New Posts New Posts RSS Feed - D: Povezanost mišica od glave do pete
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

D: Povezanost mišica od glave do pete

 Post Reply Post Reply
Author
bašo View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 03 Veljaca 2012
Status: Offline
Points: 0
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bašo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: D: Povezanost mišica od glave do pete
    Posted: 03 Veljaca 2012 at 17:51
poštovani, student sam kineziološkog fakulteta i ova tema mi je interesantna i želio bih saznati više o tim miofascijalnim meridijanima i tocno od kud-do kud ide koji meridijan i sve..mišici koji su povezani i sve vezano za to.. pa ako možete preporuciti neku literaturu na tu temu bio bih vam zahvalan. lijep pozdrav, Luka Bašic
Back to Top
Sibila View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 27 Sijecanj 2017
Status: Offline
Points: 0
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sibila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Sijecanj 2017 at 22:01
Ja 19..12. '16 pokliznula se i psla i nešti mi je kvrcnulo na lijevoj szrani prne kodti..Išla sam lijecniku?on je rejsi da to nije ništa ,da sam možda malo mišic nategla nije dao ni da slikam?mada sam ja slika ksla ?nema preloms srce i plucs bo ?a mene i dalje bolu.Sad pogotovi kad sam prehladena i ne mogu da kaßljem od bolovs?raskida me.Ne znam tko da mi pomogne?nikskve tablete za bolove ni kreme ni gelovi zs bolove,obloge ..ništa.Ne mogu dugo stajati ?a pogotovo izdržati radni dsn od 12 sarti.Preporucitr mi nekog pivstno ,-uzv ili dlicno!HBALA!
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.