New Posts New Posts RSS Feed - Da se i ja predstavim
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Da se i ja predstavim

 Post Reply Post Reply
Author
fitnessina View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 22 Prosinac 2017
Status: Offline
Points: 3
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote fitnessina Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Da se i ja predstavim
    Posted: 22 Prosinac 2017 at 20:23
Pozdrav svima,

Već neko vrijeme čitam postove i članke ovdje bez da se prijavim, jer obično na poslu ne volim ostavljati podatke na kompjuteru, a kući nemam vremena tako da...

Zovem se Ela, imam 33 godine i kao dugogodišnjem biciklisti i planinaru, stradala su mi koljena, nažalost. Prestala sam sa teškim turama, tako da idem samo laganije, planina ili biciklo. Dijagnosticirana mi je gonartroza koljena zbog koje mi čučnjevi, klečanje, trčanje i skakanje predstavljaju veliki problem. Nakon fizikalnih terapija je situacija malo bolja, manje imam bolove kako se pridržavam uputa ljekara, ali još uvijek ne mogu ni pomisliti da opucam neki žestoki kardio ili HIIT što sam prije često imala običaj da radim. Uglavno, orjentisala sam se na laganiji fitness, yogu i pilates jer je to ono što mi odgovara. Idem 3 puta sedmično na pilates i 2 puta sedmično na fitness (uglavnom koristim stat. biciklo, traku za hodanje, sprave za ruke). Kako sam bila duže neaktivna zbog problema na koljenima, nakupilo se viška kila pa pokušavam da ih skinem u kombinaciji sa smanjenom i zdravom prehranim, brojim kcal i to.

Da vas dalje ne davim sa svojom pričom, drago mi je da sam se konačno registrovala pa da mogu nekad nešto i napisati.
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.