New Posts New Posts RSS Feed - Dan pobjede i domovinske zahvalnosti
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Dan pobjede i domovinske zahvalnosti

 Post Reply Post Reply Page  12>
Author
Lega View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 06 Prosinac 2006
Location: Philippines
Status: Offline
Points: 1903
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lega Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Dan pobjede i domovinske zahvalnosti
    Posted: 05 Kolovoz 2010 at 12:24
Želim vam ponosan i dostojanstven Dan pobjede i Dan domovinske zahvalnosti,
pogotovo ako na forumu imamo nekih branitelja koji se još drže u formi


Na ovom forumu se cestita i obilježava sve i svašta, otvaraju se teme o Farmi i Plesu sa zvijezdama, ali današnji dan ocito nitko ne spominje.
Volim vjerovati da je to zato što uživaju u prirodi sa svojim najdražima, na nekakvom roštilju i da su svjesni i ponosni na ljude koji su im to omogucili.
Ja danas ne bih mogao u Kopacki rit.




Back to Top
soner_9393 View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote soner_9393 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Kolovoz 2010 at 15:05
Hvala, također se pridružujem cestitkama
Rijeąeno na PM.
Back to Top
tweety View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 14 Lipanj 2010
Status: Offline
Points: 59
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote tweety Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Kolovoz 2010 at 17:17
  +š
Back to Top
Kate View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Lipanj 2009
Status: Offline
Points: 1580
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kate Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Kolovoz 2010 at 21:41
Lega, pravi si!

Sjecam se kao da je jucer bilo kako smo sestricna i ja trcale po ulici i urlale:Kniiiin, Knin!!! Oslobodili su Kniiiiiiiiiin!!!!!!!!!!!!!!!!!
Jao koje su to veselice bile, street party za sve, grliš i cestitaš svakom tko ti dođe pod ruku, nebitno poznajete li se ili ne...u tom trenutku cijeli narod-jedno srce...koje kuca za Hrvatsku!!


cestitam Lega tebi i ostalima.


Back to Top
Lega View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 06 Prosinac 2006
Location: Philippines
Status: Offline
Points: 1903
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lega Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Kolovoz 2010 at 23:35
Originally posted by Kate Kate wrote:

Lega, pravi si!

Sjecam se kao da je jucer bilo kako smo sestricna i ja trcale po ulici i urlale:Kniiiin, Knin!!! Oslobodili su Kniiiiiiiiiin!!!!!!!!!!!!!!!!!
Jao koje su to veselice bile, street party za sve, grliš i cestitaš svakom tko ti dođe pod ruku, nebitno poznajete li se ili ne...u tom trenutku cijeli narod-jedno srce...koje kuca za Hrvatsku!!


cestitam Lega tebi i ostalima.




Rađe odi u Traceraj - poznati, zvjezdice i ostalo.
Imaš otprilike 30 postova više za cestitati.


Koga boli kurac za branitelje i Oluju..
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Kolovoz 2010 at 23:39
Originally posted by Lega Lega wrote:

Originally posted by Kate Kate wrote:

Lega, pravi si!

Sjecam se kao da je jucer bilo kako smo sestricna i ja trcale po ulici i urlale:Kniiiin, Knin!!! Oslobodili su Kniiiiiiiiiin!!!!!!!!!!!!!!!!!
Jao koje su to veselice bile, street party za sve, grliš i cestitaš svakom tko ti dođe pod ruku, nebitno poznajete li se ili ne...u tom trenutku cijeli narod-jedno srce...koje kuca za Hrvatsku!!


cestitam Lega tebi i ostalima.




Rađe odi u Traceraj - poznati, zvjezdice i ostalo.
Imaš otprilike 30 postova više za cestitati.


Koga boli kurac za branitelje i Oluju..


Kaj je tebi?
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Kolovoz 2010 at 23:44
cestitke braniteljima, al cim pomislim na taj rat i to sve - samo mi sine misao -- pljacke države, š000000 lažnih branitelja, ovi koji su branili i bili na ratištima sada nemaju ništa (država im ništa nije osigurala) .. jedino što su dobili je PTSP.

