New Posts New Posts RSS Feed - da li je previše?
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

da li je previše?

 Post Reply Post Reply
Author
aleksandar123 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 20 Travanj 2012
Status: Offline
Points: 10
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote aleksandar123 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: da li je previše?
    Posted: 20 Travanj 2013 at 09:46
zanima me da li je previše trcati svaki dan ili da si rasporedim pa trcim tri ili cetiri dana u tjednu, jer volim trcat pošto me riješi stresa nakupljenog tijekom ucenja a i malo izadjem u prirodu, pa mi je to super... sad da li je ok svaki dan trcati ili da ne trcim svaki dan?
Back to Top
Maratonac View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Maratonac Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Travanj 2013 at 09:49
Mozes trcati svaki dan ali pazi na ozljede. Ja tijekom tjedna trcim manje dionice a vikendima duge.
Back to Top
Jean View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 26 Srpanj 2012
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 190
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Jean Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Travanj 2013 at 10:02
kakav vam je princip takvog treninga? radite intervalni ili samo trcite nekom brzinom cijelo vrijeme? kolko vremenski to traje, tj. kolko bi trebalo trajati?
a year from now you'll wish you had started TODAY.
Back to Top
Maratonac View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Maratonac Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Travanj 2013 at 10:13
Imam program treninga. Redovito nastupam na polumaratonima.
Back to Top
aleksandar123 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 20 Travanj 2012
Status: Offline
Points: 10
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote aleksandar123 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Travanj 2013 at 12:30
ma ja cisto rekreativno da se riješim stresa, a trcim od jedno mosta do drugog savskim nasipom i nastojim izmjenjivati rže i sporije trcanje da ne budem uvijek u istom ritmu, a mislim da je i tako bolje... sve u svemu više se umoriš.... i da nije to neka velika udaljenost što trcim...
Back to Top
Maratonac View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Maratonac Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Travanj 2013 at 14:37
Super! Samo nastavi!
Back to Top
bebolina View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 11 Listopad 2011
Status: Offline
Points: 607
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bebolina Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Travanj 2013 at 17:36

Originally posted by Maratonac Maratonac wrote:

Imam program treninga. Redovito nastupam na polumaratonima.
 

Thumbs Up


Onda si dovoljno kompetentan da mi preporuciš neke tenke za trcanje, ne preskupe Big smile


Aleks sorry na upacivanju u temu





Edited by bebolina - 20 Travanj 2013 at 17:37
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.