New Posts New Posts RSS Feed - D: Kucni trening: izgubite 5 kg masti u 5 tjedana! (video)
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

D: Kucni trening: izgubite 5 kg masti u 5 tjedana! (video)

 Post Reply Post Reply Page  <1234 19>
Author
_mrki_ View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 30 Lipanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 26
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote _mrki_ Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Lipanj 2012 at 11:10
Maslac možeš, kao ja,  napraviti i sam doma. Pa onda znaš tocno što je u njemu.

Kupiš kikiriki u ljusci, ocistiš i ubaciš u neku dublju posudu i štapnim mikserom miksaš dok ne postigneš željenu teksturu/gustocu.
Drugi nacin (kako ja radim) je da ubaciš kikiriki u obicni stari mlinac za kavu (na struju naravno Smile). Kratko ga ukljuciš, pokupiš kikiriki sa stjenke i vratiš ga na sredinu, ponoviš par puta i tada...

Imaš homemade maslac od kikirikija u kojem je jedini sastojak kikiriki.
Patience, persistence and perspiration make an unbeatable combination for success.
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Lipanj 2012 at 20:26
opet imam pitanje :S znaci, ujutro idem u teretanu i jasno mi je sto trebam jesti prije : sporoprobavljive UH i proteine. Ono sto me zanima, ukoliko sam na definiciji koliki omjer P:UH treba biti u PMW-u? svuda sam nasla razlicito..Meni to nekako preslatko kad stavim 30g proteina i 40g dekstroze..
Back to Top
extremefit View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 272
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote extremefit Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Lipanj 2012 at 21:30
Ne treba ti dekstroza, pojedi bananu i ok je to kad si na fat lossu. pozz
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Lipanj 2012 at 21:55
ok, thnx :) sve su mi izmjerili pa se javim za 4 tj ;) pozz
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Lipanj 2012 at 23:48
?? molim da mi netko objasni ovo sto sam procitala na forumu: "Nažalost, kokosovo ulje nije namirnica bez mane i opasnosti: ne treba ga koristiti za kuhanje i prženje, jer mu se struktura mijenja (raspada) na visokim temperaturama, pa gubi navedena svojstva" izvor: https://www.fitness.com.hr/mrsavljenje/savjeti/Put-vitkosti.aspx zar gore nije navedeno da na njemu treba prziti hranu ? :S confused
Back to Top
GOSPODIN B. View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2011
Status: Offline
Points: 123
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote GOSPODIN B. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Lipanj 2012 at 01:37
Originally posted by avangarde avangarde wrote:

?? molim da mi netko objasni ovo sto sam procitala na forumu: "Nažalost, kokosovo ulje nije namirnica bez mane i opasnosti: ne treba ga koristiti za kuhanje i prženje, jer mu se struktura mijenja (raspada) na visokim temperaturama, pa gubi navedena svojstva" izvor: https://www.fitness.com.hr/mrsavljenje/savjeti/Put-vitkosti.aspx zar gore nije navedeno da na njemu treba prziti hranu ? :S confused
Hmm.. To sam jedino ovdje procitao, svagdje drugdje se preporuca za kuhanje i pecenje. Shocked
U shumarku skrivenom, medvjeda je malih dom...
Back to Top
bebolina View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 11 Listopad 2011
Status: Offline
Points: 607
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bebolina Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Lipanj 2012 at 10:31
Ako se pridržavaš ovog plana ishrane i vježbaš insanity, nadam se da rezultati takoder nece izostajati :) Imam 162 cm i 51 kg, imam malo viška na trbuhu i zeru u bedrima, to je ono što mi treba jer nikako skinut te zadnje 2-3 kile masti!!!
Back to Top
Mjauk View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 184
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mjauk Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Lipanj 2012 at 00:28
Imam problem taj sto imam salo oko bokova a ruke i ostali djelovi tijela nemaju misicne mase.Mogu li da krenem sa ovim programom?
Back to Top
Mjauk View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 184
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mjauk Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Lipanj 2012 at 15:53
Pomagajteeeeeeee :)
Back to Top
SamoZdravo View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 27 Lipanj 2012
Status: Offline
Points: 0
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote SamoZdravo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Lipanj 2012 at 10:48
Zanimljiv nacin prehrane, izgleda obecavajuce!
Back to Top
LoveToTrain View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 02 Srpanj 2012
Status: Offline
Points: 0
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote LoveToTrain Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Srpanj 2012 at 13:30
Zdravo. Imam pitanje. Ako ne želim da smršam (jer mi pretilost nije problem) nego želim da skinema male naslage sala koje imam na stomaku, da li prethodno objašnjeni princip važi i za mene onda? S tim što treniram vec duže vrijeme, svašta nešto(pri tome mislim na aerobik u varijantama), ali core nikako da se "poploca" :) Ocekujem nestrpljivo odogovor! Hvala
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Srpanj 2012 at 13:41
Originally posted by LoveToTrain LoveToTrain wrote:

Zdravo. Imam pitanje. Ako ne želim da smršam (jer mi pretilost nije problem) nego želim da skinema male naslage sala koje imam na stomaku, da li prethodno objašnjeni princip važi i za mene onda? S tim što treniram vec duže vrijeme, svašta nešto(pri tome mislim na aerobik u varijantama), ali core nikako da se "poploca" :) Ocekujem nestrpljivo odogovor! Hvala


cim ti zelis skinut masnoce, znaci da ces past na vagi... jer da bi ostala na vagi ista, morala bi istovremeno dobivat misicnu masu, a to je gotovo nemoguce istovremeno...

Vrijedi naravno, samo mozda ne moras skinut 1000 kcal dnevno, vec 3 dana bit u deficitu od 200-300 kcal, i onda 4. dan bit na 0 da ne dodje do usporavanja...

Treba ti malo trening snage, sprintevi, intervalni trening...
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
Likk View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 06 Srpanj 2012
Status: Offline
Points: 0
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Likk Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Srpanj 2012 at 19:36
Imaam malo viska po bokovima i jacee nogee i deblje guzicee..savjet?
Back to Top
Mjauk View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 18 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 184
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mjauk Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Srpanj 2012 at 20:43
Savjet onda da krenes sa ovim programom i pazis na prehranu :)
Back to Top
LoveToTrain View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 02 Srpanj 2012
Status: Offline
Points: 0
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote LoveToTrain Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Srpanj 2012 at 15:13
Cao. Ok. Hvala. A ove cifre xx/xx (25/30 i sl.) je rad/odmor?
Back to Top
LoveToTrain View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 02 Srpanj 2012
Status: Offline
Points: 0
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote LoveToTrain Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Srpanj 2012 at 15:17
I 15 rundi - 5 krugova..?
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1234 19>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.