New Posts New Posts RSS Feed - D: Kucni trening: izgubite 5 kg masti u 5 tjedana! (video)
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

D: Kucni trening: izgubite 5 kg masti u 5 tjedana! (video)

 Post Reply Post Reply Page  <12345 19>
Author
dinek View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 05 Srpanj 2010
Status: Offline
Points: 3
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dinek Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Srpanj 2012 at 08:52
Kada BMR mnozimo sa nivoom aktivnosti, da li se to odnosi na trenutne aktivnosti ili na aktivnosti koje cemo imati kada cemo raditi po ovom programu (5x tjedno)?

I kada oduzmemo 30% od TDEE, da li je OK ako je konacni iznos manji od BMR? (tako mi ispada ukoliko mnozim sa trenutnom aktivnosti)

Thnx
Back to Top
extremefit View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 272
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote extremefit Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Srpanj 2012 at 09:58
Koji su ti trenutni podaci; kg, visina, god i nivo aktivnosti?
Back to Top
dinek View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 05 Srpanj 2010
Status: Offline
Points: 3
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dinek Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Srpanj 2012 at 10:08
97 kg, 191 cm, 32 god, 1-3x tjedno aktivnosti
Back to Top
extremefit View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 272
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote extremefit Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Srpanj 2012 at 17:16
trebao bi jesti cc 2200kal dnevno. svaki 4. dan 2800kal. inace ako imaš bilo kakva fitness pitanja postavi mi ih na faceu svaki utorak u 20h kad odgovaram na fitness pitanja, jer ovako ne vidim svaki put. do mog profila možeš doci stiskom na facebook ikonicu na mojoj web stranici fitnessangels.net . pozz
Back to Top
dinek View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 05 Srpanj 2010
Status: Offline
Points: 3
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dinek Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Srpanj 2012 at 17:18
odlicno, hvala ti puno na odgovoru :)
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Srpanj 2012 at 15:37
Možete i ovdje postavljati pitanja, pa da i ostali mogu vidjeti odgovore vezano uz ovaj clanak. :) Da ne bi imali odgovore za clanak na 3 weba..
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
extremefit View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 272
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote extremefit Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Srpanj 2012 at 15:43
Da, ali tu ne vidim svaki put jer se izmjenjuju postovi i komentari na naslovnoj. Na mojoj stranici samo ja odgovaram i pitanja su namijenjena samo meni pa je zato sve preglednije i normalno mogu odgovorit na svako pitanje.  
Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Srpanj 2012 at 16:20
klikneš gore na "aktivne teme" pa ce ti se pokazati sve teme u kojima je bilo postova dok si ti bio offline Big smile
"Prihvati onog tko te voli, pomozi onome kome to treba, oprosti onome tko te povrijedio i zboravi onog tko te napustio.."
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Srpanj 2012 at 13:42
evo samo da se pohvalim i zahvalim extremefitu-- u 6 tj 5 kg, misicne mase izgubila 0,3kg - slijedila ovaj program i ovu prehranu (osim sto je sam se hranila u zoni) odlican program, sve pohvale :) Zanima me sto dalje. Naime, trening snage nije problem jer radim s osobnim trenerom 2 put tjedno + kod kuce ovaj trening snage..jedino me brine kondicijski- vec mi se tijelo polako naviknulo na ovakak rad/pauza pa me zanima sto sad raditi? povecati rad i smanjiti pauzu? Ovaj tj sam trcala u kondicijske dane po 8km ali mi je ipak komotnije kod kuce pa ako moze savjet.. Hvala pozz svima
Back to Top
extremefit View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 272
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote extremefit Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Srpanj 2012 at 17:50
Mozes raditi teze varijante vjezbi ili smanjiti rad, povecati pauze, dodati runde... Uvijek moze teze. I pitanje je naravno kojim intenzitetom radis vjezbe. Ako dajes 100% 30/30, 8-10 rundi marinaca(burpees) ce ti bit sasvim dovoljno.
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Srpanj 2012 at 18:21
mislim da dajem 100 % jer svaki put kad zavrsim s radom mislim da cu se ispovracati, ali se to za cudo nikada ne dogodi :D ok, znaci povecavam runde, tako cu..sto se tice trcanja to isto moze intervalno, jel tako? ako bi bio ljubazan da mi kazes omjere za to ili me uputis na clanak gdje mogu sama procitati. Hvala i jos jednom zahvaljujem. Pozdrav
Back to Top
extremefit View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 272
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote extremefit Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Srpanj 2012 at 19:39
Ne treba ti trcanje, pogotov ne 8km. Ako vec trcis onda max 400m par rundi sa pauzom istom koliko ti treba za trcanje. Na mom webu imas sve moje blogove pa malo procitaj da sad se ne ponavljam. Pozz
Back to Top
KVFinn View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 06 Listopad 2011
Location: Rijeka
Status: Offline
Points: 6
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote KVFinn Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Srpanj 2012 at 14:01
vidim da si dodao pojašnjenje kod rundi za kondicijske vježbe - i mene je to zbunjivalo, baš sam te htio pitat za to. :) a kod vježbi tipa A1/A2 - B1/B2, šta tamo znaci runda? pretpostavljam da je jedna runda A1 vježba + odmor + A2 vježba + odmor, ne?
Skinite suviąan kilogram - rijeąite se mozga!
Back to Top
extremefit View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 272
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote extremefit Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Srpanj 2012 at 18:33
Da.
Back to Top
zoki85 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 26 Srpanj 2012
Status: Offline
Points: 0
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zoki85 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Srpanj 2012 at 14:22
Sve bi ja ovo htjela,ali sam ocito preslab karakter,kad svaki put odustanem jednako lako kao što sam u to i krenula...a eksplodirala bi kad mi se muž okrene za nekom na plaži koja ima istesane trbušnjake,o kakvima ja mogu samo sanjat...skidam kapu svima vama koji ovo zaista živite...samo naprijed..
Back to Top
Mjauk View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 184
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mjauk Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Srpanj 2012 at 15:38
Kad neko ovako nesto napise ja se bas rastuzim.
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12345 19>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.