New Posts New Posts RSS Feed - da li to vrijedi i za mene?
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

da li to vrijedi i za mene?

 Post Reply Post Reply Page  <1234>
Author
enaa View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 21 Studeni 2007
Status: Offline
Points: 186
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote enaa Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Studeni 2007 at 20:12
 Slazem se sa vrecicama od sjedenja. Rekao mi je kolega trener kako bih morala svaku vecer uz gledanje televizije dizati nogu unatrag sto vise puta mogu. Zatim drugu, naravno . No, kada se sjetim koliko vjezbam, a kako su one i dalje sve vidljivije, gubim nadu....
Back to Top
Mr G. View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama


Joined: 29 Studeni 2006
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1072
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mr G. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Studeni 2007 at 20:32
Nemoj gubiti nadu

Mozda u necemu grijesis - prehrana ili trening.

Theiaaaaaaaaaaa sim dolazi!!

 
 

Edited by Mr G.
Back to Top
gardelinka View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Studeni 2007
Status: Offline
Points: 25
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote gardelinka Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Studeni 2007 at 09:33

 Meni su se te vrecice pocele nazirati otkako vise sjedim na poslu..nikad ih nisam imala.

E sad, istim intenzitetom treniram kao prije, ali mi se cini da mi se lagano usporio metabolizam, pa bi mozda trebala pojacati cardio, jer ih ne mogu gledati!!!!!

Back to Top
enaa View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 21 Studeni 2007
Status: Offline
Points: 186
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote enaa Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Studeni 2007 at 10:26
Kod mene je sigurno stvar u smanjenom treningu i prehrani, ali drugacije ne ide kada radim dnevno š0 sati u sjedilackoj pozi. Obzirom da i dnevno puno putujem na posao i s posla, malo mi je tesko uskladiti svakodnevne kvalitetne treninge. Medjutim to pokusavam nadoknaditi vjezbanjem kod kuce, ali ocito nesto moram zrtvovati. Vrecice na nogama za kruh (koji ih stvara).  
Back to Top
gardelinka View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Studeni 2007
Status: Offline
Points: 25
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote gardelinka Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Studeni 2007 at 10:58

 Ista stvar je samnom, samo ja zrtvujem drustveni zivot za onih tri puta tjedno teretane gdje se izdivljam,...ma stigne se sve.

što se tice posla, isto put i sastanci gdje moras sjediti, a kad sam u firmi, cesto stojim umjesto da sjedim , pa su vec na poslu navikli: kad stojim znaci da ponovno svicem zbog nogu,...ha bez muke nema nauke.

Pocela sam malo ubacivati crobic kod kuce, one dane kad ne treniram, valjda ce pomoci. Ustvari nikad nisam znala kolika mi je dnevna kalorijska potreba, mozda i to ima veze? Bo...

Back to Top
enaa View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 21 Studeni 2007
Status: Offline
Points: 186
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote enaa Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Studeni 2007 at 14:31
eto, vrlo smo slicne. Stajanje ili "neprimjetno" stiskanje misica guzice, hodanje stepenicama umjesto liftom (sva sreca da radim na 5. katu)... treba se boriti. U svakom slucaju bolje i to nego da se prepustimo sudbini. E necu!
Back to Top
gardelinka View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Studeni 2007
Status: Offline
Points: 25
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote gardelinka Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Studeni 2007 at 15:48

 Preskacem s teme na temu, pa je ovdje dobro ubaciti citat s VLADANovog bloga.

Koncentriraj se na ono sto zelis biti!

Gotovo radno vrijeme, sad malo pjesaka, pa onda navecer crobic ili trcanje, see what will be!

Bye

Back to Top
emilio View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 12 Prosinac 2006
Location: Sweden
Status: Offline
Points: 662
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote emilio Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Studeni 2007 at 19:56

Originally posted by enaa enaa wrote:

eto, vrlo smo slicne. Stajanje ili "neprimjetno" stiskanje misica guzice, hodanje stepenicama umjesto liftom (sva sreca da radim na 5. katu)... treba se boriti. U svakom slucaju bolje i to nego da se prepustimo sudbini. E necu!
 

 

                 NA SUDBINU SE NEMOZE UTICATI..........

Back to Top
Theia View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1648
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Theia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Studeni 2007 at 23:02

Originally posted by Mr G. Mr G. wrote:

Nemoj gubiti nadu

Mozda u necemu grijesis - prehrana ili trening.

Theiaaaaaaaaaaa sim dolazi!!

 
 
 

Pogledati moj dnevnik!

