New Posts New Posts RSS Feed - D: Ugljikohidrati navecer - treba li pripaziti na unos ili ne?
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

D: Ugljikohidrati navecer - treba li pripaziti na unos ili ne?

 Post Reply Post Reply Page  <12
Author
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Studeni 2012 at 23:20
evo npr.
d- kajgana od 2 jaja i domace šunke (sad kako sam pocela vagati vidim da je to sigurno bilo oko 200g) + neka salata
r - piletina (250-300g) + salata + neko od dopuštenog povrca
mo - uletila bi koja šnita pršuta / kolut, dva homemade kulena
v - 2 krmenadle, salata
"Prihvati onog tko te voli, pomozi onome kome to treba, oprosti onome tko te povrijedio i zboravi onog tko te napustio.."
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Studeni 2012 at 13:42
Originally posted by Slavonka23 Slavonka23 wrote:

evo npr.
d- kajgana od 2 jaja i domace šunke (sad kako sam pocela vagati vidim da je to sigurno bilo oko 200g) + neka salata
r - piletina (250-300g) + salata + neko od dopuštenog povrca
mo - uletila bi koja šnita pršuta / kolut, dva homemade kulena
v - 2 krmenadle, salata


Nema tu ni 2000 kcal
Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Studeni 2012 at 14:14
mislis?...pa samo 100g sunke ima 500kcal
"Prihvati onog tko te voli, pomozi onome kome to treba, oprosti onome tko te povrijedio i zboravi onog tko te napustio.."
Back to Top
baba44 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 1118
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote baba44 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Studeni 2012 at 14:35
pa to mi se cini puno za tak malo šunkice!?


evo ja sam sad racunala,kcal za jucer, ispada 1250, a treba mi najmanje 2000!


Back to Top
extremefit View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 272
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote extremefit Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Studeni 2012 at 15:09
Slavonka nadam se samo da ovu tvoju prehranu nece kopirati druge zene koje zele smrsavit. Uh su minimalni, suhomesnati proizvodi pretjerani. Bez ljutnje ali ovo nema veze sa zdravom prehranom. To sta si smrsavila je posljedica minimalnih unosa Uh, bar po mom misljenju. Ako je ovo samo jedan primjer i nisi ovako jela svaki dan onda sorry, mozda sam krivo shvatio. Ali nekako imam dojam da mislis kao i velika vecina da su Uh za izbjegavat kad se zeli smrsavit, sto uopce nije istina. Ponavljam bez ljutnje, nista osobno samo ne zelim da drugi misle da je to ok s obzirom da imas svoj post na naslovnoj i ljudi te znaju i citaju tvoje komentare.
Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Studeni 2012 at 15:33
Extreme, ovo sto sam pricala je bilo prije 3god., sada sam pametnija...od ozujka ove god. sam potpuno preokrenula neke stvari.. a o tome sam i pisala u blogu tj. clanku sto su objavili. :)
"Prihvati onog tko te voli, pomozi onome kome to treba, oprosti onome tko te povrijedio i zboravi onog tko te napustio.."
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Studeni 2012 at 16:00
Originally posted by Slavonka23 Slavonka23 wrote:

Extreme, ovo sto sam pricala je bilo prije 3god., sada sam pametnija...od ozujka ove god. sam potpuno preokrenula neke stvari.. a o tome sam i pisala u blogu tj. clanku sto su objavili. :)


i od ožujka si s prehranom s nomalnim udjelom UH uspjela doci do ove težine i izgubiti masti    dakle, svi koji ce procitati ovaj clanak i raspravu trebaju imati na umu da prehrana s minimalnom kolicinom UH nije preporucljiva te je namjenjena iskljucivo profi i to profi bodybuilderima koji se time pripremaju za natjecanje
Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Studeni 2012 at 16:05
Originally posted by avangarde avangarde wrote:


i od ožujka si s prehranom s nomalnim udjelom UH uspjela doci do ove težine i izgubiti masti   


da :)

samo me zanimalo kako funkc. te dijete, kad se ne broje kcal.
"Prihvati onog tko te voli, pomozi onome kome to treba, oprosti onome tko te povrijedio i zboravi onog tko te napustio.."
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Studeni 2012 at 16:12
Originally posted by Slavonka23 Slavonka23 wrote:

Originally posted by avangarde avangarde wrote:


i od ožujka si s prehranom s nomalnim udjelom UH uspjela doci do ove težine i izgubiti masti   


da :)

samo me zanimalo kako funkc. te dijete, kad se ne broje kcal.


vidjet cemo veceras kad extreme stavi blog..iako vidim po ovome sto je amiketa stavio da se ipak zna koliko se kcal jede do vecere i koliko se uzme u veceri..nije na slijepo
Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Studeni 2012 at 19:26
Originally posted by Slavonka23 Slavonka23 wrote:

mislis?...pa samo 100g sunke ima 500kcal


AhaaaBig smile
taj prvi obrok ima 500-njak kalorija + vjerovatno  , ali druga 4. nisu niti blizu tome.
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.