New Posts New Posts RSS Feed - Dalila....FIT u 90 dana
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Dalila....FIT u 90 dana

 Post Reply Post Reply Page  <12345 20>
Author
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Ožujak 2010 at 21:14
  hahaha...pa napisala sam gore...;) Nije ništa niže...danas zapravo škg više....al dobro..necu se zamarat....jeer mi ni jasno otkuda...voda?????? ne znam..jer nisam jela više..a trenirala sam cijeli vikend...ma...


  A joj...za 3mj...ja nakon 5 caša...i mislim da cete me loviti po stolovima ili ispod stolova...;)
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Ožujak 2010 at 09:39
  Evo da izvjestim da sam sinoc morala napraviti jedan zahvat operativni , ako to tako možemo nazvati na stopalu, jer sam imala ostatak stakla..koji me poceo jednostavno previše smetati.... i to ce malo usporiti moj napredak...jedno š0 dana bez kardia vjerojatno..nažalost...ne znam još kako cu sa tim...al dogovorim se vec nešto sa gymko....mislim da ce biti sve ok...iako ne u ovom tempu kao do sada.....
Back to Top
Ann View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 15 Studeni 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 764
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ann Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Ožujak 2010 at 14:11
Vjerojatno ce sve biti ok, ako uracunaš nešto manje kalorija dnevno.

Bez brige!

Želim ti sretan i cudesno brz oporavak, da možeš i prije nego ocekuješ nastaviti s vježbom.

Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Ožujak 2010 at 14:43
  da...tako nekako... ;) Ma smisliti cemo Gymka i  ja neke treningice di ne moram biti na nogama.... ;) samo malo ce me usporiti...al ne dam se ja.....
Back to Top
Anette View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 19 Ožujak 2010
Status: Offline
Points: 7
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Anette Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Ožujak 2010 at 17:47
You can do it, just go girl
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Ožujak 2010 at 17:49
  a ribica.... hvalaaa.... nice pro pic...;)
Back to Top
Anette View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 19 Ožujak 2010
Status: Offline
Points: 7
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Anette Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Ožujak 2010 at 17:54
Thnx, naš Amel


Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Ožujak 2010 at 20:37
  haha...najljepši pogled u Rijeci.... ;)
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Ožujak 2010 at 10:08

Originally posted by dalila dalila wrote:

  da...tako nekako... ;) Ma smisliti cemo Gymka i  ja neke treningice di ne moram biti na nogama.... ;) samo malo ce me usporiti...al ne dam se ja.....
 

usporiti? neeee, di ce ti bit kraj kad kreneš!  ja bi rekla da ce te prije ubrzati

ma nema frke, ja ti šaljem pozitivne vibre, tih tjedan dva ce proc dok trepneš, a onda zviiizzzz 

"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Ožujak 2010 at 11:33
  ja jutros obukla trapke..koje su mi pred 3tj bile male....a sad su više nego taman....weeeeeee......
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Ožujak 2010 at 17:07

Originally posted by dalila dalila wrote:

  ja jutros obukla trapke..koje su mi pred 3tj bile male....a sad su više nego taman....weeeeeee......
 

covjece al ce bit fešte u 6. mjesecu

bravo curooo

"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Ožujak 2010 at 11:41
 

 još samo da ozrdavim...još me muci prehlada...gripa šta li je...danas se javio i neki ružni kašalj...(nocas, još jedna neprospavana noc)
Back to Top
Closer View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 130
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Closer Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Ožujak 2010 at 13:55
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Ožujak 2010 at 17:32
  odo vježbat...napokon..pa na što god to licilo....dobro sam...;) sad se mogu skoncentrirati na zarašcivanje stopala....jeeeeee.... ;)
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Ožujak 2010 at 08:28

 aaaa...jedva cekam taj š.06, vec sam sada ono high sa rezultatima... ;)

 Samo da se zna...ja tu na faxu šecem sa taperverima i shakovima...i bademima i svašta nešto....baš sam cool... ;)

Back to Top
missbig View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 11 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 43
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote missbig Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Ožujak 2010 at 10:44

Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12345 20>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.