New Posts New Posts RSS Feed - D: Core: ultimativne vježbe
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

D: Core: ultimativne vježbe

 Post Reply Post Reply Page  <12
Author
fedanov View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 08 Sijecanj 2010
Status: Offline
Points: 258
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote fedanov Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Studeni 2011 at 17:06
Originally posted by Iluvatar Iluvatar wrote:

 

Originally posted by fedanov fedanov wrote:

[QUOTE=Zvonimir Brle] Zasada samo od kemije proteincice i omega 3 masne kiseline.

Niti jedno niti drugo nije ni približno slicno kemiji, oboje su prirodne supstance dobivene fizikalnim procesima. Ono što želim naglasiti je da se sirutka nije ništa više kemijska od sira. Znaci ne dobiva se u meth labu T&#šš1;ngue



Ma znam zašto sam reka,jer smatram da je sve u prahu i tabletama kemija,nebitno kakva.Sve su to kemijski procesi,neki malo štetni,a neki više štetni po zdravlje.Uostalom,od cega bi umrli da je sve prirodno?
Back to Top
alpinist View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Kolovoz 2011
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 344
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote alpinist Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Studeni 2011 at 18:00
 
Originally posted by fedanov fedanov wrote:

Ma znam zašto sam reka,jer smatram da je sve u prahu i tabletama kemija,nebitno kakva.Sve su to kemijski procesi,neki malo štetni,a neki više štetni po zdravlje.Uostalom,od cega bi umrli da je sve prirodno?
pogrešno smatraš Smile i ne razumijem, da li misliš da konzumacija "prirodne" hrane nije kemijski proces, a konzumacija wheya jest?

Edited by alpinist
Adapt what is useful, reject what is useless, and add what is specifically your own...

http://www.spk-strik.hr
Back to Top
Zvonimir Brle View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Svibanj 2011
Location: Sunja
Status: Offline
Points: 1018
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zvonimir Brle Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Studeni 2011 at 21:18
ja plankam šxšxš
ljeva desna i sredina po š min na kraju treninga !
Back to Top
fedanov View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 08 Sijecanj 2010
Status: Offline
Points: 258
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote fedanov Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Studeni 2011 at 22:07
Originally posted by alpinist alpinist wrote:


 
Originally posted by fedanov fedanov wrote:

Ma znam zašto sam reka,jer smatram da je sve u prahu i tabletama kemija,nebitno kakva.Sve su to kemijski procesi,neki malo štetni,a neki više štetni po zdravlje.Uostalom,od cega bi umrli da je sve prirodno?
pogrešno smatraš Smile i ne razumijem, da li misliš da konzumacija "prirodne" hrane nije kemijski proces, a konzumacija wheya jest?


Da,konzumacija hrane je kemijski proces i to sam ja rekao...
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.