Back to Top
Theia View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1648
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Theia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Studeni 2007 at 23:04

Originally posted by enaa enaa wrote:

Kod mene je sigurno stvar u smanjenom treningu i prehrani, ali drugacije ne ide kada radim dnevno š0 sati u sjedilackoj pozi. Obzirom da i dnevno puno putujem na posao i s posla, malo mi je tesko uskladiti svakodnevne kvalitetne treninge. Medjutim to pokusavam nadoknaditi vjezbanjem kod kuce, ali ocito nesto moram zrtvovati. Vrecice na nogama za kruh (koji ih stvara).  
 

I ja sam ti uglavnom u sjedecem polozaju jer jako puno moram uciti, a krace pauze provedem za laptopom.  I vjeruj, nitko ne zna bolje od mene kako se tako lijepo skupljaju kilice.

Pojacaj trening, i to kardio.

Back to Top
Theia View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1648
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Theia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Studeni 2007 at 23:07
Originally posted by gardelinka gardelinka wrote:

 Ista stvar je samnom, samo ja zrtvujem drustveni zivot za onih tri puta tjedno teretane gdje se izdivljam,...ma stigne se sve.

 

Koliko pizza partya i druzenja sam ja propustila samo zato sto imam trening taj dan... a joooooooj.... Ali trebas si odrediti prioritete. Ma i to ne mora biti tako strogo - jednom pizza, drugi put trening!

Back to Top
gardelinka View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Studeni 2007
Status: Offline
Points: 25
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote gardelinka Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Studeni 2007 at 09:46

 Hello!

E danas je stvarno dosta...imam osjecaj ko da furam dva debla umjesto nogu, ...tocno se osjeti tih cm i pol. Znaci pojacati cardio i moliti Boga da ne podivljam dok ne skinem visak, IT IS THE DEVIL HIMSELF, I TELL YOU!!!!

Back to Top
enaa View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 21 Studeni 2007
Status: Offline
Points: 186
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote enaa Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Studeni 2007 at 11:06
I think it is the devil himself, too! U svoju sobicu od kojih 8m2 uspjela sam ugurati ormar, krevet i radni stol na jednu stranu, a steper, sobni bicikl, utege, strunjacu  na drugu .
Back to Top
gardelinka View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Studeni 2007
Status: Offline
Points: 25
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote gardelinka Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Studeni 2007 at 11:39

 Enaa, my guru!!!

"Kada budem velika...", haha, ma jos zivim u roditeljskom gnijezdu, pa su te prinake gotovo nemoguce, ionako smatraju kako sam ja jedno cudno bice koje nije kao "normalni ljudi", jer sam zaludjena vjezbanjem!?

Ali biti ce i kod mene, prije mjesta za steper, nego za tv,hehe

Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Studeni 2007 at 20:42
 Ma samo ti imaj volju...i pokazi im da si to cvrsto odlucila...i da ce tako biti...i jos ce ti mama kuhati po tvojoj zelji zdravu hranu;) Ja ne zivim sa roditeljima...ali kada dodjem doma...tako kuhaju...i oni su poceli vise se zdravo hraniti...a u dnevom boravku je sada traka za trcanje.... tako da... sve se moze;)
Back to Top
idnes View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 01 Studeni 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 18
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote idnes Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Studeni 2007 at 19:46

ja evo vec mjesec dana radim na sebi... jedem 3 puta na dan,ni previse ni premalo, ali za veceru samo voce ili neki frape si zmuckam,jer oko 6 idem trcati(2 km) pa kao ne zelim bas jesti poslije trcanja jer mislim da mozda nije trcanje onda toliko ucinkovito... E sad se opet poteze ona tema - jesti ili ne jesti poslije rekreacije- u ovom slucaju trcanja?

Jos par sklekova poslije trcanja i rezultati su tu! Iako sam do ujutro malo gladna, vidim po ledjima i struku da nisu onako masivna. Hlace malo vece, ali tu je mozda otisla kila ili dvije - nista previse ali se puno bolje osijecam... Celulit i malo spustena guza a i trbuh koji nije vise velik ali mlohav su jos uvijek tu - valjda ce nestati do ljeta...

Sve to namjeravam ucvrstiti u teretani ali tek na proljece(malo prije)... a do tada samo trcati.

Doma vjezbanje mi se dokazalo neucinkovito - vjezbe za guzu, noge - super, ali trbusnjaci nikako-kriza me bole...inace sam osjetljiva na kriza-imam 20 god ali geni...   Izmedju ostaloga neda mi se bas doma raditi sama tako da cu u teretanu.

idnes
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1234>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.