New Posts New Posts RSS Feed - Dalila....FIT u 90 dana
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Dalila....FIT u 90 dana

 Post Reply Post Reply Page  <1 1314151617 20>
Author
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Studeni 2010 at 06:27
  Kej... ovako... kad sam krenula sa svojim "brljavljenjem" u zdravoj prehrani i traženjem što je ok a što nije, gubila sam se naveliko. Ipak sam ja djevojka sa sela, koju su uvijek tjerali da jede i koja je bila premršavo dijete, pa su me onda poprilicno ugojili, i sad pazi moj sklop u glavi di je svinjetina, pašta, kruha, mast i ostale blagodati Hrvatskog sela zdravo i treba jesti u prelazu na manje više zdravu prehranu.... Moje jedenje posnog i zobenih ni danas se ne gleda blagonaklono, vec jedem posije( inace dodatak za životinje) i kredu ili beton (posni) što je odvratno i ne znaju kako to mogu jesti.....ali  JA to JEDEM..... jer to je moj izbor i naucila sam ih da se meni tako kuha ako mi se misli kuhati, ako ne cu sama ili cu pojesti posni sa tunom, a neka salata se nađe tu i tamo i doma Ok ja imam tu srecu da živim sama pa mi puno manje seruckaju, no i one periode kada sam doma jedem kako ja hocu, što je njima previše...a s druge strane si trebam pogledat rukice i ni slucajno nebi smjela skinuti više ni gram i tako

 NO ono što hocu rec, tvoja odluka, kako ceš ti jesi i živjeti je samo tvoja, a sa njima ceš se vec izboriti kad ti odluciš da je to to, tvoj nacin života.... Ja evo radim od 8, ustala sam u 6, da u miru popijem kavu i idem pješice na posao, i usput cu svratiti na tržnicu.... prije mi se to nebi dalo, ali... za sebe, to radim....

 Vjerujem da me razumiješ, na kraju krajeva kažu da je svatko sam krojac svoje srece, pa se toga držim....

 S druge strane kod mene doma jedu puno više piletine i puretine, cak su poceli uzgajati i purice.... ok ok...imali su i svinju od 200 i koliko kg...no.... ipak.... bar malo sam utjecala i na njih.... Iako mislim da zobene i posni... nema šanse da ce jest
Back to Top
crna_kej View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 04 Rujan 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 987
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote crna_kej Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Studeni 2010 at 08:35

Originally posted by dalila dalila wrote:

  Kej... ovako... kad sam krenula sa svojim "brljavljenjem" u zdravoj prehrani i traženjem što je ok a što nije, gubila sam se naveliko. Ipak sam ja djevojka sa sela, koju su uvijek tjerali da jede i koja je bila premršavo dijete, pa su me onda poprilicno ugojili, i sad pazi moj sklop u glavi di je svinjetina, pašta, kruha, mast i ostale blagodati Hrvatskog sela zdravo i treba jesti u prelazu na manje više zdravu prehranu.... Moje jedenje posnog i zobenih ni danas se ne gleda blagonaklono, vec jedem posije( inace dodatak za životinje) i kredu ili beton (posni) što je odvratno i ne znaju kako to mogu jesti.....ali  JA to JEDEM..... jer to je moj izbor i naucila sam ih da se meni tako kuha ako mi se misli kuhati, ako ne cu sama ili cu pojesti posni sa tunom, a neka salata se nađe tu i tamo i doma Ok ja imam tu srecu da živim sama pa mi puno manje seruckaju, no i one periode kada sam doma jedem kako ja hocu, što je njima previše...a s druge strane si trebam pogledat rukice i ni slucajno nebi smjela skinuti više ni gram i tako

 NO ono što hocu rec, tvoja odluka, kako ceš ti jesi i živjeti je samo tvoja, a sa njima ceš se vec izboriti kad ti odluciš da je to to, tvoj nacin života.... Ja evo radim od 8, ustala sam u 6, da u miru popijem kavu i idem pješice na posao, i usput cu svratiti na tržnicu.... prije mi se to nebi dalo, ali... za sebe, to radim....

