New Posts New Posts RSS Feed - Da li je ovaj program u redu?
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Da li je ovaj program u redu?

 Post Reply Post Reply
Author
Stinky View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 06 Listopad 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 6
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Stinky Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Da li je ovaj program u redu?
    Posted: 06 Listopad 2010 at 18:04
Lijep pozdrav svim clanovima ovoga foruma.

Zanima me da li program kojim radim valja tj. je li vrijeme između pojedinih treninga dovoljno za dobar oporavak mišica. Imam š6 godina i poceo sam raditi uglavnom vježbe vlastitiom težinom jer mi je glavni cilj izgraditi snagu i izdržljivost. Evo kako sam ja organizirao svoj tjedan:

Ponedjeljak: Sklekovi, cucnjevi sa skokom, Trbušnjaci i podizaji nogu(za sad na klupi, ali cilj mi ih je raditi visece, na štangi za zgibove)

Utorak: crobni trening(trcanje, preskakanje užeta =) , biciklizam)

Srijeda: Sklekovi

cetvrtak: crobni trening + Bicepsi

Petak: Sklekovi, cucnjevi sa skokom, Trbušnjaci i podizaji nogu

Subota i nedjelja: Odmor


Sad tražim vaš savjet. Da li je ovaj program prenaporan za pocetnika i trebam li nesto mozda dodati ili izbaciti?
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Listopad 2010 at 12:03
 pa sve sta u ovom programu se vidi je nekoliko bodyweight vjezbi u kombinaciji sa trcanjen i biciklizmon. nekuzin zasto bi neko uopce radija nesto ovako.nevalja ovo
Back to Top
Stinky View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 06 Listopad 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 6
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Stinky Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Listopad 2010 at 15:26
Pa jel moze onda neka tvoja preporuka kako bi to trebalo izgledat, ali da sve ukljucuje bodyweight vježbe.
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Listopad 2010 at 15:35
  imas na google-u brdo programa vlastitim tijelom..
Nedostaju ti zgibovi.. napravi si trening za cijelo tijelo, kao npr. zgibovi, sklekovi, skokovi i trbusnjaci, i radi to 3 x tjedno..
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
Stinky View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 06 Listopad 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 6
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Stinky Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Listopad 2010 at 16:09
 Davor23, hvala na odgovoru. Samo ako bi mi jos mogao reci kojom bi vjezbom mogao zamjeniti zgibove(za pocetak dok malo ne ojacam) jer ih jedva 2-3 pravilna napravim.
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Listopad 2010 at 20:30
Originally posted by Stinky Stinky wrote:

 Davor23, hvala na odgovoru. Samo ako bi mi jos mogao reci kojom bi vjezbom mogao zamjeniti zgibove(za pocetak dok malo ne ojacam) jer ih jedva 2-3 pravilna napravim.


Ocito je da nemas utege..  evo solucije za tebe :

LINK
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
Stinky View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 06 Listopad 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 6
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Stinky Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Listopad 2010 at 09:25
  Hvala!
Back to Top
Mister_No View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 22 Studeni 2010
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mister_No Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Prosinac 2010 at 07:43
Veliki pozz za ekipu sa foruma !!! Stranica je predobra nasao sam puno savjeta koji su mi pomogoli u vezi vjezbi..
Pocetnik sam u teretani imam svoj mali fitnes u stanu,posto radim pa uvjek nemogu da uhvatim vremena da idem u teretanu a kod kuce kad god dodjem mogu da radim vjebe.
Rekao sam da sam pocetni i dobro bi mi dosao savjet od vas

napravio sam svoj vlastiti program za vjezbe i interesuje me dali je to dobro?
radim sa tezinom od 30kg za prsa radim 6 serija po š5 dizanja ravni bendz,a kosi bendz radim 4 serije š5 dizanja.
trbusnjake radim 25 komada od 5 serija.
ruke radim sa tezinom od š5kg stojeci biceps pregib sipkom 4 serije po š0 dizanja i sklekove.
Dali je to dovoljno za pocetak i sta mi vi preporucujete da bih dopunio ove vjezne.ovo radim svako drugi dan!! Unaprijed hvala na odlicnoj ekipi sa foruma i stranice..Veliki pozzz

Edited by Mister_No
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.