New Posts New Posts RSS Feed - Da li je moj program OK?
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Da li je moj program OK?

 Post Reply Post Reply Page  12>
Author
Komar22 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 27 Rujan 2010
Status: Offline
Points: 20
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Komar22 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Da li je moj program OK?
    Posted: 27 Rujan 2010 at 14:32
 Zanim me da li je ovaj program OK


PON- ramena, leđa

UTO-odmor

SRI-prsa, biceps

cET-odmor

PET-noge, triceps, trbuh

SUB(ILI PON)-opet ramena, leđa

Zanim me da li je to OK program s obzirom da pauza između skupina mišica može biti i do 7 dana(znaci od 5-7 dana je odmor određene skupine)

šta se tice samih vježbi, radim ono tipa......cucnjevi, veslanje, dipsevi, razni potsci, bucicama, bench....ono, teske vježbe ajm o rec, dosta se umorim....

k tome još vozim 20 min bicikla do teretane(osim po snijegu i jakoj kiši) i 20 min doma, znaci 40 min bicikla......

pijem whey proteine sa vodom na dan treninga(ujutro i odmah poslije treninga sa glukozom)

što se tice same prehrane, izbacil sam sve one slatke stvari, gazirane i ne gazirane sokove, cokolade, kruh, uglavnom masno i slatko.....a više jedem piletine, puretine, ribe, meso koje kojekakvo, orašaste plodove i sl.
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Rujan 2010 at 15:04
  Ujutro umjesto sa vodom, stavi whey u zobene pahuljice i to je odlican dorucak!

Subotu odmori... a sta ti nije bolje prsa-triceps, ledja-biceps, noge-ramena?

Jer kad vec radis prsa, odradio si djelomicno triceps, i onda ga samo dovrsis.. tako isto i ledja bices..
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
Komar22 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 27 Rujan 2010
Status: Offline
Points: 20
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Komar22 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Rujan 2010 at 18:47
  Pa ne znam da li je bolj, zato pitam ovdje.....


Znaci tak bi bilo pravilnije?
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Rujan 2010 at 00:34
Komar, ciljevi su?

Inace sam više pobornik vece frekvencije treninga (trenirat mišicne skupine 2-3x tjedno)...
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
dianna View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 19 Veljaca 2009
Status: Offline
Points: 734
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dianna Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Rujan 2010 at 08:02
Gymka ,aj dođi na temu povecanje mišicne mase,pitala sam te tamo nešto
Back to Top
Komar22 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 27 Rujan 2010
Status: Offline
Points: 20
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Komar22 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Rujan 2010 at 10:43
  Gym, ciljevi su izgubiti još nešt sala kaj imam viška i jednostavno izgraditi i  dobiti neku definiciju i još malo mase........ono klasika....


dok sam ponovno krenul u teretanu prije 2 mjeseca, imal sam 94.8 kg (š86 sam visok), i sada imam 87,5kg, s time da sam zadovoljan kako se salo nestaje oko struka...(jer ga tu imam najviše), ovo ostalo je ajmo rec OK



Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Rujan 2010 at 13:00
Originally posted by Komar22 Komar22 wrote:

  Gym, ciljevi su izgubiti još nešt sala kaj imam viška i jednostavno izgraditi i  dobiti neku definiciju i još malo mase........ono klasika....


dok sam ponovno krenul u teretanu prije 2 mjeseca, imal sam 94.8 kg (š86 sam visok), i sada imam 87,5kg, s time da sam zadovoljan kako se salo nestaje oko struka...(jer ga tu imam najviše), ovo ostalo je ajmo rec OK


skoro nemoguce je istovremeno skidat masnocu, te povecavati misicnu masu.. tako da, baci se sad na definiranje..
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
soner_9393 View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote soner_9393 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Rujan 2010 at 16:24
Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:



Inace sam više pobornik vece frekvencije treninga (trenirat mišicne skupine 2-3x tjedno)...




upper/lower je keva  ovi klasicni split trenizi mi ne odgovaraju nikako
Rijeąeno na PM.
Back to Top
Komar22 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 27 Rujan 2010
Status: Offline
Points: 20
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Komar22 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Rujan 2010 at 17:57
Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:

Inace sam više pobornik vece frekvencije treninga (trenirat mišicne skupine 2-3x tjedno)...



