New Posts New Posts RSS Feed - D: Metabolic conditioning: sistem intervalnog treninga za veliku potro
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

D: Metabolic conditioning: sistem intervalnog treninga za veliku potro

 Post Reply Post Reply
Author
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: D: Metabolic conditioning: sistem intervalnog treninga za veliku potro
    Posted: 19 Veljaca 2014 at 16:04
cookies are for pussies
Back to Top
PEUGEOT View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 27 Sijecanj 2014
Status: Offline
Points: 0
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote PEUGEOT Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Veljaca 2014 at 19:04
Odlican i vrlo zanimljiv te poucan clanak.....taman za mene kao pocetnika. Samo još moram prostudirati izraze koje koristite - swing,goblet squat ,snach ,push press ,high pull ,long push press ,hallo , 2H swing . A po svemu sudeci za mene je idealan - FARTLEK ????? ....
Back to Top
Scarpetta View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 02 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 1819
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scarpetta Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Veljaca 2014 at 19:52
hvala na ovom clanku. Jako zanimljivo:)
Back to Top
veky81 View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 17 Svibanj 2013
Location: Istra
Status: Offline
Points: 935
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote veky81 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Veljaca 2014 at 19:57
I meni se svida!
Back to Top
Amiketa View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 08 Srpanj 2010
Status: Offline
Points: 54
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Amiketa Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Veljaca 2014 at 20:49
@PEUGEOT: bolje za pocetak potraži nekog trenera ili grupni program gdje ceš biti strucno voden prije nego pocneš sa ovim protokolima. @Scarpetta i veky81: hvala i javite mi koji vam je protokol najdraži :-) Uživajte ali pamet i zdravlje prije svega
Centar za promicanje zdravlja Miketa
        http://www.centar-miketa.hr
Back to Top
veky81 View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 17 Svibanj 2013
Location: Istra
Status: Offline
Points: 935
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote veky81 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Veljaca 2014 at 15:05
Naravno!
Zasad imam girju od 8 kg, i s njom radim i intervale i komplekse, zavisno o raspoloženju.
Potpisujem : " Ja sam osobno više za trening koji mi dugoročno daje osjećaj koji me ostavlja svježim za sutra.
Back to Top
baba44 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 1118
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote baba44 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Veljaca 2014 at 14:47
i ja volim ovakve treninge,obožavam girje,i svaki put me u gymu malo cudno gledaju,jer se jedino ja uvatim girja i radim s njima, i svima se svida,i pitaju me jel bi im mogla pokazati,a ja se moram ograditi jer ja isto još ucim,i isprobavam na sebi. moram priznati da mi dobro ide :)
you know that you're on the right track,when you become uninterested in looking back
Back to Top
Amiketa View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 08 Srpanj 2010
Status: Offline
Points: 54
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Amiketa Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Veljaca 2014 at 17:26
Kettlebell je fantastican alata. Idealan za komplekse i u kombinaciju sa vlastitim tijelom nudi širok izbor. Kombinacija je puno ali snaga je primarna. SFG koncept je STREGHT IS A SKILL Dobro upoznati osnove i ojacati a onda krenuti u experimentiranje. Jeste li probali neke od protokola?
Centar za promicanje zdravlja Miketa
        http://www.centar-miketa.hr
Back to Top
cico1964 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 21 Studeni 2013
Status: Offline
Points: 0
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote cico1964 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Ožujak 2014 at 19:13
odlican clanak ! svakako koristiti manje težine posebno pocetnici . molim pojašnjenje pojma "long push press" ?
Back to Top
Amiketa View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 08 Srpanj 2010
Status: Offline
Points: 54
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Amiketa Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Travanj 2014 at 22:32
Long push press ili thruster.Iz cucnja se ide u press.
Centar za promicanje zdravlja Miketa
        http://www.centar-miketa.hr
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.