New Posts New Posts RSS Feed - Da vas i ja pitam - kako smrsaviti? :)
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Da vas i ja pitam - kako smrsaviti? :)

 Post Reply Post Reply Page  <12
Author
iver View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove


Joined: 22 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 631
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote iver Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Listopad 2013 at 00:03
Originally posted by inzenjerka inzenjerka wrote:

Bok Sindi! Ja isto muku mucim s kilama pa sam se nedavno pridruzila. Htjela sam reci kko sam isprobla HIIT rutine s fitnes blendera i fakat su super. Kazes studentic infromatike, da nisi mozda FER-ovka ? Sam pitam da vidim ima li "mojih" na forumu



   Na žalost nisam Sindi, ali ja sam bivši FER-ovac,elektrostrojarstvo ali završio u životu na informatici i racunarstvu, vec xx godina, pozdrav mladoj kolegici.
Back to Top
Sindi View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 06 Listopad 2013
Status: Offline
Points: 18
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sindi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Listopad 2013 at 00:40
Originally posted by inzenjerka inzenjerka wrote:

Bok Sindi! Ja isto muku mucim s kilama pa sam se nedavno pridruzila. Htjela sam reci kko sam isprobla HIIT rutine s fitnes blendera i fakat su super. Kazes studentic infromatike, da nisi mozda FER-ovka ? Sam pitam da vidim ima li "mojih" na forumu


Hej hej, nisam FER-ovka, studiram Elektroniku i informatiku na Pomorskom fakultetu (PFRI) no na kraju sve to dodje na isto hehe :)

Originally posted by iver iver wrote:

Na žalost nisam Sindi, ali ja sam bivši FER-ovac,elektrostrojarstvo ali završio u životu na informatici i racunarstvu, vec xx godina, pozdrav mladoj kolegici.


Pozdrav kolega! I hvala svima na toploj dobrodoslici, lijepo je znati da ima i informaticara tu :)



Edited by Sindi - 07 Listopad 2013 at 00:41
Back to Top
iver View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove


Joined: 22 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 631
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote iver Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Listopad 2013 at 01:07
Sindi, ako si na FERu, imaš dosta stepenica za vježbanje... Ako se ne varam, pitala si i što na faksu. Sorry, tek sad vidjeh, nisi na FERu, ali možda i tamo imaš stepenice za dobar intenzivni kardio :) A brzo hodanje, kao što si pisala, možeš povecati, ubrzati, dodati opterecenje npr ruksak sa necim unutra, itd...

Edited by iver - 07 Listopad 2013 at 01:13
Back to Top
Sindi View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 06 Listopad 2013
Status: Offline
Points: 18
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sindi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Listopad 2013 at 21:30
Zaboravila sam pitati, bi li bilo u redu kad mi se zuri ujutro na fax za dorucak popiti samo smoothie? Pa kasnije onda neki laksi snack?
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Listopad 2013 at 01:05

 Smoothie - od cega tocno? Smile

I koliko biš kasnije pojela snack, i koji?
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Sindi View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 06 Listopad 2013
Status: Offline
Points: 18
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sindi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Listopad 2013 at 14:56
Pa s obzirom da jogurte ne podnosim bas najbolje, slozim si ga od soka od narandje + banana + breskva + kruska :) a snack bi pojela sat - sat i pol (vise manje) poslije, vjerovatno nekakvo integralno pecivo (jedino mi je Mlinar nadohvat ruke)
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Listopad 2013 at 15:08
Originally posted by Sindi Sindi wrote:

Pa s obzirom da jogurte ne podnosim bas najbolje, slozim si ga od soka od narandje + banana + breskva + kruska :) a snack bi pojela sat - sat i pol (vise manje) poslije, vjerovatno nekakvo integralno pecivo (jedino mi je Mlinar nadohvat ruke)


a nije baš najbolji izbor smuckati same šecere u taj sheake trebaš neki protein uz to i neke orasaste ili npr kokosovo brasno.. ja recimo vec vidim neki receptic za ovo- sve ovo voce + 200 g posnog (lidlovog) smiksas sve i pospes nasjcekanim bedemima ili kokosovim brasnom
snack- opet samo UH? u mlinaru nema integralnih peciva, to ti mogu garatirat jer sam proucila sve njihove proizvode tj brasna koja koriste , ako imas kakvu trgovinu u blizini npr. konzum- posudica zrnatog sira, unutra jedna breskva i par badema ili kikirikija i eto snacka
cookies are for pussies
Back to Top
Sindi View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 06 Listopad 2013
Status: Offline
Points: 18
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sindi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Listopad 2013 at 16:33
uf nikad mi nije palo na pamet smiksati posni sir u taj smoothie ali mogla bi probati, ne zvuci nimalo lose :D hvala na idejama, konzum je relativno blizu tako da cu pokusati uhvatiti vremena za njega
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Listopad 2013 at 16:38
ma posni ovaj iz lidla ide uz sve- slano, slatko svejedno za ostale ne bi bas dala ruku u vatru
cookies are for pussies
Back to Top
inzenjerka View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 02 Listopad 2013
Status: Offline
Points: 68
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote inzenjerka Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Listopad 2013 at 21:29
Ma taj iz lidla je odlican, ja sam ga preko ljeta znala smiksati s nobicastim vocem i malo tekuce stevije pa zamrznuti, skoro ko sladoled. Od posnih sireva mi je dobar i onaj koji radi mini mljekara Veronika

Edited by inzenjerka - 09 Listopad 2013 at 21:30
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.