa me zanima nacin prehrane, sta trebam izbjegavati i na sta se trebam koncentrirati? necu vas sad maltretirati jelovnicima, ako vam nije problem mozete ga i napisati , ali sam mislio cisto informativno sta je preporucljivo, koje namirnice i pogotovo sta konzumirati u vecernjim satima..sto se tice dodataka, poceo sam koristiti whey aminokiseline, jos da saznam nacin prehrane i kvalitetan trening moze zapoceti! hvala na svim sugestijama

Back to Top
blavor View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 27 Ožujak 2008
Status: Offline
Points: 3
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote blavor Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Ožujak 2008 at 08:53
 pa nije valjda da nitko nema nikakav komentar? ima li onda barem link na kojem je ova tema raspravljana a koji mi je promakao?
Back to Top
Mr G. View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama


Joined: 29 Studeni 2006
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1072
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mr G. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Travanj 2008 at 20:49
O svemu tome se vec pisalo. Potrazi malo. 
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.