New Posts New Posts RSS Feed - D: Kortizol - koji su simptomi hormona
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

D: Kortizol - koji su simptomi hormona "razaraca", kako utjece na tren

 Post Reply Post Reply Page  <12
Author
iver View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove


Joined: 22 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 631
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote iver Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Kolovoz 2014 at 18:04
Dečki,skoro u svakom sportu ili specifičnoj sposobnosti, i u BB, ultramaratonu, olimp.dizanju, itd., vrhunski takmičari spadaju u cca 1% ili manje od toga, ljudske populacije. Koji postotak ljudi se popelo na Mt.Everest ili osvojilo olimpijsku medalju? A za superhuman, White, (koliko sam shvatio učiš nešto iz svijeta tjelovježbe), sigurno su daleko od prosjeka, drugo ne treba vjerovati ili treba malo proanalizirati info sa neta... :) Taj "superhuman" je pobijedio u manje od 10% utrka na kojima je nastupio u 20 godina, cca 20% ili manje završio od 2. do 10. a ostalo bio od 10. do 50. mjesta, pa ima puno superhuma-a. A osobno sam upoznao na jednom predavanja Szonyi Ferenc-a iz Mađarske, koji je počeo trčati sa 38 godina, tek je počeo učiti plivati jer nije znao do tada, a pobijedio na deca ironman 2009. u Mex, postao svjetski prvak i rekorder, i pobijedio double deca ironmanu 2010. ( double deca = 76km trčanja, 884km trčanja i 360km bicikla) onda su oni ultra-superhuman-i? Možda jesu, ali o njima ni mediji i marketing nije snimao filmove. Netko tko digne svoju trostruku težinu iznad glave je isto superhuman :)
Back to Top
White_Insane View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 07 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1065
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote White_Insane Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Kolovoz 2014 at 01:12
Noup ne učim, pročitam što me zanima a ostalo je samo move because you are built to move :)
Life is a journey full of adventures !!
Back to Top
israela View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 03 Sijecanj 2015
Location: zagreb, croatia
Status: Offline
Points: 213
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote israela Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Svibanj 2015 at 13:10
moj kortizol jutarnji je 300 (350 max) a podnevni...tri cetiri sad...- 670 (max 300) i sad..........trening i pravilna prehrana citav faking život.. ali ako patiš ko smuk, ako se muciš ko idiot , trpiš poniženja i batine citav život, delaš ko konj a i dalje nemaš novaca, kako da ga i nemam povišenog>? POJEO MI JE GLUTEUSE, KVADRICE, RUKE?! ŽENA sam, imala sam ruku 35 cm ( 7% masti, sveee ostalo nemasna masa premda su mi i dalje govorili debela debela citav život cak i kad je moj trening došao do iznurivanja, jajnici su mi propali) I ETO..KAKO DA KORTIZOL NEBUDE POVIŠEN=? MISLITE DA JOGA POMAŽE?! RADIM JE DVA TJEDNA, RUKE SU SPALE NA 20 CM, GLUTEUSI NA 80 ALI ZATO TRBUH tJEBATE 7 CM VECI UNATOC SANITAR PREHRANI! izbjegavajte kavu, cigare alkohol.... KAJ ONDA IMAM OD ŽIVOTA? JOŠ STRESA MOŽDA? :) ništa me ne opušta kao cigareta uz jutarnju kavicu i kockicu jbne cokolade...da se i toga odreknem?!
Velicanstveni orao na tlu slomio je krila, zato ja sa obje noge odlucih poletit'.
Back to Top
Max Performer View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 17 Kolovoz 2019
Status: Offline
Points: 0
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Max Performer Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Kolovoz 2019 at 14:29
'moj kortizol jutarnji je 300 (350 max) a podnevni...tri cetiri sad...- 670 (max 300) i sad..........trening i pravilna prehrana citav faking život.. ali ako patiš ko smuk, ako se muciš ko idiot , trpiš poniženja i batine citav život, delaš ko konj a i dalje nemaš novaca, kako da ga i nemam povišenog>? POJEO MI JE GLUTEUSE, KVADRICE, RUKE?! ŽENA sam, imala sam ruku 35 cm ( 7% masti, sveee ostalo nemasna masa premda su mi i dalje govorili debela debela citav život cak i kad je moj trening došao do iznurivanja, jajnici su mi propali) I ETO..KAKO DA KORTIZOL NEBUDE POVIŠEN=? MISLITE DA JOGA POMAŽE?! RADIM JE DVA TJEDNA, RUKE SU SPALE NA 20 CM, GLUTEUSI NA 80 ALI ZATO TRBUH tJEBATE 7 CM VECI UNATOC SANITAR PREHRANI! izbjegavajte kavu, cigare alkohol.... KAJ ONDA IMAM OD ŽIVOTA? JOŠ STRESA MOŽDA? :) ništa me ne opušta kao cigareta uz jutarnju kavicu i kockicu jbne cokolade...da se i toga odreknem?!', kaže israela Pozz Israela Dali si možda probala proizvod koji se zoveGenF20 Plus ja sam ga koristio 6 mj, i stavrano sam bio prezadovoljan. Nadam se da sam pomogao.
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.