New Posts New Posts RSS Feed - D:
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

D: "Smršavila sam 27 kg u 7 mjeseci"

 Post Reply Post Reply Page  <1 789
Author
Ririqiueen View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 05 Veljaca 2016
Status: Offline
Points: 7
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ririqiueen Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Veljaca 2016 at 22:19
Pozzz Nova sam pa bi bila zahvalna na svakom savjetu Ugl...visoka sam 172 cm i imam 75 kg sto nije lose za moju visinu ali uvjek sam varirala 60 65 kg i onda. Je ovih 75 za mene drasticno jer se debljam na najgorim podrucjima..trbuhu sto mi je najbolnija tocka pa rukama n 2 pa noge I vec duuuugo duuugo vremena se zelim pokrenut i nikako bas nikako nemogu i eto dns sam kao pocela..napravila sam brijem 100 cucnjeva i skakala na uzetu al obzirom da godinama nisam nikad vjezbala imam upalu misica nemogu se pomaknut s kreveta...imam neki cudan osjecaj u nogama nesto kao bol al opet nije bol ma nezzz ugl ..svesjna sam i znam da krivo radim posto sam pocetnica moze li mi neko dati par vjezbica da se malo ufuram ..uže mi je prednost jer mogu doslovno cijeli dan skakat al nemam kondicije Htijela bi smrsavit 10 kg al neznam kako ..bojim se neuspjeha s moje strane jer sam jako labilna i brzo odustajem. Bojim se da nece bit rezultata Molim vas lijepo za svaku pomoc ili savjet Nasla sam na netu 31 day squat challenge Prvi dan 50 Drugi 60 Treci 70 Cetvrti odmor Itd Dal neko misli da je to mozda previse posto sam doslovno dns pocela vjezbat .. Dont judge,help pls
Back to Top
Adela1 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 31 Srpanj 2015
Status: Offline
Points: 0
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Adela1 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Veljaca 2016 at 21:45
Bravo, svaka cast! Sve se može, kad se hoce :). Ja sam skinula 23 kg u 10 mj. Treninzi 4 x tjedno uz trenera i promjenu prehrane. Sad sam na pola puta i ponovno sam promijenila prehranu jer je u jednom trenutku mršavljenje stalo. Pocela sam sa 111 kg, sad sam na 88 kg, a visoka sam 165 cm. Jako me ohrabrio tvoj post :)!!!
Back to Top
I-L View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 06 Veljaca 2017
Status: Offline
Points: 0
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote I-L Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Veljaca 2017 at 08:44
Pozdrav, ova tema mi je zanimljiva jer i sama sam imala problem sa tezinom prije 10 godina.Visoka sam 165 imam sad 50kg kad sam krenula na dijetu imala sam 100kg na dijeti sam bila 3mjeseca.Moj rezim je bio svaki dan u priblizno vrime sam rucala u 12h koliko god mogu pojesti i nisam gledala ni jeli masno ili ne kruh sam potpuno izbacila i pila sam vodu i cedevitu tjelesna aktivnost nista pre lina sam za to haha i uspjela sam sa ovim rezimom skinuti 50 kila u 3 mjeseca i kad sam zavrsila sa dijetom jela sam svakako i svasta a kilogrami se nikad nisu vratili :) eto volila bih da nekome pomognem sa mojim iskustvom ako mogu jer se meni zivot potpuno promjenio nakon tog puta je tezak stvarno je ali samo volja i djeta koju sam ja sama osmislila sebi :).
Back to Top
Arc View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 06 Sijecanj 2020
Status: Offline
Points: 0
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Arc Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Sijecanj 2020 at 22:58
Divno cestitam
Back to Top
DebelaTetka View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 14 Kolovoz 2021
Status: Offline
Points: 33
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote DebelaTetka Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Kolovoz 2021 at 18:33
Evo mene u 2021. godini, skoro 10 godina nakon ovog teksta :), ali svejedno cu komentirati. Primjer ove cure je stvarno inspirativan i nekako povezan sa stvarnim životom. Odlican je primjer i inspiracija i nama koji se evo i u 2021. brinemo oko viška kilograma. Slavonka, ako ovo procitaš, hvala! :)
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 789
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.