New Posts New Posts RSS Feed - Darujemo vam 205 tisuca kuna! Ali samo ak
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Darujemo vam 205 tisuca kuna! Ali samo ak

 Post Reply Post Reply Page  123>
Author
GajbaPive View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 20 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 921
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote GajbaPive Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Darujemo vam 205 tisuca kuna! Ali samo ak
    Posted: 03 Veljaca 2011 at 16:37

 U dva mjeseca postanite Rš6;poboljšana verzijaRš7;, vi, samo zdraviji. Steknite nove životne navike i zapamtite: pretjerana debljina je opasna jer s vremenom podmuklo i potiho narušava vaše zdravlje

ZAGREB - Jutarnji list i mjesecnik Vita zajednicki pokrecu akciju zdravog mršavljenja. Uz tim vrhunskih strucnjaka za dva mjeseca možete postati zdraviji, mršaviji i bogatiji. Strucni tim na kraju akcije ocijenit ce ukupne rezultate sedmero finalista, proglasiti pobjednika, a troje najuspješnijih Jutarnji i Vita nagradit ce sa š00.000 kuna (prva nagrada), 65.000 kuna (druga nagrada) i 40.000 kuna (treca nagrada). Kako se prijaviti?

U Jutarnjem listu sutra ce biti objavljen kupon s prijavom. Popunjeni kupon zajedno s fotografijom cijelog stasa, pošaljite na adresu Jutarnji list, P.P. 2š0, š0 00š Zagreb. Kuponi nam moraju stici do 9. veljace. Prijaviti se možete i na mail: [email protected] . Imena odabranih kandidata za akciju Rš6;Voli svoje tijeloRš7; objavit cemo u Jutarnjem listu š0. veljace. Nakon toga naš odred za ljepotu uzima odabrane u svoje ruke na slijedeca dva mjeseca.

Prijavnicu možete ispuniti i OVDJE

Među pet u Europi

Imajte na umu da kad nas nešto zaboli, uglavnom odlazimo k lijecniku. Debljina, međutim, ne boli i nema mnogo onih koji ce zbog nje otici na lijecnicki pregled. Taj pristup je pogrešan!

Iako sama po sebi ne boli, pretjerana debljina je opasna jer s vremenom podmuklo narušava zdravlje cijelog organizma. Ona se mora lijeciti. Debljina je danas rizicni cimbenik u gotovo svim zemljama svijeta. Razvila se do razmjera epidemije i postala ozbiljan javnozdravstveni problem.

Estetska komponenta je zanemariva u usporedbi s posljedicama koje debljina ima na cjelokupno zdravlje covjeka. Ako je izražena i trajna, ozbiljno mu ugrožava život. Pretile osobe izložene su rizicima obolijevanja od dijabetesa, hipertenzije, kardiovaskularnih bolesti, povišenih masnoca u krvi, osteoartritisa...

Hrvatska populacija iz godine u godinu sve je teža. U Hrvatskoj je oko 60 posto muškaraca i 55 posto žena predebelo, što nas u toj negativnoj statistici svrstava među prvih pet zemalja u Europi. U skupinu iznimno debelih, dakle onih kod kojih je indeks tjelesne mase (BMI) veci od 30, pripada 20 posto muškaraca i 2š posto žena.

- Debljina je danas rizicni cimbenik u gotovo svim zemljama svijeta. Razvila se do razmjera epidemije i postala ozbiljan javnozdravstveni problem. Ne možemo ocekivati da ce se kod nas stvari razvijati drukcije - upozorava prof. dr. sc. Mirko Koršic, specijalist endokrinolog, FRCP, u KBC Zagreb.

Kvaliteta života

Dr. Koršica zabrinjava i podatak da debljina zahvaca ne samo odrasle osobe, nego u sve vecoj mjeri i djecu i adolescente. Broj debele djece i adolescenata u konstantnom je porastu. Procjenjuje se da bi za desetak godina, nastavi li se taj trend, Hrvatska mogla postati ne samo nacija debelih odraslih nego i nacija debele djece.