A kako bi izgledal taj program onda?
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Rujan 2010 at 18:53
Originally posted by soner_9393 soner_9393 wrote:


Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:


Inace sam više pobornik vece frekvencije treninga (trenirat mišicne skupine 2-3x tjedno)...
+šupper/lower je keva  ovi klasicni split trenizi mi ne odgovaraju nikako


to, to...svaki put se sa svega ostalog na kraju vratim na upper/lower :) Trenutno picim po njemu i predobro mi je...split znam ubacit cisto za promjenu malo..al brzo se vratim nazad :) ili na full body...a isto sam dugo picila po splitu na pocetku.....nije potrebno tijelo masakrirat sa ne znam koliko vježbi, setova po mišicnoj skupini...ovako izabereš 2 vježbe po mišicnoj grupi i daš sve od sebe



Originally posted by Komar22 Komar22 wrote:


Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:

Inace sam više pobornik vece frekvencije treninga (trenirat mišicne skupine 2-3x tjedno)...
A kako bi izgledal taj program onda?


Imaš full body, di radiš cijelo tijelo u jednom treningu recimo 3x tjedno...ima programa i sa 4x tjedno al sad je tu u pitanju oporavak..ja probala tako i nije mi odgovaralo...drugi primjer ti je upper/lower isto ili 3x tjedno..ili 4x...recimo pon. i cet. radiš gornji dio, a uto. i pet. donji...pogledaj si malo po netu, imaš primjera tih programa..

Gle..ne opterecuj se previše. Postoje razliciti programi al ono što treba u njima tražiti su slicnosti...osnovni principi treninga. Ono što tebi treba je progresija i intenzitet. Daj sve od sebe na svakom treningu i trudi se da iz treninga u trening budeš što bolji, da dižeš što više bilo to u ponavljanjima ili u težinama (prvo napreduj u ponavljanjima pa diži težine). To je ono što je bitno...i naravno, varijacije u treningu. Kombiniraj, izazivaj tijelo, šokiraj ga...i nađi ono što tebi paše. Daj si vremena da prouciš malo te treninge i onda ih ispobavaj, daj svakome šansu i vidi na kojem bolje napreduješ.

Edited by Gym_girl
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Komar22 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 27 Rujan 2010
Status: Offline
Points: 20
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Komar22 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Rujan 2010 at 21:00
  E hvala, to i radim, tj. intenzivno treniram


Zanima me još koliko cesto bi mogao ubacivati superserije? recimo za biceps i prsa?


To mi baš svaki puta ne bi pasalo jer bi bil preumoran....
 

i još....koliko cesto bi trebal raditi te kombinacije za jednu mišicnu grupu?


Edited by Komar22
Back to Top
soner_9393 View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote soner_9393 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Rujan 2010 at 21:12
Pa za gornji dio tijela ti je idealno da vježbe na trenigu složiš kao antagonisticke parove, to je ona šema, prsa-leđa, biceps-triceps, srednje-zadnje rame, il ako hoceš možeš gledat i po suprotnim pokretima (millitary press-dipsevi, kosi bench press-veslanje pod 45*...)
Rijeąeno na PM.
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Rujan 2010 at 23:56
 upper lower isto jedna od najdrazih stvari meni, iako trenutno ne radin to nego gvt
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Rujan 2010 at 22:54
Originally posted by soner_9393 soner_9393 wrote:

Pa za gornji dio tijela ti je idealno da vježbe na trenigu složiš kao antagonisticke parove, to je ona šema, prsa-leđa, biceps-triceps, srednje-zadnje rame, il ako hoceš možeš gledat i po suprotnim pokretima (millitary press-dipsevi, kosi bench press-veslanje pod 45*...)


Meni je dosta dobra kombinacija prsa i leđa tipa serija prsa pa odmor š min-2, pa leđa, pa odmor, pa opet prsa...puno bolje odradim serije tako.



Originally posted by zmaj zmaj wrote:

 upper lower isto jedna od najdrazih stvari meni, iako trenutno ne radin to nego gvt


kako napreduješ na gvt-u? cini mi se zanimljiv..
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Komar22 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 27 Rujan 2010
Status: Offline
Points: 20
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Komar22 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Listopad 2010 at 21:18
  evo mene opet....



Koja je vježba dobra za unutarnji dio prsa?

ili da se sa time ne zamaram....
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Listopad 2010 at 21:22
A razvlacenje bucicama meni pogadja taj dio..
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  12>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.