New Posts New Posts RSS Feed - Da li znate  tko je Zelg Galesic?
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Da li znate tko je Zelg Galesic?

 Post Reply Post Reply Page  12>
Author
Vanja View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 11 Sijecanj 2007
Status: Offline
Points: 91
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Vanja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Da li znate tko je Zelg Galesic?
    Posted: 06 Ožujak 2007 at 13:23
Zelg je iz Pule, trostruki  svjetski  tckwondo prvak i MMA borac, koji je nedavno potpisao za pride!
Zovu ga jos i lil' Cro cop!
Otuzno je to sto se u Hrvatskoj toliko malo zna i pise o njemu, a decko je postigao ono sto mnogi mozemo samo sanjati!

         
Back to Top
Vanja View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 11 Sijecanj 2007
Status: Offline
Points: 91
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Vanja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Ožujak 2007 at 13:50

http://www.youtube.com/watch?v=lTRUfUTišhg


pogledajte pa se i sami uvjerite 
 

Edited by Vanja
Back to Top
David View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 131
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote David Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Ožujak 2007 at 15:45
Znam za Zelga, nije li on sada u VB?
Potencijal je mrakaca...
"Krilati ektomorf"
Back to Top
emilio View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 12 Prosinac 2006
Location: Sweden
Status: Offline
Points: 662
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote emilio Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Ožujak 2007 at 16:43

Originally posted by Vanja Vanja wrote:

Zelg je iz Pule, trostruki  svjetski  tckwondo prvak i MMA borac, koji je nedavno potpisao za pride!
Zovu ga jos i lil' Cro cop!
Otuzno je to sto se u Hrvatskoj toliko malo zna i pise o njemu, a decko je postigao ono sto mnogi mozemo samo sanjati!

         
 

                                 znam sad tko je!!

Back to Top
emilio View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 12 Prosinac 2006
Location: Sweden
Status: Offline
Points: 662
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote emilio Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Ožujak 2007 at 16:45
 gledao sam onu video sekvencu----jeli to sport koji  se zove K-5 ili ULTIMAT FIGHT.ilia tako nesto,takmicenje u kojima ucestvuju ljudi koji treniraju razlicite borilacke vjestine.u stvari to nije borilacka vjestina...u dosta zemalja je to  zabranjeno dok je u japanu vrlo popularno.... slabo poznajem te tuce gdje se ljudi unakazivaju ,cudan ring izgleda kao kavez kao u doba gladijatora,,,,udju dvojica tipova jedan se vrati a drugi ostaje na podu,ziv ,mrtav,invalid itd,onako iskreno nesvidja mi se to lupanje............ovdje u svedskoj je profesionalni box zabranjen,,,boxeri se moraju takmiciti najcesce u njemackoj................... imam jedan kanal na via sat koji cesto prikazuje te borbe,,,nadam se da mi necete zamjeriti....

Edited by emilio
Back to Top
Ive_ri View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 04 Veljaca 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 807
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ive_ri Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Ožujak 2007 at 19:46
covjece , nikad nisam cuo za tog tipa, uopce nije poznat , nikad ga nisam vidio na tv-u niti su ga spomenuli na sportu ni nigdje, a cini se da je dobar borac!

 
Back to Top
Vanja View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 11 Sijecanj 2007
Status: Offline
Points: 91
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Vanja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Ožujak 2007 at 08:19
Originally posted by Ive_ri Ive_ri wrote:

covjece , nikad nisam cuo za tog tipa, uopce nije poznat , nikad ga nisam vidio na tv-u niti su ga spomenuli na sportu ni nigdje, a cini se da je dobar borac!

 


Upravo Vam o tome pricam!

Nigdje ga ne spominju a covjek je postigao zavidan uspjeh!

Iskreno govoreci ni ja nisam do nedavno znala za njega a zivimo u istom gradu!

Nije to prvi takav slucaj da su neki nasli sportasi medijski  totalno zapostavljeni!
Back to Top
Vanja View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 11 Sijecanj 2007
Status: Offline
Points: 91
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Vanja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Ožujak 2007 at 08:27
http://www.youtube.com/watch?v=_cmukFošTdc

Izgleda da cu morati upravo ja postati njegov medijski zastupnik !
Back to Top
Ive_ri View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 04 Veljaca 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 807
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ive_ri Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Ožujak 2007 at 19:01
Tip je dobar, a i ful je mlad , koliko ima godina?
Back to Top
Vanja View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 11 Sijecanj 2007
Status: Offline
Points: 91
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Vanja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Ožujak 2007 at 09:10
E sad sto se tice godina nigdje ne mogu naci tocan podatak!

Zadnja informacija je  28, ali tu informaciju nigdje na webu ne mogu potvrditi!

Provjerit cu ,pa vam javim!
 

Edited by Vanja
Back to Top
just_a_girl View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 13 Veljaca 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 235
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote just_a_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Ožujak 2007 at 15:26
 nisam znala tko je taj, al eto sad znam-neshto bar =)
Back to Top
Ive_ri View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 04 Veljaca 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 807
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ive_ri Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Ožujak 2007 at 21:44
28? Ja sam mislio da tip nema ni 25, izgleda ful mladje, pa nije onda on vise tako mlad, jos par godina i gotovo, ja sam mislio da je on tek par godina u tome, a on je vec malo duze, cudno mi je da se nije culo za njega na tv-u ni nigdje, ni na netu bas nije, jedino bas ako trazis 
Back to Top
Vanja View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 11 Sijecanj 2007
Status: Offline
Points: 91
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Vanja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Ožujak 2007 at 08:28
sad znamo svatko po nesto, ako bude stogod nova obavjestit cu vas.

trenutno je na pripremama na Tajlandu
Back to Top
Ive_ri View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 04 Veljaca 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 807
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ive_ri Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Ožujak 2007 at 18:41
Koji mu je sljedeci turnir? Ako slucajno znas
 
Back to Top
Vanja View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 11 Sijecanj 2007
Status: Offline
Points: 91
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Vanja Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Ožujak 2007 at 15:24

 7.travnja na Tajlandu, ne znam jos s kim se bori.

u sklopu Pridea!

Back to Top
Ive_ri View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 04 Veljaca 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 807
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ive_ri Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Ožujak 2007 at 21:07
Aha , hvala , pa da probam malo pratit tipa totalno nepravedno ne reklamiraju nigdje ni nista 
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  12>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.