New Posts New Posts RSS Feed - D: TBC P90X iskustvo:
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

D: TBC P90X iskustvo: "Prezadovoljan sam transformacijom u 60 dana!"

 Post Reply Post Reply Page  12>
Author
nitkobitan View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 26 Kolovoz 2013
Status: Offline
Points: 0
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote nitkobitan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: D: TBC P90X iskustvo: "Prezadovoljan sam transformacijom u 60 dana!"
    Posted: 26 Kolovoz 2013 at 11:24
Svi komentari na temu: TBC P90X iskustvo: "Prezadovoljan sam transformacijom u 60 dana!"

hahahaha koja glupost da nije ždero te suplimate i ostala sranja nist od tog nebi bilo za 2mj možda izgleda zdravo izvana,a iznutra? http://www.novi-svjetski-poredak.com/2013/08/09/umirati-da-bi-bio-zdrav-proteinski-prah-i-shakeovi-za-sportase-zatrovani-s-teskim-metalima-i-msg/
Back to Top
Markan1989 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 20 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1079
Post Options Post Options   Thanks (1) Thanks(1)   Quote Markan1989 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Kolovoz 2013 at 12:55
a neceš ti komentara, daj izgubi se, kyani imaju certifikate da je sve prirodno a to malo proteina što je popio u mjesec dana mu nikako nece naštetit pa i da ima štetnih tvari, ovo o cemu ti pricaš je kao da jedeš smece par godina i onda se razboliš što je normalno, razguli s ovakvim komentarima, cojek ima odlicne rezultate i ja mu cestitam :)
Back to Top
Bojko77 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 24 Sijecanj 2010
Status: Offline
Points: 7
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Bojko77 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Kolovoz 2013 at 10:36
Iskreno ne znam što Vam ovakvi clanci trebaju... ako je sponzorstvo, onda ga tako i servirajte, jer ovo je kao i ono na Top Shop i elektricni stimulatori uz koje smršaviš, tj. izgubiš sala u samo 10 dana 15 kg i dobiješ barem 10 kg mišica, i to nije sve, popravlja se i krvna cirkulacija što dovodi do bolje potencije, i to nije sve, znanstvano je dokazano da riješava i problem celavosti... o tim cudotvornim praškovima stvarno me zacudi ako u danšnju web mladež mogu se upecati ovako lako...
Back to Top
iver View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove


Joined: 22 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 631
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote iver Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Kolovoz 2013 at 12:10
Bojko77, da si negdje kod drugog posta pisao komentar, možda bi i bilo ok, ako si uopce procitao. Ali ovdje se ne radi o suplementima i prašcima, osim u samo jednom pitanju, nego je tema dojam o jednom trening programu. Prikaz jednog trening programa sa tržišta, bolje je cuti neciji dojam nego ici na slijepo. Isprobaj pa reci vrijedi li, ne ovako na slijepo... Cak i ako zvuci malo reklamno, i osobno poznajem Dolušica i u ovakvim programima je odlican, pa cu i ja reklamirati, ako netko želi dinamican raznovrstan trening, u kojem ce dobiti i na funkciji tijela, pokretljivosti i motorici od glave do pete, tj cilj mu je nešto drugo od samo dizanja utega, odnos cijena/dobiveno je odlican. Nemam proviziju, da ne bi pomislio... :( @ Markane, u svemu bih se složio, osim u dijelu o kyani-u, internet kao i papir svašta podnosi... MLM firma, kao i Herbalife, koja kao zlato cijeni svoje preparate, mada istu kvalitetu možeš dobiti i za trecinu cijene. Prošle godine mi je poznanik iz inozemstva kupovao, pa sam za njega malo istražio... Za svoj omega3, da li to zovu sunrise, nisam siguran, su copy-paste stavili dokument od istraživanja krill ulja, a riblje i krill ni po cijeni ni po drugome nije isto, i to je bila cista prevara. Vidim da su sad promijenili tekst, valjda ih je netko tužio... Možda preparati jesu dobri, ali je cijena i reklama cista MLM prevara, tj placaš i xx posrednika... A rekao bih da slicnu kvalitetu možeš i ovdje na portalu pronaci po puno korektnijoj cijeni. Da ne istražujemo tko sve izdaje certifikate i koji ima koliku vrijednost :))
Back to Top
Markan1989 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 20 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1079
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Markan1989 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Kolovoz 2013 at 14:31
u pravu si, malo sam istrcao pred rudo ali me živcira kad netko tako pljuje a vjeojatno nije ni probao nit iskusio nit zna išta o onome što je rekao, što se kyanija tice sje*o sam malo al shvacaš poantu jel da :)? jbg mlad sam i nadobudan, s godinama ce me valjda proc hehe
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Kolovoz 2013 at 14:52
Originally posted by nitkobitan nitkobitan wrote:

