New Posts New Posts RSS Feed - Deadlift
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Deadlift

 Post Reply Post Reply Page  <12
Author
Furai View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 05 Prosinac 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 746
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Furai Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Ožujak 2010 at 11:01
ja zasad nisam primjetio nikakve komplikacije sa obrnutim hvatom. strogo pazim da svaku seriju ide kontra i to je to. mada sam probao sa nazubljenom sipkom i rukavicama, al svejedno pocne klizit kad dodjem do šestog - sedmog ponavaljanja. malo veca tezina + slabiji hvat = klizanje utega, bice da je to u pitanju. postoji jedna vjezba za jacanje hvata, ne znam strucan naziv, ali pokusacu opisat. kolute nabacis na jednu stranu sipke, drugi kraj stavis u neki cosak, opkoracis sipku i prstima uhvatis kolut, i tako radis deadlift. e sad, ako netko zna kako se to strucno zove nek podjeli sa ostatkom...
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Ožujak 2010 at 13:29

 Kakve gurtne... kupite magnezij kredu, natrljate dlanove i da vidiš kak jaca grip i nema beda još ak koristiš mix grip.

Dok nisam nabavio magnezij radio s gurtnama skoro sve serije i dakako, grip 0 bodova. I otkako sam odhebo gurtne i poceo s magnezijem grip je poceo slijediti ostatak tijela, tak da sad bez beda povucem š80 na repse iz deficita..

Tak da, može se

Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Ožujak 2010 at 13:42
 Znaci stisak ojacao,a??
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Ožujak 2010 at 20:32

Originally posted by davor23 davor23 wrote:

 Znaci stisak ojacao,a??
 

Je

Tak da gurtne i spužve više ni ne koristim

Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Ožujak 2010 at 21:51
Originally posted by ThornOfFaith ThornOfFaith wrote:

Originally posted by davor23 davor23 wrote:

 Znaci stisak ojacao,a??
 

Je

Tak da gurtne i spužve više ni ne koristim

 

Onda budem i ja tako.. treba mi jaci stisak inace.. da kad neku gamad stisnem za vrat

I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
Furai View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 05 Prosinac 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 746
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Furai Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Ožujak 2010 at 11:48
Originally posted by ThornOfFaith ThornOfFaith wrote:

 Kakve gurtne... kupite magnezij kredu, natrljate dlanove i da vidiš kak jaca grip i nema beda još ak koristiš mix grip.


Dok nisam nabavio magnezij radio s gurtnama skoro sve serije i dakako, grip 0 bodova. I otkako sam odhebo gurtne i poceo s magnezijem grip je poceo slijediti ostatak tijela, tak da sad bez beda povucem š80 na repse iz deficita..


Tak da, može se


Jel mozes rec gdje ima za uzet magnezij krede, njuskao sam po netu pa i ne vidim bas da ima...
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Ožujak 2010 at 11:58

Originally posted by Furai Furai wrote:

Jel mozes rec gdje ima za uzet magnezij krede, njuskao sam po netu pa i ne vidim bas da ima...
 

Dobro si me podsjetio, moja se kockica smanjila podosta i trebam novu

U hervisu, 20kn kocka.

Back to Top
Furai View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 05 Prosinac 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 746
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Furai Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Ožujak 2010 at 12:03
Cek, jel ima Hervis u Intersparu u Osijeku? Ili mi se samo cini da sam vidio?
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Ožujak 2010 at 12:10

Originally posted by Furai Furai wrote:

Cek, jel ima Hervis u Intersparu u Osijeku? Ili mi se samo cini da sam vidio?
 

Pa to je to, nema drugdje kolko znam

Back to Top
Furai View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 05 Prosinac 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 746
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Furai Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Ožujak 2010 at 12:14
Originally posted by ThornOfFaith ThornOfFaith wrote:

Originally posted by Furai Furai wrote:

Cek, jel ima Hervis u Intersparu u Osijeku? Ili mi se samo cini da sam vidio?
 


Pa to je to, nema drugdje kolko znam


Ok thx
Back to Top
Furai View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 05 Prosinac 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 746
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Furai Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Ožujak 2010 at 12:38
Originally posted by ThornOfFaith ThornOfFaith wrote:

Originally posted by Furai Furai wrote:

Cek, jel ima Hervis u Intersparu u Osijeku? Ili mi se samo cini da sam vidio?
 


Pa to je to, nema drugdje kolko znam


Bio danas, kad sam rekao sta trazim tip me pogledao kao da pitam za zupcasti remen za golfa... Svasta
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Ožujak 2010 at 12:45
Originally posted by Furai Furai wrote:

Originally posted by ThornOfFaith ThornOfFaith wrote:

Originally posted by Furai Furai wrote:

Cek, jel ima Hervis u Intersparu u Osijeku? Ili mi se samo cini da sam vidio?
 


Pa to je to, nema drugdje kolko znam


Bio danas, kad sam rekao sta trazim tip me pogledao kao da pitam za zupcasti remen za golfa... Svasta
 

Da, niš novo. Sva sreca pa sam ja pitao nekog sposobnijeg al svejedno moraš objasnit šta tražiš... I jes kupio il ne? To ti stoji tam kod opreme za planinarenje i dr.

Back to Top
Furai View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 05 Prosinac 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 746
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Furai Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Ožujak 2010 at 13:01
pa nisam... pitao sam ga jel ima, on me blijedo pogleda, i kaze, ma nemamo ti mi to. reko aj dobro. sacu morat opet ic, haha. hvala jos jednom
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.