- Debljina nije “kockarski̶š; problem poigravanja s osobnom estetikom, vec ozbiljna bolest koja skracuje život. Pored toga što ga skracuje, znatno mu pogoršava i kvalitetu. Gotovo nema segmenta u organizmu koji kod debele osobe nije podložan zdravstvenim rizicima - istice prof. Koršic.

http://www.jutarnji.hr/darujemo-vam-205-tisuca-kuna--ali-sam o-ako-zdravo-smrsavite-u-60-dana/9226š4/

-----------------

 

razmisljam da se prijavim... imam oko 85kg na š68cm, bf mislim da je oko 20%, u 2 mjeseca bi uz puno cardia i pravilnu prehranu mogao doci na cca 9-š0% bf-a. znanja imam... kaj bi bilo najbolje, bas razmisljam da odem na defku jer se lose osjecam ovako tezak...

dal netko ima iskustva, tko najbolje prolazi?



Edited by GajbaPive
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Veljaca 2011 at 16:42
Da sam ja na tvom mjestu, a bio sam ne tako davno, ja bi
se prijavio, kak sam se htio i prijavit na Mens Health
natjecanje...i onako razmisljas o defki, ovako ju odradis
i imas sansu zaradit jebenu lovu.......

Prednosti koje imas su : iskustvo u treningu i vjezbama,
znanje o prehrani i dispiplinu ako treba (pretpostavljam
da da kaj se tice discipline ) i neke pojmove kak sve
to napravit i kak ti tijelo funkcionira.......
Dakle imas velike prednosti u startu ak te uopce izaberu
jer ceš moc raditi sa puno vecim itenzitetom i nacinima
treninga nego neko tko nezna ništ........
Dakel ako upadnes medju vecim favoritima si i s najvecim
izgledima za lovicu

Mozda nebi bilo lose da ne spomenes neko iskustvo u
teretani i vjezbanju, neg onak, kao mozd amalo nekaj znam


Edited by The Phoenix
Back to Top
soner_9393 View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote soner_9393 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Veljaca 2011 at 16:46
Prijavi se, zašto ne 

Nemam iskustva s tim, ali gledajuci one transformacije u Menshealtu, najbolje prolaze ljudi s relativno visokim bodyfatom a imaju dobre predispozicije da se srežu Recimo da bi ti s tim svojim omjerom visine/težine vrlo lako mogao upasti u natjecanje.
 
EDIT: vidim da me Feniks prestigao

Slažem se s Feniksom u onom dijelu da trebaš prešutiti dio sa znanjem o teretani i BB-u




Edited by soner_9393
Rijeąeno na PM.
Back to Top
GajbaPive View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 20 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 921
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote GajbaPive Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Veljaca 2011 at 16:51

 jbga, tesko kada se skinem da nece vidjeti da se radilo... al probat cu pa kaj bude...

dal u ovakvim stvarima imam neke njihove programe ili mogu po svome?

Back to Top
soner_9393 View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote soner_9393 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Veljaca 2011 at 16:56
Originally posted by GajbaPive GajbaPive wrote:

 jbga, tesko kada se skinem da nece vidjeti da se radilo... al probat cu pa kaj bude...

dal u ovakvim stvarima imam neke njihove programe ili mogu po svome?



Pojacaj unos soli dan-dva prije slikanja, nacugaj se puno vode, pojacaj ugljikohidrate, tako ceš donekle stvoriti vodeniji i deblji izgled

za ovo drugo fkt ne znam :/
Rijeąeno na PM.
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Veljaca 2011 at 17:00
Vjerovatno po njihovom, al kaj oni moraju znat da ti extra
radis doma, a mozes se i dogovorit sa trenirama tam ak te
uzmu.....i kak je soner rekel, napravi se tim trikovima sto
deblji, izbaci skembu, objesi ramena i to je to
Back to Top
GajbaPive View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 20 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 921
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote GajbaPive Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Veljaca 2011 at 17:52

Originally posted by The Phoenix The Phoenix wrote:

Prednosti koje imas su : iskustvo u treningu i vjezbama,
znanje o prehrani i dispiplinu ako treba (pretpostavljam
da da kaj se tice discipline )
  

disciplina na defki je š00%. i to kada sam bez ikakvog nagradnog fonda na defki...

vec si lagano slazem cardio u glavi, 4-5 sati dnevno i keto 2. mjesec.

