New Posts New Posts RSS Feed - D: Vodic za dobivanje kilaže i mišicne mase za ektomorfe
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

D: Vodic za dobivanje kilaže i mišicne mase za ektomorfe

 Post Reply Post Reply Page  <123
Author
Zgoljo View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 25 Veljaca 2018
Status: Offline
Points: 0
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zgoljo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Veljaca 2018 at 19:49
A full-body trening 3 puta sedmicno, Vase misljenje? Unaprijed hvala!
Back to Top
goce View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 01 Svibanj 2020
Status: Offline
Points: -2
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote goce Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Svibanj 2020 at 09:20
Poz, jos jedan ektomorf u stvari i tesko dobijam kile.. kako sam presao 40.-tu primjecujem da trbuh raste lagano. Dobavio sam proteine i kreatin.. na uputstvu za koristenje proteina pise da se koristi npr jedna i pol mjerica i to 2 puta na dan, uz obrok, kao rucak te poslije vjezbe cca nakon pola sata. Trebam savjete za to, kako se pravilno trebam ophoditi proteinimasa obzirom na moju masu od 65-67 kg ( olipm mass ) te kreatin kojeg po savjetu uzimam 5 grama ujutro na taste i prije vjezbanja popodne. Pomalo sam izgubljen u ovome sve,u pa zelim dobru smjernicu. Isto tako kakve vjezbe raditi da ne zderem sam sebe jer smatram da cu sa ne adekvatnim vjezbanjem dobiti nesto misica ali i dalje nece biti mase. Obroci koje ste spomenul, kako npr kombinirati laneno ulje zobene pahuljice..kako pravilno spajati hranu.
Back to Top
goce View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 01 Svibanj 2020
Status: Offline
Points: -2
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote goce Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Svibanj 2020 at 09:27
Poz.. zanima me vise o toj temi jer sam krenuo tim putem... ektomorf u normalnu osobu :-) Salim se.. trebam prave savjete, vjezbam od kuce..
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Svibanj 2020 at 13:47

Pozdrav goce, i da, kako godine idu bit će i nešto lakše dobit kile tako da nema brige Big smile

Ovako, ti proteini, odnosno mass gainer u ovom slučaju kako sam skužila, nisu ništa drugo osim praktičnog načina osiguravanja unosa proteina (i dodatnih kalorija). Što znači da nisu sami po sebi potrebni za rezultate, isto se može namaknut i iz hrane. Ne treba trošit 3 mjerice dnevno, a pogotovo kod gainera to ne bih ni preporučila s obzirom na šećer kojeg sadrži, zajedno sa svim ostalim dodacima. Eventualno nakon treninga i bit će dovoljno. No, treba vidjeti i kako taj trening izgleda, jer često intenzitet treninga (a pogotovo u počecima) ne opravdava količinu šećera kojom opteretimo tijelo nakon istog.

A za prave savjete treba puno više detalja i vremena, sam ovaj forum je krcat različitih smjernica koje mogu poslužiti za početak Wink Treba samo pojednostavit priču što je više moguće i krenut od onog što se ima, radit male korake i dodavat stvari prema potrebi i rezultatima. Kakva je oprema za trening? 


"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <123
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.