Svi komentari na temu: TBC P90X iskustvo: "Prezadovoljan sam transformacijom u 60 dana!"

hahahaha koja glupost
da nije ždero te suplimate i ostala sranja nist od tog nebi bilo za 2mj
možda izgleda zdravo izvana,a iznutra?
http://www.novi-svjetski-poredak.com/2013/08/09/umirati-da-bi-bio-zdrav-proteinski-prah-i-shakeovi-za-sportase-zatrovani-s-teskim-metalima-i-msg/


mene samo zanima zašto onda svi ne piju suplemente i piju whey 2 mjeseca i eto plocica ? da je tako kako ti tvrdiš svi koji imaju love i mogu si priuštiti najskuplje suplemente bi izgledali odlicno, a znamo da to nije tako.
Inace sve pohvale Dolusicu i Basicu i ostaloj njihovoj ekipi, uistinu su odlicni treneri
cookies are for pussies
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Kolovoz 2013 at 15:35
hehe...

ok, nitkobitan malo pretjeruje kao i mnogi koji baš nisu upoznati sa nekim stvarima pa znaju lupetat bezveze ali i mene zanima zašto vecina ljudi više ne može ni pocet trenirat bez suplemenata Smile Ajde whey....ajde....ali ovo, ono....pretjeruje se malo. Ako je vec trening tako efikasan, može se odradit i uz pravilnu prehranu - rezultata bi sigurno bilo.


"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
matelula View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Prosinac 2012
Status: Offline
Points: 295
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote matelula Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Kolovoz 2013 at 15:39
pa normalno da bi bilo rezultata kako mett moze bez suplemenata :)
No matter how many mistakes you make or how slow you progress, you are still way ahead of everyone who isn’t trying. - Tony Robbins
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Kolovoz 2013 at 15:42
ma ja sam uzimala prije redom- glutamin, bcaa, omege, laneno, mulitivitamine i whey. Onda sam zadnjih 5 mj izbacila sve osim wheya i apsolutno mi isto, ne vidim nikakvu razliku. I jedino mislim vratiti multivitamine preko zime + vit. C ako zasteka
cookies are for pussies
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Kolovoz 2013 at 15:42
Znam da bi bilo, zato i kažem Smile
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Bojko77 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 24 Sijecanj 2010
Status: Offline
Points: 7
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Bojko77 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Kolovoz 2013 at 17:38
Ajd fala di Bože sve je više "mudrijih" koji shvacaju, pa na kraju google genracija ima neusporedivo više info o svemu... pa tako vidim da i o tim praškovima je sve upucenijih, (ako ne google onda probaju pa vide i dijele na kraju s drugima) a mislim da bi morali više manje ljudi i znati da ako imaš 25% masnog tkiva potrebno ti je oko 4 mjeseca dobrog vježbanja i kvalitetne dijete (u kojoj koristiš zdravu prehranu) da izgubiš 15%. S time da je to okvirno, jer svaka osoba se razlikuje, od hormona do vremena, želje i znanja za postici željene razultate. E sad ovdje bi nas još uvjerili kako ovaj gore pocetnik debeljuca u dva mjeseca je nabacio six pack... naravno ako je bio ovakav, znaci da vježbao prije nije i zanje imao nije... kako napisah, ovaj clanak je obicna top shop prevara...
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Kolovoz 2013 at 18:14
Bojko, ma što tebe muci? Smile

Ako želiš rec da je za ovaj rezultat zaslužan whey onda ne znam što bih ti rekla Smile


Ajde, ajde, udri, I can handle that Tongue
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
slavnoac96 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 02 Kolovoz 2013
Status: Offline
Points: 97
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote slavnoac96 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Kolovoz 2013 at 19:54
meni doktorica kaze da je whey stetan za srce. nije mi jasno sta ima u proteinu sirutku stetno.
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Kolovoz 2013 at 19:55
aha, a jesi je pitao zašto?
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
matelula View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Prosinac 2012
Status: Offline
Points: 295
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote matelula Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Kolovoz 2013 at 20:30
hmm sigurno neka 'oldschool' doktorica
No matter how many mistakes you make or how slow you progress, you are still way ahead of everyone who isn’t trying. - Tony Robbins
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Kolovoz 2013 at 20:37
Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:


Bojko, ma što tebe muci? Smile

Ako želiš rec da je za ovaj rezultat zaslužan whey onda ne znam što bih ti rekla Smile


Ajde, ajde, udri, I can handle that Tongue

ma lupeta bzvze..a lik ovaj sto je probao program je toliko debel bio na pocetku da neznam kako je uopce stao u kadar kad su ga slikali sam se naživciram bzveze
cookies are for pussies
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  12>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.