 Vjerujem da me razumiješ, na kraju krajeva kažu da je svatko sam krojac svoje srece, pa se toga držim....

 S druge strane kod mene doma jedu puno više piletine i puretine, cak su poceli uzgajati i purice.... ok ok...imali su i svinju od 200 i koliko kg...no.... ipak.... bar malo sam utjecala i na njih.... Iako mislim da zobene i posni... nema šanse da ce jest
 

Slazem se ja s tobom o da.. svog tijela gospodar bi bila ispravnija!

jutros smo imali malo konstruktivniji "sastanak" tako da ce me doma docekat povrce i meseko. Ja sam se jutros ustala u 4 (legla oko 2)  i radila sam do 6.30. Onda sam si dala oduska i otusirala se, skuhala caj, kavu i spremila zobene. Na putu do posla i od posla imam jednu malu trgovinicu a kako slijedi redoslijed ni danas ne mogu na (kak bi rekli zagrepcanci) gablec  al imam u tuperwericu dimcek med 2 fete razenog (cisti razeni).

Inace doma je ova politika "teglice s konzervansima ne dolaze u obzir, sve sto je skuhano a ne pojede se u roku od par sati hodi u smece, ponekad se kuhaju i 2 obroka na dan, svaki dan se ide u nabavku svjezih namirnica, nemamo mikrovalnu, ne znamo sto je pommes frites.." i jos jedna najvaznija "ono sto mama skuha mora se jest bez obzira gladan/sit, volis/nevolis".. jutros je pristala da danas preskoci taj svoj ritual (do kraja dana cemo vidjet)..

 

ako zelis pobjediti, ne smijes izgubiti
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Studeni 2010 at 17:22
  U ja sam tvrdoglava jako... i uvijek na kraju bude po mom... bijes, suze, drama...sve da bude po mom....ali psssss

 Pa cuj...ako tvoji ne kuhaju nezdravo... ne znam di je problem...uvijek se može skombinirati toga da je ok
Back to Top
ena:))) View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 13 Srpanj 2009
Status: Offline
Points: 1382
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ena:))) Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Studeni 2010 at 19:32
  heeej... ti si zivaaaaaaaaaaaaa... sta si se prijavila za transformaciju?
 super ti je slika :)
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Studeni 2010 at 19:56
  hvala.... jesam da...prijavila se.... radim ionako na tome...a ovo ce mi dat još više motivacije.... ;) Moram pokazati nešto kad sam se vec prijavila...;)
Back to Top
Theia View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1648
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Theia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Prosinac 2010 at 22:51
Originally posted by Zoki Zoki wrote:

Slike su sređene, dalila - ako nisi htjela da ovako budu, obrišem ih odmah.
Samo javi..

Theia, Gym_girl ili martyL javite se da vidimo tko ce voditi dalilu.
 


Voditi? Vidim da me dugo nije bilo.... Idem procackati forum, a ti se još javi u pm
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Prosinac 2010 at 23:02
Originally posted by Theia Theia wrote:

Originally posted by Zoki Zoki wrote:

Slike su sređene, dalila - ako nisi htjela da ovako budu, obrišem ih odmah.
Samo javi..

Theia, Gym_girl ili martyL javite se da vidimo tko ce voditi dalilu.
 


Voditi? Vidim da me dugo nije bilo.... Idem procackati forum, a ti se još javi u pm



E, a mislim da je to od prije..... Ovo ide svatko sam....
Back to Top
Theia View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1648
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Theia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Prosinac 2010 at 10:09
  A da, da, da....
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Prosinac 2010 at 12:52
Originally posted by GajbaPive GajbaPive wrote:

 
dalila, oni su ti samo prijatelji. ja ti govorim objektivno. pusti tu cokoladu iz ruke i primi se posla ak zelis neke rezultate!


