New Posts New Posts RSS Feed - D: Ketogena dijeta - kako funkcionira i kako krenu
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

D: Ketogena dijeta - kako funkcionira i kako krenu

 Post Reply Post Reply Page  <123
Author
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Studeni 2013 at 16:17
skuzila sam da je low carb ali svejedno bi trebao raditi punjenja, narucito ukoliko ti cilj nije rezanje tj mrsavljenje, sto vidim da nije. Ubaci punjenje jednom tjedno barem bas zbog toga da ne napravis sranje i usporis metabolizam i da postedis misice
cookies are for pussies
Back to Top
perfectTen View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 11 Svibanj 2016
Status: Offline
Points: 0
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote perfectTen Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Svibanj 2016 at 15:58
Poštovanje, imam namjeru da pocnem s ovom dijetom, ali pošto radim u firmi od 7:30 do 16:00h malo je zafrkano, uštimati ishranu. Ali pokušao sam danas s ovim (s tim da pijem i lipo6): Pošto pijem lipo6 max potency, vjerujem da znate da se piju po 4 tablete dnevno, ali tablete se piju 30min minimalno prije jela, tako da je kod mene dan bio: - 7:30 pijem lipo - 8:00 jedem 100 gr piletine (bataci) + 200 gr carsko kuhano povrce (mrkva, karfiol, brokuli, maslinovo ulje) - u periodu do sljedeceg lipo6 pijem vodu - 10:30h pijem lipo6 - 11:00h 150 gr kravljeg sira (slani) + kikiriki prženi GUD - u periodu do sljedeceg lipo6 pijem vodu - 15:00 pijem lipo6 - 15:30 100 gr piletine (bataci) + 200gr carsko kuhano povrce (mrkva, karfiol, brokuli, maslinovo ulje) + kravlji sir (slani) - 18:00 pijem lipo6 - 19:00 fitness otprilike 2h gdje sve zavisi koji je dan upitanju, radim treninge gdje svaki dan drugi dio tijela, i svaki drugi dan traka 2-3km (speed 9-12) da sumiram 200gr piletine 200gr kravljeg sira 400gr carskog povrca 95gr kikirikija 2 kafice bosanske bez secera pitanje, da li cu uci u ketozu s tim?
Back to Top
ZorroRi View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 16 Prosinac 2014
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 401
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ZorroRi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Svibanj 2016 at 16:19
Izračunajte si makronutrijente, vrlo je jednostavno.
Dobar alat je aplikacija MyFitnessPal koja će vam, ako ubacite sve sastojke dati rezultat koliko ste unijeli kojeg makronutrijenta.

Od navedenoga ja bih ovo carsko povrće svakako zamijenila nekim zelenim lisnatim povrćem: zelena salata, spinat, plita...
Dodala bih još masti.

Na pitanje hocete li uci u ketozu vam nitko ne moze odogovoriti jer se radi o vrlo individualnim vrijednostima. Neki ljudi udju u ketozu vrlo lako, neki jako tesko... Osim toga, i kravlji sir može jako lako ometati ketozu.
Be healthy, be happy.
Back to Top
Mike View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Studeni 2012
Status: Offline
Points: 202
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mike Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Svibanj 2016 at 20:11
Premalo kalorija (odokativno bi rekao da manje od 1000, a sigurno ti treba bar duplo) premalo proteina, a i premalo masti, to nije keto nego neki low carb. Ubaci masnije meso, jaja, kokosovo ili maslinovo ulje i lisnato povrce (salata, kupus) da mozes imati normalnu stolicu.

PS - fat burner ti ne treba, keto ako ga dobro provodis djeluje vise nego dobro.
Back to Top
awergaew View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 02 Svibanj 2016
Status: Offline
Points: 5
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote awergaew Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Svibanj 2016 at 23:38
najjednostavnije je uguglati GI te iz tablice ocitati sto vam pase,sigurno ce se dosta toga pronaci sto mozete jesti za dorucak.da sad izdvajam nesto kao savjet bi bilo glupo.ja npr mogu doslovno rucati ujutro tako da...sami izaberite
Back to Top
Amy*** View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 09 Rujan 2012
Location: Srbija
Status: Offline
Points: 47
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Amy*** Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Svibanj 2016 at 11:54
Pozdrav svima Smile
Imam i ja jedno pitanje u vezi ketogene dijete. Naime, za rođendan sam greškom dobila kreatin umesto bcaa, pa sad ne znam šta ću sa njim. Zanima me da li se on može koristiti na keto, pošto ne znam ni čemu služi, da li za dobijanje mase ili nešto drugo, pa sam u dilemi šta da radim... Confused


Edited by Amy*** - 12 Svibanj 2016 at 11:55
Jedna od najtežih stvari u životu je odluciti se da li ceš samo odustati ili pokušati još jace.
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <123
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.