New Posts New Posts RSS Feed - D: Vodic za dobivanje kilaže i mišicne mase za ektomorfe
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

D: Vodic za dobivanje kilaže i mišicne mase za ektomorfe

 Post Reply Post Reply Page  <123>
Author
joca21 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 16 Travanj 2013
Status: Offline
Points: 0
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote joca21 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Travanj 2013 at 20:30
ovako,prehranu nemogu bas imat kakvu trebam bas full jer nisam u mogucnosti trenutno nigde neradim ali pokusavam sto pravilnije i zdravije jesti naravno od toga sta jedem doma, 3 puta tjedno treniram i odmaram cak po 9, 10 sati...
Back to Top
sportas69 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 09 Listopad 2013
Status: Offline
Points: 0
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote sportas69 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Listopad 2013 at 14:09
BOK.. ja sebe svrstavam u ovu kategoriju ektomorfa inace se bavim sportom ali nisam nikad na neko duze vrijeme(vise od 3 mjeseca) odlazio u teretanu inace imam 17 godina i zelio bi probat trenirat po ovom programu i pridrzavat se te prehrane ..zanima me ako mogu dobit jos koji korisni savjet tokom treniranja i pridrzavanja ovog programa koji bi mi moga pomoci.. :))
Back to Top
irko View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 05 Svibanj 2014
Status: Offline
Points: 0
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote irko Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Svibanj 2014 at 19:18
ja sam ektomorf. ovako, vježbao bi kod frenda koji nema baš sve sprave za sve vježbe kao u teretani,a htio bih nabacit mišicnu masu. jer sem trebam strogo pridržavat kolicine prehrane ili mogu jest sve od navedenog al onak kak mi dode npr. ak sam gladan prek dana da si pojedem cornfleks il tak neš.... HVALA
Back to Top
monique23 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 14 Prosinac 2014
Status: Offline
Points: 0
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote monique23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Prosinac 2014 at 21:56
Ektomorf, 170,50. imam dva ''problema'', jedan je sto sam naslijedila visoke koncentracije kolesterola u krvi pa takoreci moram izbjegavati masnu hranu, a drugi je sta moje tijelo ne podnosi proteine u vidu whey proteina, uzimala sam minimalnu kolicinu poslije treninga s vodom što me dovelo do toga da tokom noci moram 3 puta ic na wc, dakle preopteretilo mi je bubrege i samo bi mi još trebalo da dobijem giht zbog toga, tako da sam odustala i od dodataka. Idem u gym 3xtjedno, (max 1 sat) poslije toga se najedem ko konj i gram po gram mogu reci da ide na gore, ali vrlo vrlo sporo. Stalno povecavam kilaže i radim serije po 3x, na svakom treningu radim ili donji ili gornji dio tijela. Trenutno imam dooobru upalu mišica nogu od jucerašnjeg treninga ali to je pozitivna strana cijele price, bit ce nešto. No pain, no gain :D
Back to Top
Lord_Nelson View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 11 Prosinac 2014
Location: Belisce
Status: Offline
Points: 9
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lord_Nelson Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Sijecanj 2015 at 20:33
Ja sam takodjer Ectomorph, 181 cm, 76kg, 11% masnoce. planiram ove godine doci do 80kg tjelesne mase, naravno pokušati cu uz pomoc nekih gainera. Pokušat cu raditi prema ovom programu, zato šzo u mom nema toliko dana odmora pa se ponekad osjecam pregoreno, i zato mislim da sam stao sa dobivanjem kilaže!!!
Ne smeta mi sto sanjam na engleskom samo me nerviraju njema?ki titlovi
Back to Top
steki1 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 15 Studeni 2015
Status: Offline
Points: 0
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote steki1 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Studeni 2015 at 14:07
Prije svega lijep pozdrav svima. Tema je odlicna. Ja sam takodjer Ectomorph, 184 cm,76 kg, Zanima me dali postoje vježbe za povecanje mase koristeci samo težinu vlastitog tijela? Hvala.
Back to Top
Lord_Nelson View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 11 Prosinac 2014
Location: Belisce
Status: Offline
Points: 9
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lord_Nelson Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Sijecanj 2016 at 15:56
Natukao sam 4 kilograma prosle godine, nadam se da ce ova biti još bolja :)
Ne smeta mi sto sanjam na engleskom samo me nerviraju njema?ki titlovi
Back to Top
alohomora View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 29 Studeni 2015
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote alohomora Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Veljaca 2016 at 15:27
isti me problem mucio. ektomorf + dugo razdoblje pretjerane sikiracije,nekolicine problema plus fizicki posao i završavanje fakulteta, nespavanje,zdravstveni problemi (štitnjaca,inzulin) = 48 kg na 166 cm, a tovljenje cijele dane svime što mi je došlo pod ruku od bureka do kuhanog povrca i piletine preko ostataka cokolina pa do 300gramske milke :D rješenje = brinuti o sebi i svom zdravlju,otkantati sve što ti uzrokuje stres,spavati onoliko koliko to tvoje tijelo traži,pumpati,poslije treninga otici na kebab,jesti sve u razumnim kolicinama,ne odricati se bureka i cokolade ako to ne želiš, uvrstiti u prehranu puno mesa,povrca,žitarica,orašastih,zobi,proteina,voca jer ako otkriješ kako s njima to su stvarno divne namirnice :)
Back to Top
Trikolas View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 02 Kolovoz 2016
Status: Offline
Points: 0
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Trikolas Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Kolovoz 2016 at 20:09
Ektomorf sam, visok 186, imao sam 64 kile i užasno sam se osjecao u svome tijelu. Krenuo sam jest i trenirat u prosjeku 3-4 treninga kroz tjedan, pojeo sam što god sam vidio, doslovce po 4 puta dnevno kenjanje..u 2 mj sam dobio 9kg. Popunio sam se malo, to sala pto sam dobio je bilo sasvim neprimjetno jer sam bio uzasno mrsav. Od toga je proslo godinu dana, sad sam na 73kg imam veliku volju ponovo raditi na sebi, al ovaj put s ciljem. Cilj mi je u godinu dana dobiti 10kg naravno volio bi da to bude 10kg misicne mase ali nebi se bunio ni da je 6kg misica/4kg masnih naslaga..Pratit cu vaš program i kroz godinu dana priloziti svoj napredak.
Back to Top
CeLe111 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Listopad 2015
Status: Offline
Points: 370
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote CeLe111 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Kolovoz 2016 at 00:29
Dobrodosao Trikolas,