Back to Top
soner_9393 View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote soner_9393 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Veljaca 2011 at 18:36
Originally posted by GajbaPive GajbaPive wrote:

Originally posted by The Phoenix The Phoenix wrote:

Prednosti koje imas su : iskustvo u treningu i vjezbama,
znanje o prehrani i dispiplinu ako treba (pretpostavljam
da da kaj se tice discipline )
  

disciplina na defki je š00%. i to kada sam bez ikakvog nagradnog fonda na defki...

vec si lagano slazem cardio u glavi, 4-5 sati dnevno i keto 2. mjesec.



Nije ti baš pametno odmah krenuti s 4-5 sati kardija, povremeno povecavaj. Pocni samo sa sat vremena ujutro i svaki tjedan povecavaj postepeno

Isto tako, pocni s nekom vecom kolicinom uha i postepeno smanjuj, na kraju ceš imati samo p+m obroke
Rijeąeno na PM.
Back to Top
GajbaPive View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 20 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 921
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote GajbaPive Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Veljaca 2011 at 18:50
 ajd, prvo me trebaju izabrati... slozit cemo nesto... ako me izaberu, idemo samo preko PM-a onda
Back to Top
buci-buci1 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 14 Prosinac 2010
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 251
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote buci-buci1 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Veljaca 2011 at 19:05
  Gajba, zasto ne? Da mogu sudjelovati, a vjerojatno ne mogu, jer sam građanka druge države, ja bih se prijavila. No, odluka je ipak na tebi. Ako se prijavis, javi nam rezultat. :)
nema neću, nema ne mogu, nema ne da mi se!
Back to Top
GajbaPive View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 20 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 921
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote GajbaPive Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Veljaca 2011 at 19:58
 prijava je vec poslana. sve ostalo je u tudjim rukama. po mjerama ''dobro'' izgledam.
Back to Top
soner_9393 View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote soner_9393 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Veljaca 2011 at 20:12
Originally posted by GajbaPive GajbaPive wrote:

 ajd, prvo me trebaju izabrati... slozit cemo nesto... ako me izaberu, idemo samo preko PM-a onda


Dogovoreno
Rijeąeno na PM.
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Veljaca 2011 at 20:20
Originally posted by GajbaPive GajbaPive wrote:

 prijava je vec poslana. sve ostalo je u
tudjim rukama. po mjerama ''dobro'' izgledam.


šta si poslao sliku sa avatara ili? ;)

Ajde ajde...good luck...neka te prime i nek osvojiš
pare....;)
Back to Top
Pitbull View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Srpanj 2010
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1572
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Pitbull Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Veljaca 2011 at 20:59
Samo naprijed gajba
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Veljaca 2011 at 22:12
Originally posted by GajbaPive GajbaPive wrote:

Originally posted by The Phoenix The Phoenix wrote:

Prednosti koje imas su : iskustvo u treningu i vjezbama,
znanje o prehrani i dispiplinu ako treba (pretpostavljam
da da kaj se tice discipline )
  

disciplina na defki je š00%. i to kada sam bez ikakvog nagradnog fonda na defki...

vec si lagano slazem cardio u glavi, 4-5 sati dnevno i keto 2. mjesec.



Hmmmm, mislim da si malo preoptimistican kaj se tice sa 20% bf na š0 u 2 mjeseca, rekao bi da je to nemoguce odraditi kvalitetno .....
A i ak na keto bus radio kardio 4-5 sati dnevno, da i nije keto mislim da mozes popusti samo velike kolicine misicne mase........al ak je cilj samo smrsavit sto vise i uzet pare hehehhee, iako mislim d aje to jakooo, los plan.....samo moje misljenje...
Ja bi to odradio na drugaciji nacin da sam zelim u sto kracem roku i da imam debeli motiv i motivaciju

Hmm, razmisljam da tatu prijavim i onak mu treba malo promjena navika i skinut kile jer je vec u opasnim godinama i trebao bi se dicsiplinirati.....mozda ga nagovorim radi para iako sumnajm
 

Edited by The Phoenix
Back to Top
GajbaPive View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 20 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 921
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote GajbaPive Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Veljaca 2011 at 22:14

razgovarat cemo ako budem izabran...

Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  123>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.