New Posts New Posts RSS Feed - D: Sindrom piriformis - mišic koji pritišce išijas
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

D: Sindrom piriformis - mišic koji pritišce išijas

 Post Reply Post Reply Page  <12
Author
CeLe111 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Listopad 2015
Status: Offline
Points: 370
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote CeLe111 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Svibanj 2018 at 18:47
Dobar kiroprakticar, akupunktura, "cupping therapy", istezanje..Smile


Online Mentor:
Nutricionizam/trening, misicna masa/mrsavljenje.
Stalni pristup i motivacijska podrska.
Rad temeljim na hrpi zadov. klijenata i uspjesnim transformacijama!
http://www.fgfitness.uk
Back to Top
Ninolina View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 05 Srpanj 2018
Status: Offline
Points: 0
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ninolina Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Srpanj 2018 at 16:23
Prvo sto primjetih, svjeza ekipa :) i tako ja sad u krevetu poslije 5-e injekcije, upravo o tzv. piriformis sindromu. Uradila magnetnu rezonancu, nalaz uredan, a ipak bol u donjem dijelu ledja i osta dijagnoza na osnovu istih simptoma koje imate vi, znaci: bol u lumbalbom dijelu ledja, zatim ide u desni kuk (kod mene) gluteus tj zadnjicu i spusta se sve niz butinu, list i na kraju stopalo, stz da misic piriformis stvara pritisak na ishijalni nerv koji je najduzi i najdeblji u nasem organizmu. Isla sam na fizakalnu terapiju, nista nanesu ti gel dexazon, protandrljaju, malo zagrijavanja putem tople vode-hidrofor i u salu za vjezbanje a ja ne mogu da se pomjerim. Tako da nista to, banje nenormalno skupe, jedino ko moze more da priusti, to mi je najdrazi nacin lijecenja i tijela i duse. :) Mogu vam preporuciti kiroprakticara Aliju, kod koga sam ba dva puta, restartuje organizam, sve krcka ali...opet nasa neaktivnost i neazurnost dovede do boli, pritiska nerva, znaci svaki dan moramo min pola sata raditi vjezbe istezanja te grupe misica a na youtube ima par efikasnih bas za ovu dijagnozu. Lijep pozdrav, nadam se da sam doprinijela na neki nacin! Vjezbajte lagano, bez naglih pokreta i teskih vjezbi i rezlutata ce biti. Takodje analgetici, injekcije...sve je to privremeno i nije u tome izljecenje...Svako dobro!
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.