sretno i samo uci i citaj, mnostvo je zanimljivih tema na forumu!

Pozdrav
Online Mentor:
Nutricionizam/trening, misicna masa/mrsavljenje.
Stalni pristup i motivacijska podrska.
Rad temeljim na hrpi zadov. klijenata i uspjesnim transformacijama!
http://www.fgfitness.uk
Back to Top
mixeey View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 08 Rujan 2016
Status: Offline
Points: 0
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mixeey Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Rujan 2016 at 22:25
nadam se da ce mi pomoci!
Back to Top
slavonija035 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 02 Travanj 2013
Status: Offline
Points: 0
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote slavonija035 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Studeni 2016 at 19:59
svakako se ubrajam u gore navedenu skupinu kojoj je posvecen clanak. pronalazim se u vecini toga. jedini problem zbog kojeg mislim da bi mi ovo bilo teže provoditi u djelo je cinjenica kako imam dijabetes tip1. ima li mršavaca sa slicnom situacijom?
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Studeni 2016 at 13:31
Originally posted by slavonija035 slavonija035 wrote:

svakako se ubrajam u gore navedenu skupinu kojoj je posvecen clanak. pronalazim se u vecini toga. jedini problem zbog kojeg mislim da bi mi ovo bilo teže provoditi u djelo je cinjenica kako imam dijabetes tip1. ima li mršavaca sa slicnom situacijom?

terapiju normalno uzimate?
cookies are for pussies
Back to Top
slavonija035 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 02 Travanj 2013
Status: Offline
Points: 0
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote slavonija035 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Studeni 2016 at 19:59
da, redovito uzimam inzulinske doze. nalazi su uredni, zadnji hba1c je bio 5.6... uskoro krecem sa sportskim aktivnostima u teretani, drž'te fige ljudi da sve bude ok :D
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Studeni 2016 at 12:02
odlično za nalaz :) javite kako napreduje teretana. Mislite li ici na individualne ili grupne treninge?
cookies are for pussies
Back to Top
Stafer View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 25 Kolovoz 2017
Status: Offline
Points: 0
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Stafer Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Kolovoz 2017 at 13:08
Prvi posjet. 184 cm / 64 kg... trenutno. Oporavljen od ozljede otprije skoro 2 god. Sad krecem agresivno pa cemo vidjet sto ce biti nadalje.
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <123>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.