New Posts New Posts RSS Feed - Da li su cijene željeza realne? (K utege)
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Da li su cijene željeza realne? (K utege)

 Post Reply Post Reply
Author
markizschnitzel View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 10 Srpanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 14
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote markizschnitzel Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Da li su cijene željeza realne? (K utege)
    Posted: 01 Studeni 2013 at 18:38

Iskreno, šokirao sam se kada sam vidio, evo konkretno ovdje na webshopu, da 2x24 bucice ide za 1200kn.

Da li je to normalna cijena?


Vidim sada ovdje da su oglasi da se prodaje, pa cu pokušati nešto. Nadam se da cu uspijeti.


Evo odmah ovdje da stavim:

- 4x10kg + 2x20kg + 2 rucke + klupica sa podesivim naslonom


Ponude (ako ih bude) može na [email protected]

Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Studeni 2013 at 19:07
Gledao si komplet sa olimpijskim šipkama i olimpijskim utezima, taj komplet je nešto skuplji.

No, ako tražiš standardne bucice, evo prijedloga:
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
iver View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove


Joined: 22 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 631
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote iver Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Studeni 2013 at 20:59
   Radi zanimljivosti cu se nadovezati na Zokija, pa ako tražiš i nestandardne
powerblock

ili bowflex selectech selectech
Jesu još skuplji, ali ce te zadovoljiti slijedecih x godina, a zamjenjuju bar 20 drugih i ne zauzimaju puno mjesta :)
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Studeni 2013 at 21:21
Originally posted by iver iver wrote:

   Radi zanimljivosti cu se nadovezati na Zokija, pa ako tražiš i nestandardne
powerblock

ili bowflex selectech selectech
Jesu još skuplji, ali ce te zadovoljiti slijedecih x godina, a zamjenjuju bar 20 drugih i ne zauzimaju puno mjesta :)

Powerblock je fora, ali košta cca. 4400 kn. Smile




Edited by Zoki - 01 Studeni 2013 at 21:21
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
iver View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove


Joined: 22 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 631
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote iver Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Studeni 2013 at 23:10
i bowflex slectech je fora, cak i veca :) Ljudi uvjek za njega zapnu. do 24kg bih radije birao selectech 552, za osobnu uporabu, prakticniji je. do 44kg sam uzeo powerblock jer je hvat rucke selectech 1090 bodljikav, a mrzim rukavice. Selectech 90 bi možda i prodao.Nije za ljude sa kratkim prstima.

Edited by iver - 01 Studeni 2013 at 23:11
Back to Top
markizschnitzel View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 10 Srpanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 14
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote markizschnitzel Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Studeni 2013 at 13:53

Ljudovi, hvala na odgovorima, ali mislim da me niste razumjeli.. Ja ne želim nešto extra kvalitetno što košta dvije prosjecne hrvatske place, vec želim bilo što a da je jeftinije :)


I 24kg mi je malo, trebaju mi dvije od 40kg. Pošto ne planiram uzimati bench, tj, veliku šipku. Želim sve sa bucicama raditi. Imam dvije od 15kg za ruke, ovo bi mi bilo primarno za prsa.


EDIT:

evo nešto ovako bi odgovaralo:

http://www.amazon.de/Hanteln-Hantel-Kurzhantel-Set-Hantelscheiben/dp/B001HKTNKA/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1383396860&sr=8-1&keywords=Gewichte+40kg



Edited by markizschnitzel - 02 Studeni 2013 at 13:57
Back to Top
iver View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove


Joined: 22 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 631
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote iver Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Studeni 2013 at 14:40
schnitzel ali ne wiener, razumjeli smo te :) Zoki je stavio one koji su vjerojatno najpovoljniji u HR, za 40kg ako su rucke kvalitetne trebaš još drugacije ploce dokupiti. Ja sam radi kurioziteta stavio ono što smatram najkvalitetnijim, jasno da je i cijena najveca i znam da se to kod nas rijetko kupuje. Ovaj link koji si naveo, izgleda kvalitetno, kako citam još su i ploce plastificirane a ne samo obojene. No HR niti blizu nije tržište kao Njemacka, pa ni nabavne a ni prodajne cijene na žalost nisu takve, ni pdv koji je kod njih 19%, a o izboru opreme da i ne pricam. Možda nadješ na njuškalo nešto. konigschnitzel :)
Back to Top
GajbaPive View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 20 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 921
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote GajbaPive Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Studeni 2013 at 14:43
ja cu, nadam se imati utege od 5 i 10kg, a mozda i od 2,5kg, za cca tjedan dana. cijena ce biti 10kn/kg. sto se tice sipki, imas dvije opcije, poklonim ti dvije cijevi od 40cm, a ti si sam stavis onaj granicnik na imbus i miran si ili za 100kn dobijes dvije sipke  od 40cm od svjetlo vucenog zeljeza (izgleda ti skoro ko kromirano). 
Back to Top
markizschnitzel View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 10 Srpanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 14
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote markizschnitzel Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Studeni 2013 at 17:27

2 šipke + 8x10kg

To bi mi odgovaralo. Samo javi kada budeš imao da se dogovorimo kako preuzeti :)

Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Studeni 2013 at 19:34
Sve kombinacije naših jednorucnih utega možeš vidjeti na ovom linku:

Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
markizschnitzel View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 10 Srpanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 14
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote markizschnitzel Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Studeni 2013 at 14:14
Hvala zoki, ali skupo mi je :)
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.