Gajbice, nemaš pojma kome to govoriš dalila definitivno nije jedna od onih kuku meni, neda mi se, ne mogu i necu tipova..ja sam je i uživo vidjela (jedva cekam sutra da obnovim dojmove ) i stvarno mogu svjedocit promjenama i što je još važnije, jednom pravilnom i cvrstom stavu :)

"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Prosinac 2010 at 16:15
Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:

Originally posted by GajbaPive GajbaPive wrote:

 
dalila, oni su ti samo prijatelji. ja ti govorim objektivno. pusti tu cokoladu iz ruke i primi se posla ak zelis neke rezultate!


Gajbice, nemaš pojma kome to govoriš dalila definitivno nije jedna od onih kuku meni, neda mi se, ne mogu i necu tipova..ja sam je i uživo vidjela (jedva cekam sutra da obnovim dojmove ) i stvarno mogu svjedocit promjenama i što je još važnije, jednom pravilnom i cvrstom stavu :)



hehehe i ja to potrđujem Prilicno me šokirala nacinom na koji je glatko odbila pizzu kad je dosla na cugu u Zg i nije ni trepnula dok sam tamanio ogromnu pizzetinu pred njenim ocima neg je hladnokrvno jela puretinu i povrce na kaj mi je pomisao bila pa to jedes svaki dan
A kolko sam cuo otpilila je i kolace i alkohol prije drugim ljudima  tak d aju moze bit sram

Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Prosinac 2010 at 15:41
  aaaaaaa totalno ste kjut.... Hvala vam....
Back to Top
crna_kej View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 04 Rujan 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 987
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote crna_kej Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Prosinac 2010 at 16:15
Originally posted by The Phoenix The Phoenix wrote:

Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:

Originally posted by GajbaPive GajbaPive wrote:

 
dalila, oni su ti samo prijatelji. ja ti govorim objektivno. pusti tu cokoladu iz ruke i primi se posla ak zelis neke rezultate!


Gajbice, nemaš pojma kome to govoriš dalila definitivno nije jedna od onih kuku meni, neda mi se, ne mogu i necu tipova..ja sam je i uživo vidjela (jedva cekam sutra da obnovim dojmove ) i stvarno mogu svjedocit promjenama i što je još važnije, jednom pravilnom i cvrstom stavu :)



hehehe i ja to potrđujem Prilicno me šokirala nacinom na koji je glatko odbila pizzu kad je dosla na cugu u Zg i nije ni trepnula dok sam tamanio ogromnu pizzetinu pred njenim ocima neg je hladnokrvno jela puretinu i povrce na kaj mi je pomisao bila pa to jedes svaki dan
A kolko sam cuo otpilila je i kolace i alkohol prije drugim ljudima  tak d aju moze bit sram

 to se zove karakter!
ako zelis pobjediti, ne smijes izgubiti
Back to Top
mariah89 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 22 Listopad 2010
Status: Offline
Points: 28
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mariah89 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Prosinac 2010 at 16:44
Ja se ispricavam što ovako upadam ,ali ima vec par mjeseci pratim ovaj forum i još prije sam zamijetila dalilu.moram samo prokomentirati kako je ova žena definitivno nadahnuce.kad pogledam njene jelovnike,svakodnevne treninge i opcenito komentare u vezi prehrane,zadivljena sam    i stvarno moram priznat da se ta žena transformirala skroz i svaka cast ako ona nije motivacija,onda stvarno ne znam

Edited by mariah89
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Prosinac 2010 at 19:55
  Mariah.. hvala puno... drago mi je da sam nadahnuce.... nadam se da ima još ljudi koje motiviram.....
Back to Top
buci-buci1 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 14 Prosinac 2010
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 251
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote buci-buci1 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Prosinac 2010 at 21:05
  ima ih jos koje motiviras - evo i ja dizem dva prsta! svaka cest, ženska! no comment!
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Prosinac 2010 at 13:06
Ljudi moji, ukratko... dalila stvarno izgleda sve bolje i bolje

"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 1314151617 20>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.