New Posts New Posts RSS Feed - D: Veliki vodic za sve trkace: 101 trkacki savjet!
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

D: Veliki vodic za sve trkace: 101 trkacki savjet!

 Post Reply Post Reply
Author
Bix View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 22 Lipanj 2015
Status: Offline
Points: 0
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Bix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: D: Veliki vodic za sve trkace: 101 trkacki savjet!
    Posted: 22 Lipanj 2015 at 13:04
Svi komentari na temu: Veliki vodic za sve trkace: 101 trkacki savjet!

volela bih da znam nakon koliko vremena se vide rezultati trcanja. svi pisu o tome kako se trci, kakve su dobrobiti i o mrsanju. ja ne zelim da smrsam, vec trcim da bih ucvrstila telo. zanima me nakon koliko vremena su rezulati vidljivi. trcim 5-6 dana nedeljno po 40 minuta i ne primecujem nikavu razliku za ovih par meseci u odnosu na period kada nisam trcala. cini mi se samo da sam zgoljavija, a to ne zelim.
Back to Top
trip-to-fit View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 25 Veljaca 2014
Location: gym
Status: Offline
Points: 128
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote trip-to-fit Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Lipanj 2015 at 15:47
možda trčanje nije aktivnost koja bi ti dala rezultate kakve ti želiš vidjeti
Don't complain about things you're not willing to work hard to change.
Back to Top
r4mb0 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 01 Sijecanj 2014
Status: Offline
Points: 454
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote r4mb0 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Lipanj 2015 at 16:25
Originally posted by Bix Bix wrote:

Svi komentari na temu: Veliki vodic za sve trkace: 101 trkacki savjet!

volela bih da znam nakon koliko vremena se vide rezultati trcanja. svi pisu o tome kako se trci, kakve su dobrobiti i o mrsanju. ja ne zelim da smrsam, vec trcim da bih ucvrstila telo. zanima me nakon koliko vremena su rezulati vidljivi. trcim 5-6 dana nedeljno po 40 minuta i ne primecujem nikavu razliku za ovih par meseci u odnosu na period kada nisam trcala. cini mi se samo da sam zgoljavija, a to ne zelim.

Tijelo se učvršćuje vježbama snage.
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.