Sve je to žalosno i ta tema mi je ono..
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
Lega View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 06 Prosinac 2006
Location: Philippines
Status: Offline
Points: 1903
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lega Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Kolovoz 2010 at 01:22
Originally posted by Zoki Zoki wrote:


Kaj je tebi?


Ma opušteno... dođe mi na trenutke da pišem, ali odustanem nakon prvih rijeci.
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Kolovoz 2010 at 09:25
Originally posted by Zoki Zoki wrote:

cestitke braniteljima, al cim pomislim na taj rat i to sve - samo mi sine misao -- pljacke države, š000000 lažnih branitelja, ovi koji su branili i bili na ratištima sada nemaju ništa (država im ništa nije osigurala) .. jedino što su dobili je PTSP.Sve je to žalosno i ta tema mi je ono..


Zoki, žalosno je no nije li žalosnije prekriti realnost sa raznim in magazinima, exclusivima, gotovcevima, avama i ostalim cirkusom? Znamo svi, iako ne znamo sve...i vjerojatno necemo ni znat kakve su to sve muljavine oko rata bile...al cinjenica je da je tada mnogo ljudi ostavilo svoje najdraže, svoj život i sa srcem branilo ovu zemlju vjerujuci u ispravnost svoje odluke - koliko ljudi danas pati radi toga dok se gospoda na dvorima cerekaju svima nama u lice dok brckaju svoja dupenca u bazenima.

Treba se sjetiti, treba cestitati....to nije žalosno, žalosno je zaboraviti.

Edited by Gym_girl
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Psyho View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Travanj 2010
Status: Offline
Points: 214
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Psyho Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Kolovoz 2010 at 16:23
Ideali su luda stvar... imao sam 9š ponudu da odem nekam van... no ja sam se "palio" na maskirnu uniformu pa sam sa nepunih š9 godina završio u SJP MUP-a... umirovljen sam 2005 godine sa statusom HRVI... ne žalim zbog nicega... dapace... ponosan sam na sve što sam dao i napravio za ovu državu... š5 godina života koje mi niko ne može vratit... zdravlje koje mi niko nemože vratit... za sve ostalo tu je Master Card !

Bilo je puno akcija u kojima sam bio... sve su na neki nacin bile važne... no "Oluja" je kruna svega... vratili smo ono što je naše!

I tu je prici kraj... moji ideali iz tih godina ponosa su u kontradikciji sa sadašnjim stanjem u državi... dok smo mi ostavljali zdravlje i živote... drugi su sebi osiguravali lagodan život!

Praznik sam proveo sa "bratom po oružju" u ribolovu u Mađarskoj... popodne sam otišao sa ženom i klinkom u teretanu jer... ne želim obilazit "slavlja" na kojima budem gledao "branitelje" koji se kite tuđim perjem!     

Edited by Psyho
Who dares wins!
Back to Top
Prasica View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 19 Srpanj 2010
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 39
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Prasica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Kolovoz 2010 at 08:05
 Sa zakašnjenjem se pridružujem cestitkama svim braniteljima i građanima RH. Za dobre želje nikad nije kasno. Neka nam je vjecna, ponosna i slobodna naša Hrvatska!
Back to Top
Lega View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 06 Prosinac 2006
Location: Philippines
Status: Offline
Points: 1903
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lega Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Kolovoz 2010 at 11:08
Originally posted by Psyho Psyho wrote:

Ideali su luda stvar... imao sam 9š ponudu da odem nekam van... no ja sam se "palio" na maskirnu uniformu pa sam sa nepunih š9 godina završio u SJP MUP-a... umirovljen sam 2005 godine sa statusom HRVI...    


hehe zanimljiva slucajnost 
stari mi je '90. imao ponudu da ode braniti u Karlsruhe.
Sljedece godine Karlsruhe prešao u Bundesligu, a moj stari u š06. odnosno 3. gard. brigadu
Ranjen u Brodu 6 dana prije mog (preranog) rođenja '92., nakon toga Zadar, Bljesak i milijun stvari o kojima ja nemam pojma...
U Oluji nije bio jer je paralelno s njom tekla operacija Feniks za koju bi možda mogao znati.
cetnici su mislili da je cijela vojska u Kninu i mislim 7.8. krenuli na Osijek iz Baranje.
3. gardijska ih je sacekala sa svim mogucim naoružanjem ovoga svijeta,i to je bio posljednji put da im je palo na pamet zauzeti Osijek...a za to 90% Osjecana ne zna, odnosno boli ih patka.

Na kraju je pukao '99. na onim svim ekshumacijama i sahranama u Vukovaru i 200š. umirovljen kao HRVI s dijagnozom PTSP-a.
Hvala Bogu, nakon deset godina rekao bi netko - kao zdrav covjek... doduše jedino s š5 tableta dnevno.

Međutim, koga briga za to...
Back to Top
Lega View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 06 Prosinac 2006
Location: Philippines
Status: Offline
Points: 1903
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lega Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Kolovoz 2010 at 11:11
  A i što se tice fitnessa, sa svojih 48 godina, š90cm i š00kg je MANEKEN za sve drkafuzere i kvazi mafijaše svojih godina u mojoj teretani.

Back to Top
Kate View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Lipanj 2009
Status: Offline
Points: 1580
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kate Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Kolovoz 2010 at 22:12
Originally posted by Zoki Zoki wrote:


Originally posted by Lega Lega wrote:


Originally posted by Kate Kate wrote:

Lega, pravi si!

Sjecam se kao da je jucer bilo kako smo sestricna i ja trcale po ulici i urlale:Kniiiin, Knin!!! Oslobodili su Kniiiiiiiiiin!!!!!!!!!!!!!!!!!
Jao koje su to veselice bile, street party za sve, grliš i cestitaš svakom tko ti dođe pod ruku, nebitno poznajete li se ili ne...u tom trenutku cijeli narod-jedno srce...koje kuca za Hrvatsku!!


cestitam Lega tebi i ostalima.


Rađe odi u Traceraj - poznati, zvjezdice i ostalo.Imaš otprilike 30 postova više za cestitati.Koga boli kurac za branitelje i Oluju..
Kaj je tebi?



I ja se pitam Koji ti je k***c?

Mislim, malo si me zdrmao s ovom replikom, kud baš meni jbt, mene baš ponio domoljubni zanos koji osjecam ionako svaki dan u godini svake godine....
Ako itko zna šta je domovinski rat i kako je izgleda, onda san to ja. Cilo djetinjstvo provela u Karlovcu na prvoj liniji fronte, drmnula mi u zgradu granata dok sam bila kuci,pištali smo od dima...plakali, strepili... strahovali od snajperista kojih je bilo na svakom koraku...Onda otišla u ZG kod tete na par mjeseci i zamisli slucajnosti-baš dok sam bila tamo odlucili granatirat Banske Dvore a teta mi stanuje isto na Gornjem Gradu jako jako blizu Banskih

Tako da, nemojte mi pricat o ratu, naskrivala sam se ja nešto u podrumu-tamo su se slavili rođendani, Božic i Nova Godina,a sve dok se oko nas treslo i treslo tlo, zidovi...glava nas je bolila od zvuka sirene za zracnu i opcu opasnost...
Uf, meni je taj rat svetinja i molim nek se poštuje.





Edited by Kate
Back to Top
Lega View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 06 Prosinac 2006
Location: Philippines
Status: Offline
Points: 1903
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lega Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Kolovoz 2010 at 00:42
  Samo loše formuliran sarkazam. Ta poznamo se
Imaš poruku



Samo opušteno..
Back to Top
Kate View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Lipanj 2009
Status: Offline
Points: 1580
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Kate Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Kolovoz 2010 at 10:36
Originally posted by Lega Lega wrote:

  Samo loše formuliran sarkazam. Ta poznamo se Imaš poruku Samo opušteno..


Chillam lagano

Poznamo se, naravno, pa znaš da u meni tece Dalmatinska krv, impulzivno i strastveno reagiranje nije mi strano

Imam kratki fitilj...uzmi u obzir
Ma mi smo ionako sve svoje riješili šta smo imali, pa da ne blebecem više...

Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  12>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.